Regulátoři varují před SkyWay Capital

Regulátoři varují před SkyWay Capital

Novozélandská FMA rozšířila řadu národní regulačních úřadů, které varují před projektem SkyWay Capital.

SkyWay se prezentuje jako automatizovaný nadzemní dopravní systém podobný vlakům, u něhož rychlost může dosahovat až 500 km/h. Tento projekt je ve vývoji a nabízí lidem, aby do něj investovali formou nákupu akcií a vydělali peníze.

Společnost First Skyway Invest Group Limited, která za projektem stojí, sídlí v Londýně.

Ovšem podle regulačních orgánů České republiky, Belgie, Nového Zélandu, Estonska a Litvy je SkyWay Capital projekt, který nemá oprávnění nabízet jakýkoliv typ investic.

Belgický regulační úřad FSMA dokonce konstatoval, že SkyWay Capital vykazuje znaky pyramidové hry. To by znamenalo, že žádné skutečné obchodní aktivity neprobíhají, žádný dopravní systém ve vývoji není, pouze se od veřejnosti vybírají a přerozdělují peníze.

Podobné články

11 komentářů

  1. JP
   JP

   Ale ne, snad se tu nebudou opakovat ty manipulace jako s Questrou, Five Winds Lianorou a AGAMEM, kdy tu budete tvrdit, že se regulační úřady v jednotlivých zemích mýlí a vymýšlet si všelijaké historky…
   Informace v našem článku nejsou mylné, jsou stoprocentně pravdivé.

 1. David Kučera

  Dobrý den tenhle článek není objektivní, je pravda že např. V litvě byl yunitsky autor struných technologií označen za ruského špiona, a pyramidového krále, a stát proti němu začal s trestním stíháním, ještě před rokem 2014 z podezdření nelegální finanční činnosti, a na základě toho mu zabavili veškerý majetek, a byli mu zmrazeny účty. Nyní bylo trestní stíhání ukončeno pro nedostatek důkazů, a yunitsky žaluje litvu o 10 000 000 eur. Což byli peníze ivestorů které mu zabavili. A vaše tvrzení že žádná technologie ve vývoji není nebo že společnost nejeví žádné obchodní aktivity je nesmysl.Příště prosím než začnete vytvářet nějaký článek porovnejte si prosím obě strany mince. Myslím si že, kdyby to byl jenom dobře sofistikovaný podvod, tak vláda spojených arabských emirátů nevyčlení pyramidové hře pozemek o 50 hektarech v hodnotě 750 mil $ na už mimochodem druhý testovací polygon struných technologií. Tenhle článek je podle mého neobjektivní účel poškodit tuhle revoluční technologii, jako nespočet dalších společností a organizací, ale jak se říká na každou svini se vaří voda. Děkuji za pozornost

  Odpovědět
  1. JP
   JP

   Čím to, že zastánci SkyWay Capital používají stejnou rétoriku jako zastánci Questry, AGAMu, FWAMu a Lianory? Čím to, že zastánci SkyWay Capital mají stejné problémy s chápáním psaného slova?
   Takže znova, náš článek pouze shrnuje stanoviska a názory národních regulačních úřadů různých zemích. To, že je SkyWay Capital pyramidová hra, se domnívá belgický regulátor FSMA (https://www.fsma.be/en/warnings/first-skyway-invest-group-limited-skyway-capital). My pouze informujeme o jeho názoru, takže vaše poznámka o objektivtě je zcela mimo.

 2. Emil S.

  Tento clanok o sky way capital je praca neprajnikov/konkurencie?ktora si uvedomila,ze sky way capital a jeho strunova technologia na cele s jeho stvoritelom p.Yunickym napreduje a je jasne dokazatelne,ze sa nejedna o podvod teda o pyramidovu hru.Dalo by sa povedat ze maju nedostatok info.,co myslim si ze vedia velmi dobre o co ide.no musia tuto spolocnos sky way capital kritizovat ba az zpochybnovat.Za tym stoja velke corporacie co nebudem menovat,Kazdy si to moze domisliet.Drzim palce a stojim za sky way capital.

  Odpovědět
  1. JP
   JP

   Čím to, že zastánci SkyWay Capital používají stejnou rétoriku jako zastánci Questry, AGAMu, FWAMu a Lianory? Čím to, že zastánci SkyWay Capital mají stejné problémy s chápáním psaného slova?
   Takže znova, náš článek pouze shrnuje stanoviska a názory národních regulačních úřadů různých zemích. To, že je SkyWay Capital pyramidová hra, se domnívá belgický regulátor FSMA (https://www.fsma.be/en/warnings/first-skyway-invest-group-limited-skyway-capital). My pouze informujeme o jeho názoru, takže vaše poznámka je zcela mimo.

 3. Milan Vlček

  S prominutim toto může napsat akorat blbec kterej
  vubec neví o čem mluví a jen špiní tento projekt
  SKYWAY ma hmatatelné výsledky ty videa jsou skutečná technologie je certifikovaná a prijeďte se podivat buď osobně do Marinogorki do Běloruska
  nebo teď na Inotrans do Německa tam to uvidíte na vlastní oči .Už bylo dost lhaní máme internet a volny pohyb po celým světě tak už ty lidi vám na ty kecy neskočí.

  Odpovědět
 4. Rasto

  Haha, nad debilitou niektorych ludi sa mozem len smiat. Myslim tych ludi, co pisu taketo hluposti ako je tento clanok. Nic lepsie a realnejsie ako investovat do Skyway som nevidel. Tupec co tento clanok napisal. Tupec vsetkych tupcov…

  Odpovědět

Vložit příspěvek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *