Starý PODVOD: Gemini 2 recenze

18

V tomto článku si vysvětlíme, že je investiční platforma Gemini 2 podvod, který jen slibuje, že vám vydělá peníze prostřednictvím investic na finančních trzích.

Co je Gemini 2

Gemini 2 je automatický obchodní software, který za vás bude obchodovat na finančních trzích. Bude tedy vaším jménem dělat obchody s měnami na Forexu nebo například s akciemi.

Software představuje Brandon Lewis, který o sobě tvrdí, že dříve patřil mezi vrcholové inženýry společnosti Google. Říká také, že Gemini používá nejpokročilejší prediktivní algoritmus na světě, který zaručuje 97procentní úspěšnost obchodů, a to bez rizika.

Program je údajně tak výkonný, že v posledních letech vydělával 10 až 50 tisíc dolarů denně, a to jen s počátečním vkladem 250 USD.

Je to opravdu tak, můžete Brandonu Lewisovi a jeho Gemini 2 věřit?

Gemini 2 je podvod

Gemini 2 je podvod

Řekněme si to na rovinu, Gemini 2 je podvod. Nejenže vám žádné peníze nevydělá, dokonce vám prodělá veškeré vklady, které s ním uděláte.

Varování ČNB

Jako první musíme v této recenzi uvést, že před Gemini 2 už varovala Česká národní banka coby náš národní finanční regulátor.

ČNB upozornila, že Gemini 2 nemá oprávnění poskytovat investiční ani jiné finanční služby v České republice.

To je první problém, o kterém musíte vědět, ale je jich mnohem víc.

Starý podvod

Gemini 2 je ve skutečnosti starý podvod, tedy alespoň na poměry investování na internetu. V zahraničí je totiž propagovaný už od roku 2016.

Je s ním tedy mnoho zkušeností, a všechny jsou velmi negativní. Uživatelé tohoto programu si stěžují, že přišli o všechny o peníze, které do něj vložili.

Brandon Lewis coby bývalý inženýr Googlu je fiktivní osoba, v prezentačním videu ho hraje placený herec. To samé platí pro údajné spokojené uživatele jeho programu, které můžete spatřit ve videu, jsou to herci.

V minulosti to byla běžná praxe, podvodníci si najali herce, půjčili drahá auta a vily, a natočili pěkný příběh o zázračném investičním program, leč všechno bylo falešné.

Taková nová videa a podvody vznikaly každý týden, dnes už takové velkolepé show podvodníci tolik nepořádají, jejich metody bývají subtilnější.

Nicméně jak je vidět, nemají problém s recyklací svých starých děl, jako je Gemini 2.

Dokonce ani obchodní software, který používá, není unikátní, stojí na něm řada dalších podvodů, viz. následující obrázek.

Podvodný software

 

Nemožné výsledky

Za normálních okolností by měl každý poznat, že je Gemini 2 podvod, aniž by ho jakkoliv blíže analyzoval.

Každému by totiž mělo být jasné, že když vám někdo nabízí, že vám bude vydělávat minimálně 10 tisíc dolarů denně, a to zadarmo, přičemž ale chce nejdřív váš vklad 250 dolarů, něco nemůže být v pořádku.

Pokud by někdo uměl takto dramaticky zhodnocovat peníze, dělal by to pro sebe a nenabízel by to všem lidem. Realita je ale taková, že takové zhodnocení řádově v tisících procent za měsíc není možné, a to v žádné lidské činnosti, finanční obchodování nevyjímaje.

Zároveň platí, že ve finančním obchodování neexistují a ani nemůžou existovat žádné záruky. Finanční trhy se prostě chovají ve velké míře nepředvídatelně. Takže kdokoliv vám v burzovním obchodování slibuje jisté a pravidelné výdělky bez rizika, je prostě lhář a podvodník, jiná možnost tu není.

Na tyhle peníze s Gemini 2 zapomeňte

Jak Gemini 2 opravdu funguje

Velkým lákadlem podvodů jako je Gemini 2 je tvrzení, že jsou zadarmo, takže nemáte co ztratit. Základní vklad 250 USD totiž prý zůstává na vašem obchodním účtu, takže je stále váš. Jenomže…

Realita se má tak, že Gemini 2 vás pošle k podvodnému brokerovi, u kterého se vaše peníze ztratí v každém případě. Nikdy nebudete schopní si cokoliv vybrat, i kdybyste obchodovali sami, ručně a ziskově.

Gemini 2 je jen pohádka, která byla vymyšlená a zfilmovaná proto, aby vás přesvědčila poslat peníze podvodníkům. Takže jim nic neposílejte, jinak budete mít velké problém získat své peníze zpět.

A nenechte se oklamat, brokeři spolupracuji s takovými podvody používají různé lsti a triky, jak vás přesvědčit k co největším vkladům peněz na obchodní účet. Můžou vám například ukazovat falešné zisky a říkat, že máte vložit víc, abyste vydělali ještě víc.

Časté jsou také výmysly o tom, že musíte zaplatit vysoké daně nebo poplatky předem, než budete moct z obchodního účtu vybrat peníze.

Zkrátka a dobře uslyšíte všemožné výmysly, které opět budou mít jediný cíl, a to vytáhnout z vás co nejvíc peněz. Když už nebudete ochotní jim poslat nic dalšího, ukončí s vám veškerou komunikaci a budou si užívat vaše peníze, které vždy rovnou putovaly na jejich účty a nikdy s nimi žádné reálné obchodování neprobíhalo.

Gemini 2 recenze – Závěr

Gemini 2 je starý investiční podvod, který je v zahraničí známý už více než šest let. Celý jeho příběh je vymyšlený s cílem přesvědčit vás poslat peníze podvodnému brokerovi, který vám nikdy nic nevrátí. Varovala před ním i ČNB, proto se mu vyhněte.

Pokud si chcete vyzkoušet burzovní obchodování, udělejte to na bezplatném demo účtu u regulované společnosti.

Před investováním skutečných peněz si musíte být jistí, že dobře rozumíte rizikům, a že máte investiční kapitál, který si můžete dovolit ztratit.