Pozor na podvod Resonance Capital – recenze

V této recenzi Resonance Capital se dozvíte, proč byste do tohoto programu neměli investovat žádné peníze.

Resonance Capital se prezentuje jako licencovaná a regulovaná investiční společnost, která dokáže pravidelně zhodnocovat vaše peníze každý měsíc. O kolik? Těžko říct, protože Resonance Capital slibované úroky mění, ale nabízela i 15 procent měsíčně.

Zisky můžete navýšit až o 20 procent z vkladů vámi přivedených lidí v rámci partnerského programu. Společnost tvrdí, že je známá po celém světě a že má více než 25 tisíc zákazníků.

Proč je Resonance Capital podvod

Údajná licenceUž pouhé prošetření základních údajů o Resonance Capital ukázalo, že se jedná o podvod. Našli jsme recenze z loňského roku, které dokazují, že firma loni vystavovala na svých webových stránkách zfalšovanou finanční licenci od VFSC. V té době také o sobě tvrdila, že sídlí ve Skotsku.

Letos Resonance Capital tvrdí, že je investiční společností registrovanou v Irsku a že stále má licenci od VFSC. Ale všechno jsou to lži.

V první řadě pořád platí, že Resonance Capital nemá licenci od VFSC, což je regulační úřad na Vanuatu. Dá se to snadno ověřit, viz. náš první obrázek.

V druhé řadě Resonance Capital není žádná společnost. To, co ukazuje na svých stránkách, je pouze registrace jako limited partnership, což je pouze sdružení osob, přičemž toto sdružení nemá žádnou právní subjektivitu, viz. vysvětlení na obrázku přímo od irského obchodního rejstříku.

LPV irském obchodním rejstříku žádnou firmu Resonance Capital nenajdete, žádná taková právnická osoba neexistuje. Došlo pouze k registraci sdružení, u něhož jsou ale utajené osoby, kterého tvoří.

Resonance Capital tedy nemá žádnou právní subjektivitu a pochopitelně tedy není ani registrovaná jako investiční společnost, nemá žádnou licenci. Nemá tedy ani oprávnění poskytovat investiční služby, které nabízí, a to v žádné zemi, která má alespoň základní finanční regulaci.

Resonance Capital v každém případě nemá žádné oprávnění poskytovat své služby v České republice, ani například v Irsku, kde údajně sídlí!

K tomu se můžete zamyslet nad tím, jak moc je reálné, že taková entita provozuje nějakou skutečnou investiční činnost, která by jí přinášela zisky, kterými se chlubí. My o tom silně pochybujeme.

Hodnocení

Resonance Capital o sobě lže, není to žádná investiční společnost, nemá žádnou licenci, je zcela neregulovaná.

[review]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru