Pozor na Five Winds Asset Management a QW Lianora Swiss Consulting

Pozor na Five Winds Asset Management a QW Lianora Swiss Consulting

Belgický úřad pro regulaci finančních trhů upozornil na dvě nelegálně podnikající společnosti, jež jsou pravděpodobně pokračováním dobře známého podvodu.

Five Winds Asset Management (FWAM) je společnost s neznámým sídlem a neznámou vlastnickou strukturou, která nabízí investiční služby. Klienti mají vložit peníze na účet a poté dostávat pravidelně vyplácené úroky.

QW Lianora Swiss Consulting je poradenská společnost s údajným sídlem ve Švýcarsku, která ovšem také nabízí investiční balíčky, stejně jako Five Winds Asset Management.

Belgický finanční regulátor FSMA pak upozornil, že obě společnosti podnikají v rámci Evropské unie nelegálně, protože nemají oprávnění poskytovat investiční služby. K tomu dodal, že podle jeho zjištění jsou Five Winds Asset Management a QW Lianora Swiss Consulting napojené na již dříve odhalené podvody Questra a Atlantic Global Asset Management a že fungují stejným způsobem.

Všechny tyto společnost slibují zisky, které nejsou reálné u jakékoliv legální obchodní aktivity. Jedná se o pyramidové finanční hry (Ponziho schéma), kdy jsou úroky vypláceny z nových vkladů. Jakmile nastane nedostatek nových vkladů, systém zkolabuje. Nebo dřív, pokud jeho provozovatelé usoudí, že vybrali dost peněz a že si je chtějí nechat.

Podle komentářů, zkušeností a recenzí v různých diskuzních fórech nastal nedostatek nových vkladů u Questry a AGAMu, proto jejich provozovatelé spustili v srpnu nové podvodné schéma pod názvy Five Winds Asset Management a QW Lianora Swiss Consulting.

Aktualizace

UPOZORNĚNÍ: Od srpna 2018 je firma QW Lianora Swiss Consulting v likvidaci, viz. švýcarský obchodní rejstřík.

16. 1. 2019 varovala před FWAM a Lianorou Národná banka Slovenska s tím, že se s největší pravděpodobností jedná o podvod.

2. 5. 2019 varovala před Five Winds Asset Management a QW Lianora Swiss Consulting Česká národní banka.

Podobné články

600 komentářů

 1. PAvel

  Dnes je 25.5.2020 a stále se nic neděje. Jen nějaké bláboly. Je jasné, že jsme zkrátka byly okradeni jen se to těžko přiznává. Mě nejvíce štve, že tam zůstali peníze co tam dali invalidní důchodci nebo študáci, kteří si ty peníze horko těžko vydělali.

  Odpovědět
 2. Nestastnik

  Myslim ze tohle je jeho poslední příležitost spousta lidi čeká protože tam mají spoustu peněz ale je to rok co vše zmizelo a nedá se nikam přihlásit.nesliboval toho uz hodne a pokud se to nerozjede ani teď s největší pravděpodobností se mu to rozpadne pak uz nebude v co doufat…skoro 3 roky jen slibi 😕a peníze nikde

  Odpovědět
  1. Cargo

   Pro ty které pan prezident odstřihnul od informací !!

   Před pár dny zde ….. …….. vložil stránky s překladem jednoho holandského webu, o tématu korporace. Dnes mi byl zaslán velmi podobný text. Upozorňuji, že jsou to neoficiální zprávy a je to pouze neověřená informace. Každopádně dává smysl v mnoha částech. Co mě nejvíc překvapilo, to je zmínění návratu Questry v článku. Již jsem psal a ptal se, proč je Questra stále aktivní ve španělském obchodním registru? Proč jsou stále dostupné oficiální kanály QW, kde jsou všechny videozáznamy z otevírání kanceláří, leadershipy a mezinárodní konference? Bylo by jednoduché zlikvidovat QW stejně, jak byla zlikvidována ve švýcarském obch. registru Lianora. QW je světová značka, reklamní agent propagace a marketingu a absolutně nenapadnutelná jakýmikoliv soudy. Co bylo psáno proti QW, tak jedině ulhané žvásty fin. regulátorů a centrálních bank o fin. pyramidě, což bylo jen pro neinformované a pitomečky. Všichni zainteresovaní moc dobře ví, že reklamní manažer QW neoperovala s financemi, ani jedno euro neplatila a také nedostávala. Finanční pyramida nese slovo finance, ale finance jsou daleko od slova propagace, reklama, marketing. A za další, QW neměla ani bankovní účet, kde by mohla přijmout ony finance. Měli to geniálně promyšlené a všechny varování proti QW byly jen lží a pomluvou.

   FWAM & AGAM – Správa aktiv

   AKTUALIZACE 8. KVĚTNA 2020

   Celý svět čeká.
   Dříve bylo oznámeno, že komunikace bude dočasně ukončena. To však není důvod předpokládat, že se nová společnost již neotevře. Navzdory skutečnosti, že dříve bylo hlášeno neoficiálními kanály [prostřednictvím Alexandra Kestleyho], že k tomu dojde v květnu, může existovat řada důležitých důvodů, proč bylo rozhodnuto čekat na (opětovné) otevření.

   Transnacionální korporace obvykle zavádějí během fúzí nebo akvizic období ticha, aby nezasahovaly například do korporátní loupežníci do procesů. Obvykle se jedná o správce hedgeových fondů, opírající se o obrovské bohatství, které sabotují tyto typy transakcí s cílem vyzvednout mateřskou společnost samostatně, nebo proto, že spekulují o snížení hodnot financí a nebo snížení hodnoty společnosti. Poslední fáze akvizice a založení nové společnosti je pro obě strany velmi zranitelným obdobím. Proto je důležité, aby proces mohl být dokončen bez rušení.

   Kromě toho čelíme účinkům celosvětové pandemie.

   Obchodníci se mohou rozhodnout dočasně pozastavit provoz, aby nepředstavovali nepřiměřené riziko pro hodnotu společnosti a aktiv svých zákazníků. Nedoporučuje se to oznamovat, protože by to mohlo ovlivnit důvěru investorů nebo nabývající strany.

   Jak víme, nedávno se ujal úřadu nový generální ředitel. To může znamenat, že akvizice byla úspěšná a skutečné spuštění očekává, až se trhy znovu ustálí. Zpoždění je tedy bezpečným řešením pro všechny zákazníky, nikoli důvodem paniky. Správce aktiv má vůči svým klientům povinnost usilovat a proto je velmi možné, že to, co cítíme jako něco negativního, bude provedeno s nejpřímějšími úmysly…

   Důvod, že ne každý, je vhodný pro to, aby byl investorem se již ukázalo.

   Vzrušení z očekávání a hrozná nejistota spojená s rizikem, kterému čelí investor, je skutečným důvodem hry. Pokud tomu tak není, není důvod k účasti! Je to riziko spojené s odměnou, které nás tlačilo do hry. Koneckonců, je to vlastně práce investora, za kterou, doufejme, budeme dost dobře placeni! Jinak jsme měli několik vzrušujících měsíců, kdy jsme se odvážili uvěřit, že zbohatneme. Zábavní park pro dospělé, kteří se opět odvážili snít, jak jsme to často dělali, když jsme byli děti.

   vložený text:
   Tady má pan prezident pravdu! Užíjte si to, brzy to stejně skončí.

   Moje rada…Užijte si to, brzy to stejně skončí.Takže snite na chvíli, jak můžete!

   P.S.: Pamatujte, že když nová společnost znovu otevře své poorty, okamžitě se stane největší soukromou společností spravující aktiva na světě. Tento proces se nezrychlí, protože několik lidí si hrálo s penězi, které si nemohli dovolit ztratit, i když se jednalo o článek ve smlouvě, který podepsali. Počkejte a buďte trpěliví.

   Nové jméno

   FWAM a AGAM budou i nadále spolupracovat pod novým jménem, ​​které bude oznámeno při spuštění nového webu. Na druhé straně bude marketingovou společností pro síťový marketing MLM Questra World, která obdrží všechna data od Lianory.

   Vezměte prosím na vědomí, že jsme naprosto přesvědčeni, že FWAM & AGAM brzy začne pracovat pod novým jménem a že tato organizace bude brzy plně funkční a silnější než kdy jindy!

   Ještě zmíním to, co jsem už psal v minulosti. Díky ……. ……., který je velmi talentovaný programátor, jsme se jako jedni z mála na světě dostali do střev systému propojení v kabinetech. Psali jsme o souborech JSON, které obsahovaly velké množství informací. Tyto soubory byly ,,ukryty,, ve všech 4 kabinetech. Zdenda připravil v mém profilu komunitního webu aplikaci, přes kterou jsem každý den stáhnul JSON soubor z mého kabinetu Lianora a aktualizoval jsem tímto souborem komunitní web. Automaticky se tak do celé databáze přiřadily všechny podskupiny i k Vám. Proto byla vidět aktualizace i u Vás. Nové registrace, investice a ostatní. Unikátní bylo, že JSON soubor obsahoval všechny změny, které ale nebyly vidět v kabinetech při technických pracích. Určitě si na to pamatujete. V kabinetech ještě nebyly informace o nových registrovaných do struktury a v komunitním webu jsme již vše viděli. A nyní to nejdůležitější a je to sakra tajná informace, o které neměl určitě nikdo ani potuchy. Už jsem to zmiňoval, ale zopakuji. V kabinetech Lianory byl u všech, kdo měli strukturu ze zemí, které zůstaly pod Questra World, ukryté struktury. Nebylo to vidět, ale právě komunitní web to prozradil. Dlouho jsme se Zdendou přemýšleli, proč jsem měl rozdíl v investicích i v počtech registrovaných, mezi kabinetem Lianora a komunitním webem. Ten rozdíl registrovaných byl při každé aktualizaci stejný a to 26. Tyto investoři byli z Dubaje, Anglie a dalších zemí, které při rozdělení na FWAM, zůstali u AGAM. Tím je jasné, že byl kabinet Lianory jen časový odklon (kamufláž), který v sobě nesl kompletní strukturu. Všechna data byla vždy spárována, ale jen něco bylo umožněno vidět. Vysvětlil bych to na příkladu. Vezmeme si dva A4 formáty průhledného papíru. Vlevo struktura QW, vpravo struktura Lianora, která nese kořen QW. Když je přiložíte na sebe, vidíte jednu kompletní strukturu. Opravdu to tak fungovalo a registrace do kabinetu Lianora se automaticky kopírovala do kabinetu QW. Jestli měl pan Gilabert přístup k datům, tak viděl, jsk struktura QW roste. Byla tam synchronizace obou kabinetů. Pan Gilabert by byl překvapen, že to víme.😀

   Tyto hloubkové informace píšu pro inteligentní investory a partnery, kteří si uvědomují propracovanost a unikátnost celého systému. Po případném návratu QW tím všechny informace v info skupinách získají na významu. Nesčetněkrát mi bylo vyčítáno, že jsem přinášel informace z minulosti a jak to bylo. A to je právě to nepochopení celé mojí práce. Chtěl jsem Vám dokázat legálnost korporace a také profesionalitu použitých systémů. Kdo vše pochopil je klidný a toho jsem chtěl docílit. Jedině důkladné pochopení minulosti korporace, nám dává nahlédnout do budoucnosti s očekáváním a to i v době inf. embarga. Kdo studoval i související témata, svět kryptoměn a nových technologií, tak se jen utvrzoval o tom, že má investiční fond obrovský potenciál další práce v nadcházejícím období. Doufám, že nás nenechají už dlouho čekat.

   vložený text:
   používejte vlastní rozum lidi

  2. JP

   Takže pořád dokola ty samé lži a další a další odklady, aby co nejvíce lidí nepochopilo, že konec nastal už před pár lety…

 3. Nestastnik

  Je to pry vsechno v pořádku.Richard rikal ze výběry budou už teď v květnu tak si nachystejte pytle na ty prachy😉

  Odpovědět
 4. Vasek

  Do teto akce jsem nedal ani korunu ale jak jsem o ni slysel tak jsem si rekl ze ti borcí co ji provozujou jsou hodne dobri.Vyuzit lidskou hloupost k obohaceni pujde asi furt.Klucí,klobouk ale zarazi me ze vam u dveri jeste nezazvonil nejakej ranar.PS kary mate brdacky

  Odpovědět
  1. Nas*any investor

   Dnes už je to tak známé a všude dohledatelné, že na to snad nikdo neskočí. Co se týče těch ranařů – i to je dost možné, že se jednou u dveří těchto podvodníků ukážou, pokud nevrátí prachy „po dobrém“. Někteří v tomto podvodu přišli o hodně peněz a pro takové se pak vyplatí soukromí vymahači. Nebo to řešit dlouhou cestou přes soudy.

 5. Jan

  Zdravím, teďka jsem se dozvěděl, že moji prarodiče před dvěma lety do téhle společnosti investovali. Je nějaká možnost peníze dostat zpět nebo jsou nenávratně v čudu? Dle mého názoru jsou fuč ale jen pro jistotu jestli s tím tady někdo nemá zkušenost.
  Díky

  Odpovědět
  1. JP

   Zdravím, osobní zkušenost naštěstí nemám, ale podle mě je jediná cesta je vymáhat přímo na tom člověku, komu je dali. Protože ta firma nikdy nebyla nikde řádně registrovaná a regulovaná, takže dohledat její vlastníky někde v zahraničí bude asi téměř nemožné. A podle toho, co lidé píšou ve zdejší diskuzi, ta firma zřejmě už dva roky v podstatě není, jen někteří ředitelé v ČR předstírali a dál předstírají, že existuje, a pod touto záminkou od lidí dál vybírali peníze.

  2. Nas*any investor

   Zdravím, máte teď několik možností:
   1) Zkusit to po dobrém vymoci na tom, kdo Vaše prarodiče obral. Ale počítejte s tím, že se bude vykrucovat a kvákat něco o tom, že jste nedočkaví a že vše bude.

   2) Soudit se. To je ale na dlouhé řešení a bez hmatatelných důkazů moc nevyřešíte. Většinou se peníze předávaly (aspoň u mě a mých známých) přímo hotově řediteli, bez nějakého dokladu a beze svědků. Takže u mě tato možnost padá – tvrzení proti tvrzení.

   3) Najmout si soukromé vymahače. Nejdříve přijdou po dobrém a když to nemá účinek, tak postupně přitvrdí. Většinou jsou to svalnatí plešatí typci v černém autě a jejich metody nemusí být vždy úplně mírumilovné. Navíc asi berou procenta z vymáhané částky. Zatím jsem k tomu moc nezjišťoval, ale tato možnost mě začíná dost zajímat.

   Kdysi jsem viděl jeden film, kde taky jeden šmejd obíral lidi o peníze a proběhla tam pěkná hláška: „když chceš bojovat s hajz*em, musíš zapomenout na pravidla.“

  3. JP

   „2) Soudit se. To je ale na dlouhé řešení a bez hmatatelných důkazů moc nevyřešíte. Většinou se peníze předávaly (aspoň u mě a mých známých) přímo hotově řediteli, bez nějakého dokladu a beze svědků. Takže u mě tato možnost padá – tvrzení proti tvrzení.“

   K tomu bych dodal, že pokud podá trestní oznámení nebo rovnou žalobu více lidí, tak už to nebude tvrzení proti tvrzení, když x lidí potvrdí, že daný ředitel vybíral od lidí peníze pod příslibem zisku z investování. Jednotlivec to bude mít těžké, ale pokud se rozhoupe víc lidí, může to být poměrně snadné.

   Proto tady Rada aka pan Irovský v diskuzi tak usilovně bojuje proti faktům pomocí nesmyslů a lží, snaží se co nejvíc lidí udržet od případných žalob a oznámení, chrání si vlastní zadnici.

  1. Nas*any investor

   To jsou ti fanatici, co věří v něco, co neexistuje a pokud jim jejich tvrzení někdo vyvrací, vztekají se, jak nevychované děcko. To už je problém spíš ale na léčbu u odborníka. I když léčba takového fanatismu bude dost náročná, protože toto je už takový extrém, že na to ani tabulky psychiatra nestačí. Pak už jedině vymýtače ďábla.

 6. Rada

  Nechce té mi zde psát ze když si firmu založím v daňovém ráji ze jsem hned podvodník, dávejte si pozor co říkáte!! Tohle je už udání. Každý má možnost své podnikání rozvíjet a mít firmu založenou kdekoliv na světě !! Tak tady nemelte kraviny, pane vzdělanej.

  Odpovědět
  1. JP

   Když poskytujete investiční služby v Evropské unii a založíte si na to neregulovanou firmu v daňovém ráji, tak ano, silně to zavání něčím nekalým, navíc je to přímo nelegální. Investiční nebo jakékoliv finanční služby nemůžete v EU poskytovat, pokud na to nemáte v EU licenci. Vy se tu pořád snažíte lidem namluvit, že regulace je něco strašlivě zlého zaměřené proti obyčejným lidem, jenomže skutečnost je přesně opačná. Regulace vznikla na ochranu spotřebitelů, aby si firmy nemohly dělat co chtěly, přináší dozor nad jejich fungováním, pojištění vkladů atd. Neříkám, že funguje dokonale, ale rozhodně přináší hodně pozitiv a je to podstatně lepší než nemít nic.

   Kdyby ta vaše pseudo korporace byla regulovaná, tak nemohla zmizet i s penězi klientů jen tak. Respektive mohla, ale měla by to podstatně těžší a zodpovědní lidé by byli mnohem sadněji dohledatelní. Navíc investoři by získali své peníze zpět, vyplatil by jim je stát z fondu pojištění vkladů.

   P. S.: Dohledejte si ve slovníku význam slova udání, zjevně to pro vás bude užitečné.

  2. Rada

   Já si nic hledat nemusím 😃. Pokud mám dobre informace a myslím si ze se opravdu nepletu tak Korporace se stěhuje do Činy!! Takže zase tady nedělejte vy z lidi blba, pokud v Kapverdách není trest smrti žab podvody což víme a je v Číně, tak je asi taky něco blbě? Další bod je pokud já vím tak Korporace má rozšířenou licenci, to znamená ze ji nemusi mít pro každý stát zvlášť. A dokonce i s ČNB sami uznali ze vše záleží na investorovi kam své prostředky odešle. Takže jsme opět na začátku ze? Každý si muže investovat po celém světě do ceho uzná za vhodné. A kdyby ste znal fakta a ne jen s doslechu a od regulaci či centrálních bank tak víte ze fond vklady má pojištěné, ale to je Škoda vysvětlovat někomu kterej nemá ani investici 90€. Ke tu dalších x projektu proti kterým regulace útočí a dneska již stojí v reálných místech na zemi. Rozhodne celá tahle diskuze pokud ji někdo čte tak si udělá svůj názor a rozhodnutí také.

  3. JP

   Pouze tu opakujete lži, jako vždy:
   1) Pseudo korporace se stěhuje do Číny? Dokažte to, ukažte registraci, ukažte licenci na finanční/investiční služby. Už jsem o to žádal, ale vy nic.
   2) Pseudo korporace má má rozšířenou licenci? A kde? Dokažte to. Snad všechny státy mají dneska registry veřejně dostupné na internetu, tak sem dejte odkaz na tu licenci.
   3) Ano, je každého věcí, kam své peníze pošle, ale to nic nemění na tom, že je nelegální poskytovat investiční služby v ČR, pokud na to nemáte licenci platnou v EU.
   4) Fond má vklady pojištěné? Tím myslíte fond pseudo korporace? Dokažte to. Třeba odkazem na nějakou finanční/investiční licenci v zemi, která má pojištěné vklady, nebo nějakým pojišťovacím certifikátem.

   Jenomže vy z toho nic nedokážete, protože jsou to všechno jen lži, pseudo korporace neexistuje, není nikde registrovaná, není pojištěná, nic. Existence by se dala dokázat snadno, stačilo by pár odkazů na obchodní a/nebo finanční rejstříky, dneska je všechno na internetu. Jako se například dá jedním odkazem dokázat, že Lianora byla před rokem zrušena a od té doby probíhá její likvidace: https://www.zefix.ch/en/search/entity/list/firm/1310427?name=lianora&searchType=default

 7. Rada

  Už několikrát jsem psal že v pozadí stojí rotshildove, zajímalo kde je pan Ponzi, který psal o tycoon69 ze je podvod? Škoda ze ho neznám hned by si ho právníci podali. Za urážku,.. a takhle je to se vším. Jde o nezakone zamrazeni bankovních účtu, jelikož z nich se čerpají peníze na provoz cele firmy. Pokud by na tohle nebyli připraveni je jasné he by další firma která má dobrou vizi, dobrej cíl a jde s dobou!! Zase by se ten krůček vrátil. To ze vládci celosvětového bankovnictví jsou zaostalí, jejich systém je složitej a hlavně pomalej. Jenže tolik faktu nám zde ukazuje jak je ze strany Korporace vše dokonale, a par lidi díky dlouhé doby čekání se chovají jako ovce co jenom beci. Chápu každý má strach co bude, a čas čekání k tomu není přívětivý. Ale rozhodli ste se sami. Tak jako já a další tisíce lidi. Také mate nějaké důkazy o tom jak dopadl soud,.. a tady bych ukončil debatu. Každý si musí udělat svůj názor. Já rozhodne vyčkávám.

  Odpovědět
 8. Vendina

  Lzivec JP zde pise o danovem raji republika Kapverdy. Vsichni se muzou presvedcit a to: Ministerstvo prumyslu a obchodu CR s listinou vymezeni danovych raju s platnosti k 18.3.2019 KONTRA anonym JP, jestli je mezi temito vymezenymi danovymi raji republika Kapverdy. Divala jsem se na predesly seznam MPO a bylo tam 30 zemi a i mezi zminenou tricitkou Kapverdy nebyly.

  https://www.mpo.cz/assets/cz/podnikani/dotace-a-podpora-podnikani/oppik-2014-2020/vyzvy-op-pik-2019/2019/3/UE-SZT_II–Vyzva-ITI-Brno_Priloha-c–9—Seznam-jurisdikci-nespolupracujicich-v-danove-oblasti-dle-Rady-EU.pdf

  Odpovědět
  1. JP

   Sice je to další zbytečné téma, které odvádí diskuzi od podstaty věci, která je, že pseudo korporace vůbec neexistuje, nemá ani webové stránky a že lidé od ní už dva roky neviděli žádné peníze, ale budiž: To, co tu odkazujete, je černá listina daňových rájů. Pak existuje ještě šedá listina daňových rájů, na které Kapverdy jsou – https://ec.europa.eu/taxation_customs/sites/taxation/files/eu_list_update_12_03_2019_en.pdf

   Černá listina znamená nespolupracující země, šedá listina jsou země, které slíbily přijmout opatření, ale ještě to neudělaly.

  2. Rada

   Je to tak, i kdyby to tak bylo ze by Kapverdy byly v daňovým rájem? No a co jako? To neznamená ze zam nejdou zákony, a soudy které opravdu jsou na úrovni, a nedají se s rovanvat s evropskými. Ty jsou bohužel manipulační. Všechny tyto země které jsou v daňovém tají mají úplně jiné soudy a jinou legaislativu. A nebudeme se bavit o tom ze opakuji podvody jsou trestem smrti v těchto zemích. O o tom je celá pravda. Určitě lide kteří stojí za korporaci určitě přidají ruku k dílu aby byli potrestáni, jasn výhra mluví za své. Četl jsem článek kde Putin vyhodil ze své země Rotshildy. Takže je jasné jak to v tomto finančním světě vše funguje. Bankovní sektor se strachy posere… jelikož nejsou na nové technologie připraveni a boji se!! Oni chtějí mít přehledy!! A regulovat a ničit!! Je Škoda ze jsou lide tak lehce ovlivněny.

  3. JP

   Jj, do daňových rájů většinou chodí firmy, které dělají vše čistě a poctivě. 😀 Jenomže to by pseudo korporace ještě k tomu musela existovat, aby mohla někam chodit, jenomže ona neexistuje, není nikde registrovaná.

   Mimochodem Kapverdy trest smrti nemají.

   A co jinak, alobal na hlavě máte?

 9. Ne(ovce)

  V korporaci jsem rok a pul, asi pred tri ctvrte jsem prozrel. Divim, ze ostatni ne. Vsechny vybrane penize se nikam neposilaly, rozebrali si je tzv. reditele. Divim se, ze nekdo veri tomu, ze najednou prijde nekdo z Asie (banka) a daruje penize ceskym ovcim. Musim uznat, ze RI to udelal a dela genialne. Pri oznameni konce by mel „na krku“ desitky pomstychtivych. Proto neustale drzi lidi v agonii az jedno dne zli Rotschildi korporaci udusi. To bude nejakou dobu trvat a v ten moment uz ta zloba vetsinu lidi prejde.

  Odpovědět
  1. Skoda

   Je to tak!
   Nechápu že se investoři neptají z čeho ředitele žijí( dráha auta, dovolené, žádné pracovní povinnosti atd.) no přece z těch peněz co dostali od nás.😢

 10. Okradený

  Tak jedná prezident IR a takovému jsme svěřili své peníze!
  Otázka investor:
  Zdravím.
  Zajímalo by mě, jsou-li k dispozici nějaké opravdové aktuality. Mimo soustavné ujišťování, že již téměř půl roku někdo pracuje na pozadí nepadlo nic konkrétního.
  Vzhledem k objemu financí a uplynulé době je současné jednání velmi neuspokojivé.
  Informační embargo je možná na místě. Z hlediska opravdu stěžejních informací, jistě. Ale totální nedostatek hmatatelných důkazů o jakýchkoliv konkrétních aktivitách (i kdyby PrintScreen nového webu) přece není v souladu se základní morálkou a obrovskou odpovědností vůči investorům.
  Z převážné části jsou informace, přikládáné do vedlejších skupin datovaný do roku 2017 a 2018. Relevance takových informací může hraničit se záměrnou bagatelizací.

  Člověk může věřit, ale nebude-li nic dělat, moc se toho nezmění.

  Odpověď IR
  Sedět na prdeli a kritizovat umí každý. Nevšiml jsem si, že byste byť třeba jednou napsal díky za info. Ono to totiž dá všechno velmi mnoho práce ohledně zpracování a popř. i grafických doplňkových informací. Nikdo v žádné zahraniční, ani CZ/SK skupině nemá tyto informace. Proč podávali investoři na korporaci trestní oznámení? Protože neměli žádné info, ani o výhře v soudním sporu a neznali úroveň korporace ze všech zpráv a reakcí v nedávné minulosti. K čemu vedlo pravidelné informování na malých konferencích? Bezmozci nevěřili a hromadně psali do Národních bank a udělali tak obrovské problémy korporaci a stálo to tolik financí. Udělal bych to stejně, protože jsou lidi neponaučitelní. Screenshoty jsou v modré skupině, když korporace prodlužovala platnost domén o jeden rok, což ukazuje práce na pozadí. Fizuli IT specialista zveřejnil mnoho informací a potvrdil práce na pozadí. Já mám nové screenshoty, ale byl jsem požádán o nezveřejnění, aby zase různí pitomci toto nezneužívali a nezkomplikovali RESTART. Všichni jsme investoři, co Vám brání letět do Cabo Verde, nebo do Madridu a setkat se s panem Robalem a nebo Gilabertem a snažit se zjistit nějaké info? Už do Cabo Verde letěl investor ze Švýcarska a investorka z Moskvy a setkali se s panem Robalem a přinesli mnoho informací, které pomohly pochopit situaci a proč jsme v tomto embargu. Oni to totiž nebyli kritici, ale lidi co se snaží a něco dělají pro ostatní. Kdokoliv mi může zaslat informace, já je rád pro všechny uveřejním. Pokud budou prověřené a relevantní.

  Odpověď investor

  Bez urážky, ale vůbec neodpovídáte na mou otázku. Jen kladete další.

  Přispívám, jelikož mám po dlouhém sledování pocit, že se nic nedovídáme.

  Řekněme si na rovinu. Spousta zdejších obětovala ve prospěch společnosti, současně nikoliv svůj, nemalé, mnohdy zásadní úspory, tudíž je to téma citlivé. Potenciálně vedoucí k dalším, rozsáhlým soudním sporům.

  V dnešní době, kdy lidé mohou bezpečně komunikovat na globální úrovni je váš návrh návštěvy kteréhokoliv zástupce přinejmenším zpátečnický. Jste si jiste vědom, že na vás zde spoléhá velká spousta lidí. Nezáviděníhodný tlak. Tím větší motivace?

  Odpověď IR.

  Pane dvojitý žlutý balíčku,
  psát si s Vámi je ztráta času, takže napíšu poslení vyjádření k Vašemu slovu ,,zpátečnický,,. Jde vidět, že absolutně nechápete psychologii lidí, jinak byste takovou kravinu nemohl nikdy napsat. Dnes není problém vystupovat za někoho jiného a změnit si na internetu a globální úrovni, jak píšete, svou identitu. Osobní setkání je nenahraditelné a pokud by Franz X Bühler neletěl na osobní setkání s exprezidentem fondu panem Robalem, nikdy by Honza Buriánek nepřekládal tak unikátní text. Jak psal Franz, první den byl pan Robalo velmi zdrženlivý, až druhý den se začal otevírat a řekl Franzovi zásadní informace ohledně investic do energetických projektů, jaderných a další tak důležité info. Je mi jasné, že vše stejně Franz nezveřejnil. Bývalý prezident Robalo by nikdy tyto cenné informace neposkytl nikomu prostřednictvím soc. sítí, nebo konferenčních hovorů přes Skype a jiné platformy. Stejně tak v MLM je osobní setkání motorem úspěchu struktury. Proto byl tak obrovský rozdíl mezi strukturou podemnou a pod Josefem Chromčíkem. Josef i jeho lidé využívali registrační linky a růst jejich struktury nebyl založen na osobních setkáních. Takže využívali globální internetové úrovně, nebyli zpátečničtí, ale jejich úspěch a progres nebyl na vysoké úrovni. My zpátečníci s preferencí osobních setkání tváří v tvář, což je založené na daleko větší důvěře, jsme raketově rostli a stali jsme se TOP CZ/SK strukturou a v celosvětovém měřítku jsme byli také možná v TOP 10.

  Odpovědět
  1. JP

   Aneb dali jste nám naše peníze, neotravujte s žádostmi o informace, sami si vypátrejte, co jsme s vašimi penězi udělali.

  2. Rada

   Spíše jde vidět jaký jsi charakter!! Proč jsi teda ve skupině u Richarda? Kdybych věděl kdo jsi tak věř ze už tam nejsi!! Takové svině by tu neměli co dělat!! Sám nic neudělal mas možná 3 žlutý já nevím kolik,.. a děláš pouze zlo. Jsou zprávy které by se neměli dostat ven!! A rozhodne na tenhle podpolacenej server!!

  3. JP

   Myslel jsem, že mě od vás už nic nepřekvapí, ale mýlil jsem se. Když se někdo upřímně zajímá o to, co jste udělali s jeho penězi a proč FWAM a Lianora zmizely z povrchu zemského, tak mu začnete sprostě nadávat.

   A „podplacenej server“? Prosím řekněte mi kým a za co, protože každé peníze na provoz se hodí, takže bych se když tak těm dotyčným připomněl, že nám zapomněli peníze poslat 😀 😀 😀

  4. Nas*any investor

   Okradený kolego, nad tímto příspěvkem jsem se v telegramu taktéž pozastavil. To snad ani není možné, jak jsou sprostí na někoho, kdo se pouze na něco podstatného zeptá. Před krátkou dobou jsem tam zahlédl i screen z jakési smlouvy s korporací (původ smlouvy a zda jde fakt o smlouvu nelze potvrdit, protože je to jen text bez hlavičky). Tam náš big boss zdůraznil bod vyšší moci (nepředvídatelná událost, která způsobí, že finance nebudou vyplaceny, neboli závazky nebudou splněny), kde se píše něco ve smyslu – žádná ze smluvních stran není odpovědná druhé straně za nevyplácení financí (stručně řečeno)
   Takže lidsky řečeno: Nedostal si peníze, můžeš si tak na*rat.

   Pro JP – Údajně Vás platí přímo rodina Rotschildů, aby jste záměrně špinil konkurenci bank. Je to k smíchu a pan Veliký trpí bludy. Neberu jej vůbec vážně.
   Jen ta představa, že někde v cizině, daleko od nás si někdo najde zrovna Vás – admina ne moc (pro svět za hranicema) známého webu o financích (neberte jako urážku, nebo něco zlého), dá si tu práci, aby na Vás našel kontakt a domluvil a zaplatil akci na likvidaci veleúspěšné a silné firmy.

   To už je sci-fi těžkého kalibru. Třeba to ale jednou použije jako námět na nějaký film.

  5. JP

   Rotschildové? Tak to opravdu pobaví. Na druhé straně je hodně smutné, jestli mu tohle někdo věří, to je mi těch lidí opravdu líto. Bohužel je to ale podle všeho fenomén doby, tyhle absurdní teorie. Když se někomu (něco) nedaří, tak je tu horda pošuků připravená ho přesvědčovat o tom, že za to může nějaký tajemný zloun. A lidi je poslouchají, místo aby vzali své životy do svých rukou a udělali něco prospěšného pro sebe a ostatní. Druhá varianta je tenhle případ, kdy podvodníci svádějí na tajemné zlouny to, že lidé přišli o peníze.

 11. Rada

  Otom je celá dizkuse zde, vy jako pan vseznalek a člověk kterej se snaží pošpinit korporaci. Doufám ze se vám to vrátí a hodně brzo.

  Odpovědět
  1. JP

   Diskuze je o dokazování tvrzení. Vše, co jsem tu tvrdil, jsem dokázal.
   Zatímco vy jste nedokázal:
   1) Že vůbec vaše pseudo korporace existuje
   2) Že pro ní pracují kvalifkovaní lidé se zkušenostmi a oprávněními, jak jste tvrdil
   3) Že máte licenci od ČNB, jak jste tvrdil
   4) Že bude mít pseudo korporace bankovní licenci v Číně, jak jste tvrdil

   Atd. Atd. Takže tak.

   A upřímně, taky doufám, že se mi to všechno vrátí, že varuju lidi před podvody a že jsem určitě díky tomu řadě lidí zachránil peníze.

  2. Nas*any investor

   Také doufám, že se to panu JP vrátí. Nebýt jeho důkazy podložených informací bych těch peněz vyhodil oknem asi víc. A teď bych byl mnohem více vytočený, než jsem.

   Co je ale hodně smutné, že se tu pějí chvalozpěvy na lidi, co někoho připravili o peníze a ten, kdo varuje je ten špatný.

 12. Rada

  Je hodně otázek, odpovědi jsou v informacích, které mate všichni, na rozdíl od jiných skupin či z jiných státu. Pokud ale nevěříte v sílu Korporace nemá opravdu smysl už nic psát, mám také informace, a nejsou od Richarda to mate pravdu. Ale narozdíl od Vás ty informace nějakým způsobem dostávám. Jenže Vy všichni do jednoho sedíte na zadku. A házené vinu na ostatní. Hlavně si uvědomte jednu vec, každý s directoru či na vyšších pozicích než jsou agenti, máji léta zkusenností. A nemyslím si ze by někdo dělal podvody!! Tech důkazu máme o legální společnostivice než dost. 😉

  Odpovědět
  1. JP

   Zase jenom řeči bez důkazů:
   1) Dokažte, že vaše pseudo korporace vůbec existuje. Zatím ani stopy po registraci, webových stránkách, ani čemkoliv jiném.
   2) Dokažte, že je společnost legální, ukažte nějakou registraci, oprávnění podnikat, poskytovat investiční služby apod.
   3) Dokažte údajné zkušenosti těch vašich ředitelů, odhalte jejich identitu, jejich oprávnění, licence apod.

   Nic z toho jste nikdy neprokázal, všechny ty informace a důkazy jsou pořád u vás jen v rovině „mám je, ale nikomu je neukážu“…

  2. Rada

   Ano proč asi? Myslíte si že zde budu dávat identitu ředitelů? Myslíte že jsem takovej idiot!! I já mám strukturu lidi, a rozhodne nebudu dávat jejich identitu zrovna vám! 👍😃 je to obchodní tajemství, takhle to říkají i bance české spořitelně.😅. Jako začínáte mě hodně bavit, já mám možná víc informaci než byste chtěl, ale nejsem blbej. Dělal jsem pod ČNB dost dlouhu. A rozhodne bych nikdy tuhle chybu v životě neopakoval! Na to vemte jed!!

  3. JP

   Haha, já mám fotky ufonů, ale neukážu vám je. Aneb žádná korporace neexistuje, nikde není registrovaná. Kdyby byla někde registrovaná, struktura vedení by nemohla být tajná, v normálních zemích jsou tyto informace veřejné. A firmy je dobrovolně zveřejňují v rámci transparentnosti, aby lidé věděli, s kým obchodují nebo investují. Personální obsazení není a nemůže být obchodním tajemstvím.

   Jestli vašim blábolům někdo věří, tak ho upřímně lituji. Žádné ze svých tvrzeních jste tu ničím nedoložil. Nedoložil jste samotnou existenci pseudo korporace, nedoložil jste nic o lidech, kteří jí údajně vedou, nedoložil jste to, že údajně máte licenci od ČNB atd. Pořád jenom kecáte.

   Čím dál tím víc jsem přesvědčený o tom, že ty vaše bláboly jsou jen zdržovací taktita, jak dosáhnout promlčení trestných činů. Tak dlouho budete lidi oblbovat, že jejich investice jsou v pořádku a že se jen hledají způsoby vyplacení, až uběhne lhůta promlčení a už nebudete stíhatelní.

  4. Rada

   Milý pane chytrý JP já už predvolanej byl, dokonce hromadné obviněni. Ziju, a jsem stále na svobodě, teď chci vidět co mi řeknete, jak jsem ukecal Policii, a jak mi skočili na špek s pseudo Korporaci👍😃. Kdyby jste nebyl tak naivní. Nevíte o chodu Korporace vůbec nic.

  5. JP

   Do vyšetřování policie nevidím a jelikož jste tu naplácal spoustu lží, nelze vám nic věřit. Co ale vidím, jsou ty vaše ničím nepodložené bláboly, fiktivní korporace se zrušenými webovými stránkami, bez registrace, bez licence, vidím zklikvidovanou Lianoru a vidím také komentáře lidí ve zdejší diskuzi, kterým se už dva roky slibují peníze, ale nic neviděli. V mých očích je to podvod jako hrom a stejný závěr udělal například belgický finanční regulátor FSMA. Ale konat v tomto ohledu mají jiní, takže je to na nich.

 13. Rada

  Tak když se ti to zdá ztráta času, tak nevím proč sem píšeš? Na to mas čas? Pouze tu čtou lidi co mají strach!! Kdyby jsi aspoň neseděl na zadku, a došel za právníkem on by ti sám řekl jak postupovat. Já to udělal a musel, nebudu to zde rozepisovat. Není to má povinnost, každý investor by měl rozhodne vzít svou zodpovědnost do svých rukou. Nikdo o peníze nepřišel pouze se řeší varianta jak je vyplatit investorům. Když je bankovní systém nemůže vystat. Jen si vem par milonů a jdi do banky ze za to chceš zlato👍😃 tak se to vysmejou!! A řeknou mi zlato nemáme, my ho prodali. Jenže zde jsou samé výmluvy ze to číst nebudu ze jsou to kraviny,.. tak si uvědom ze Korporace je v právním subjektem. To znamená té to nemají lidi co ničemu nerozumí, za další si uvědom kde sídlo společnosti je, a kdo je pod tím podepsanej jako výkonný reditel. Jsou to lidi kteří jsou dohledatelné, nastupuje si jejich vzdělání a jejich kariéru. V tom spočívá legální společnost na jak zde zmíněna podvodna firma.

  Odpovědět
  1. JP

   To jsou zase perly…

   „Nikdo o peníze nepřišel pouze se řeší varianta jak je vyplatit investorům.“ Tak jim je prostě dejte, třeba stejně jako jste je od nich vybrali.

   „Jen si vem par milonů a jdi do banky ze za to chceš zlato👍😃 tak se to vysmejou!! A řeknou mi zlato nemáme, my ho prodali.“ Tak za prvé, české banky zpravidla zlato neprodávají, maximálně tak zprostředkovávají prodej, viz. google. A banka se vám určitě nevysměje. Jestli přineste miliony na nákup zlata, tak vám tak maximálně řeknou, že překračujete zákonný limit pro platbu v hotovosti a že peníze musíte převést převodem. To jsou přesně ta opatření proti podvodům jako FWAM a spol., aby se peníze nesáčkovaly, nešly z ruky do ruky a nemizely někde bez důkazů jako s FWAMem.

   „za další si uvědom kde sídlo společnosti je, a kdo je pod tím podepsanej jako výkonný reditel. Jsou to lidi kteří jsou dohledatelné,“ – vždyť tady celou dobu po vás chci, abyste dokázal, že společnost vůbec existuje! To jste ale nikdy neudělal. Lianora přestala existovat už loni, a jelikož jste nedokázal opak, FWAM zjevně už taky neexistuje!

  2. Nestastnik

   Radku prosím te očividně máš informace o kterých nevi ani Richard…řekni nám kde je sídlo společnosti a kdo je výkonny ředitel?

  3. Nas*any investor

   Rado, psal jsem, že je ztráta času ČÍST ty bludy, o psaní názoru zde řeč nebyla. Nepotřebuji radit, jak postupovat, prostě jsem vyhodil prachy z okna, na to mi každý řekne – tvoje chyba, neměl si je vyhazovat.

   Tak toto pobavilo – pouze se řeší varianta, jak vyplatit peníze investorům. 😀 😀 😀
   Úplně snadno, stejným postupem, jako je platili investoři.

   Co je dohledatelné? Nic. Zeptal jsem se takhle strýčka googla. Ať tam zadám jakoukoliv společnost, vyskáčou odkazy – web společnosti, odkaz na mapu a sídlo, rejstříky, jednatelé/majitelé, atd atd.

   Při zadání jména korporace vyskáčou jen varování a debaty o společnosti. Žádná adresa, zastoupení, webovky, prostě nic. Čím to asi je?

   Zatím si tu neuvedl žádný hmatatelný důkaz. Pořád jen čteme informace získané někde z doslechu, ale nikde jsem ještě neviděl odkaz, na tyto konkrétní informace.

 14. Čtenář

  Na neustálé doporucovani od Richarda sem se rozhodl přečíst ty je ho slavné skupiny modrou a zelenou na telegramu a nestačím se divit…možná by si je měl přečíst on sam čím náš uz 2 roky v kuse masiruje…. před 2 lety poprvé napsal ze výběry budou v řadu dnů maximalne týdnů….tyto a podobně výrazy se od té doby objevují jak houby po dešti ale výběry nikde…poslední termín o otevření kabinetu v srpnu uz je taky za námi a konto porad prazdne…když už sme si richarda tak hezky zaplatili mihl by to jednou za čas proletět a promazat at to nevypadá tak blbě.

  Odpovědět
  1. Nas*any investor

   Číst ty jeho skupiny je naprostá ztráta času. Jsou tam jen samé bláboly a informace, které nejsou již použitelné. Já tam nakouknu jednou za čas, prolitnu to očima a když vidím, že se v tom textu objeví rok 2017, ani to nečtu. Opravdu je mi úplně u pr….., co se dělo v roce 2017. Ale ten rádoby big boss si žije pořád v roce 2017 a nějak se nám ztratil v čase. Neustále dokola omýlá právě rok 2017.

   Výběry měly fungovat už srpen 2018, teď je září 2019 a co máme? Všichni víme co. Web nefunguje, support taky a ať hledám, jak hledám, nikde na webu není žádné info ani o existenci, obsazení či činnosti společnosti. Jen negativní recenze ( které jsou údajně zaplacené, aby jen kydaly špínu).

   Peníze jsou pryč, jedno přátelství taky, ale je to taky zkušenost, jak chamtivost po penězích udělá i z kamaráda šmejda, co se nestydí obelhat a obrat o peníze své blízké. Bohužel k převodům není žádný doklad, pohyb na účtu, prostě nic. Už jsem se s něma rozloučil.

   Bývalý kamaráde, udav se těma prachama. A nezapomeň, karma je zdarma.

  2. Rada

   Super👍 😊 a nic? A četla jsi správně? Tak ještě jednou a nebo možná po 5. Nauč se číst mezi řádky. Rozhodne sem nebudu dávat své iniciály, co jsem tak blbej, sám JP nemá svoji identitu a to údajně provozuje tentoserver? Informativní? Z půlky pravdivý! Jak se mu zachce ze ano.

  3. JP

   Já na rozdíl od vás neslibuju lidem příjmy a nevybírám od nich peníze, takže moje identita je nepodstatná, jsem jen „pošťák“. A jde o dokazování toho, co v dikuzích tvrdíme. Já svá tvrzení dokazuji odkazy na příslušné dokumenty, vy jen plácáte bez důkazů.

 15. Nestastnik

  Odpověď není k žádnou otázku všichni jen doufají…i kdyby někomu přišel mail s tím ze je konec pořád bude doufat a žádný z vysoko postavených directoru nemůže napsat ze je konec protože lidé co je z dobroty duše registroval a žije za jejich peníze by ho ukamenovali….i nás nejvyšší Richard doma 2 jaguary a jediná informace je ze je dobře ze vše probíhá v utajení ale ze to uz brzy vse spusti coz me osobne nic moc nerekne…😕je to smutne

  Odpovědět
  1. čtyřitečky

   Kde Richard asi „našetřil“ na úplné nové jaguary ?? Kdyby samotná korporace věděla jak toho docílil, tak ho sama nemilosrdně vyhodí. Místo toho aby předložil důkazy, tak jen kope kolem sebe a uráží se jak malé děcko. To je mi panečku „leader“ a tupé ovečky ho pak ještě brání v telegramu. Všichni jsou tam najednou analytici a nejvíce vzdělaní lidé. A nakonec si ještě nechá od lidi platit 50 kč měsičně za webovky jednoho ajtaka.

 16. Skoda

  Dobrý den, chci se zeptat pan JP zde položil zajímavé otázky. Je zde někdo kdo zná odpověď. Děkuji

  Odpovědět
 17. Rada

  Spíše je dost smutné, jak dokáže jeden člověk napáchal tolik škody, stovky tisíců investorů, organizacích dokonce i státních zájmu. Mají před sebou takovou dobu čekání jak skončí soud. Soud skončil výhrou pro Korporaci. A přesto tu někdo haze blbe argumenty ze společnost je nelegální. Ano každý rok děla audit. Jinak by určitě nevyhrala tak zdlouhavý a unavny spor. Tolik lidi se dostalo do problému. Doufám ze se vše pomalu změní a snad i Státní orgány se změní, práva a legislativa. Je škoda sem uz něco psát, vše co sem nápisu je vyvráceno ze jsem lhář!!😃 ať je to jak je to najdete si ty důkazy sám. Jste vseznalek tak se ukažte. A nepište sem ze je jsou stránky vyple a dokonce v likvidaci. Ano dobrej informovanej investor to ví!! Pouze vy JP nevíte nic a to je dobre, čím min víte tím min škody nadelate.

  Odpovědět
  1. JP

   Takže znova:
   1) Dokažte, že vaše pseudo korporace vůbec existuje, že je někde zaregistrovaná.
   2) Dokažte, že máte licenci od ČNB, jak jste tvrdil. Dejte IČO nebo jméno a tady se to ověří: https://apl.cnb.cz/apljerrsdad/JERRS.WEB09.DIRECT_FIND?p_lang=cz
   3) Dokažete, že těch „více než dost“ lidí z vaší pesudo korporace má nějaké odborné zkoušky, jak tvrdíte.
   4) A chcete snad tvrdit, že vaše pseudo korporace je auditovaná? Tak sem ty audity předložte, jinak je to opět jen prázdné tvrzení.

  2. čtyřitečky

   Přestaň se chovat Richarde jako uplakánek a ukaž své analytické dovednosti.. Tady máš možnost.

 18. Investor

  Jaká jasná fakta?první fakt je ten ze se 2 roky nedá vybírat finanční prostředky.celou dobu se na účtech hromadí systémová eura ktetymi se platit nedá navíc další fakt je ze 4 mesice uz nejsou žádné stránky nezbylo nic krom informačního embarga.to jsou nevyvratitelna fakta pokud sem někde něco přehlédl pouc me

  Odpovědět
  1. Nas*any investor

   Rada ti neodpoví, protože nemá ani důkazy, ani argumenty. Jediné, co bude kvákat stále dokola – čti skupinu a zjišťuj si informace.

   Celkově je ten přístup ve skupině divný. Když se někdo vyjádří k aktuální situaci negativně, je okamžitě vyhozen. Stejný přístup měli v minulosti komunisti, taky se hned zbavovali osob s názory proti režimu.

  2. Rada

   Koukni se kolik lidi je proti Korporaci, kouni se na pana JP, není investor a pouze napadá Fond, nebere v potaz ani soud, co od takového člověka chceš? Co chcete vy? To ze to trvá dlouho? Tak se koukni u nás jak jsou úředníci rychlí. Hlavně ze berou platy za naše dane. Pokud Vám nestačí rozsudek od soudu, tak Vás nikdo nepřesvědčí. Potom nemá smysl psát a dávat důkazy.

  3. JP

   Několikrát jsme tu dokázali, že ten kapverdský rozsudek nelegitimizuje podnikání FWAMu, týkal se něčeho jiného. Já nikoho nenapadám, jen říkám, že jste lhář, protože nedokážete doložit žádná svá tvrzení.
   Takže znova:
   1) Dokažte, že vaše pseudo korporace vůbec existuje, že je někde zaregistrovaná.
   2) Dokažte, že máte licenci od ČNB, jak jste tvrdil. Dejte IČO nebo jméno a tady se to ověří: https://apl.cnb.cz/apljerrsdad/JERRS.WEB09.DIRECT_FIND?p_lang=cz
   3) Dokažete, že těch „více než dost“ lidí z vaší pesudo korporace má nějaké odborné zkoušky, jak tvrdíte.
   4) A chcete snad tvrdit, že vaše pseudo korporace je auditovaná? Tak sem ty audity předložte, jinak je to opět jen prázdné tvrzení.

Vložit příspěvek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *