Starý PODVOD: Gemini 2 recenze

V tomto článku si vysvětlíme, že je investiční platforma Gemini 2 podvod, který jen slibuje, že vám vydělá peníze prostřednictvím investic na finančních trzích.

Co je Gemini 2

Gemini 2 je automatický obchodní software, který za vás bude obchodovat na finančních trzích. Bude tedy vaším jménem dělat obchody s měnami na Forexu nebo například s akciemi.

Software představuje Brandon Lewis, který o sobě tvrdí, že dříve patřil mezi vrcholové inženýry společnosti Google. Říká také, že Gemini používá nejpokročilejší prediktivní algoritmus na světě, který zaručuje 97procentní úspěšnost obchodů, a to bez rizika.

Program je údajně tak výkonný, že v posledních letech vydělával 10 až 50 tisíc dolarů denně, a to jen s počátečním vkladem 250 USD.

Je to opravdu tak, můžete Brandonu Lewisovi a jeho Gemini 2 věřit?

Gemini 2 je podvod

Gemini 2 je podvod

Řekněme si to na rovinu, Gemini 2 je podvod. Nejenže vám žádné peníze nevydělá, dokonce vám prodělá veškeré vklady, které s ním uděláte.

Varování ČNB

Jako první musíme v této recenzi uvést, že před Gemini 2 už varovala Česká národní banka coby náš národní finanční regulátor.

ČNB upozornila, že Gemini 2 nemá oprávnění poskytovat investiční ani jiné finanční služby v České republice.

To je první problém, o kterém musíte vědět, ale je jich mnohem víc.

Starý podvod

Gemini 2 je ve skutečnosti starý podvod, tedy alespoň na poměry investování na internetu. V zahraničí je totiž propagovaný už od roku 2016.

Je s ním tedy mnoho zkušeností, a všechny jsou velmi negativní. Uživatelé tohoto programu si stěžují, že přišli o všechny o peníze, které do něj vložili.

Brandon Lewis coby bývalý inženýr Googlu je fiktivní osoba, v prezentačním videu ho hraje placený herec. To samé platí pro údajné spokojené uživatele jeho programu, které můžete spatřit ve videu, jsou to herci.

V minulosti to byla běžná praxe, podvodníci si najali herce, půjčili drahá auta a vily, a natočili pěkný příběh o zázračném investičním program, leč všechno bylo falešné.

Taková nová videa a podvody vznikaly každý týden, dnes už takové velkolepé show podvodníci tolik nepořádají, jejich metody bývají subtilnější.

Nicméně jak je vidět, nemají problém s recyklací svých starých děl, jako je Gemini 2.

Dokonce ani obchodní software, který používá, není unikátní, stojí na něm řada dalších podvodů, viz. následující obrázek.

Podvodný software

 

Nemožné výsledky

Za normálních okolností by měl každý poznat, že je Gemini 2 podvod, aniž by ho jakkoliv blíže analyzoval.

Každému by totiž mělo být jasné, že když vám někdo nabízí, že vám bude vydělávat minimálně 10 tisíc dolarů denně, a to zadarmo, přičemž ale chce nejdřív váš vklad 250 dolarů, něco nemůže být v pořádku.

Pokud by někdo uměl takto dramaticky zhodnocovat peníze, dělal by to pro sebe a nenabízel by to všem lidem. Realita je ale taková, že takové zhodnocení řádově v tisících procent za měsíc není možné, a to v žádné lidské činnosti, finanční obchodování nevyjímaje.

Zároveň platí, že ve finančním obchodování neexistují a ani nemůžou existovat žádné záruky. Finanční trhy se prostě chovají ve velké míře nepředvídatelně. Takže kdokoliv vám v burzovním obchodování slibuje jisté a pravidelné výdělky bez rizika, je prostě lhář a podvodník, jiná možnost tu není.

Na tyhle peníze s Gemini 2 zapomeňte

Jak Gemini 2 opravdu funguje

Velkým lákadlem podvodů jako je Gemini 2 je tvrzení, že jsou zadarmo, takže nemáte co ztratit. Základní vklad 250 USD totiž prý zůstává na vašem obchodním účtu, takže je stále váš. Jenomže…

Realita se má tak, že Gemini 2 vás pošle k podvodnému brokerovi, u kterého se vaše peníze ztratí v každém případě. Nikdy nebudete schopní si cokoliv vybrat, i kdybyste obchodovali sami, ručně a ziskově.

Gemini 2 je jen pohádka, která byla vymyšlená a zfilmovaná proto, aby vás přesvědčila poslat peníze podvodníkům. Takže jim nic neposílejte, jinak budete mít velké problém získat své peníze zpět.

A nenechte se oklamat, brokeři spolupracuji s takovými podvody používají různé lsti a triky, jak vás přesvědčit k co největším vkladům peněz na obchodní účet. Můžou vám například ukazovat falešné zisky a říkat, že máte vložit víc, abyste vydělali ještě víc.

Časté jsou také výmysly o tom, že musíte zaplatit vysoké daně nebo poplatky předem, než budete moct z obchodního účtu vybrat peníze.

Zkrátka a dobře uslyšíte všemožné výmysly, které opět budou mít jediný cíl, a to vytáhnout z vás co nejvíc peněz. Když už nebudete ochotní jim poslat nic dalšího, ukončí s vám veškerou komunikaci a budou si užívat vaše peníze, které vždy rovnou putovaly na jejich účty a nikdy s nimi žádné reálné obchodování neprobíhalo.

Gemini 2 recenze – Závěr

Gemini 2 je starý investiční podvod, který je v zahraničí známý už více než šest let. Celý jeho příběh je vymyšlený s cílem přesvědčit vás poslat peníze podvodnému brokerovi, který vám nikdy nic nevrátí. Varovala před ním i ČNB, proto se mu vyhněte.

Pokud si chcete vyzkoušet burzovní obchodování, udělejte to na bezplatném demo účtu u regulované společnosti.

Před investováním skutečných peněz si musíte být jistí, že dobře rozumíte rizikům, a že máte investiční kapitál, který si můžete dovolit ztratit.

19 názorů na “Starý PODVOD: Gemini 2 recenze”

 1. Tpč absolutně nechápu, že to jede vklidu na youtube a pak člověku jdou rovnou i po rodině 😀
  Mám chuť smazat celej internet už, jak se tu vše dosí*á.

 2. mě zaráží jedna věc .. policie o tomto podvodu ví .. dalo by se zasáhnout pokud by jeden s nich nebo nějaký odvážný občan ČR si zahrál zájemce .. toto se ale počas celé doby co se o tomto podvodu ví nestalo a tak desítky lití naletěli .. je teda otázka odkud byly a na co by „oškubaní“ lidé uspořené peníze použily a tak jestli to není v podstatě vyrovnávání karmy mezi podvodníky a obětmi se ptám???

 3. Ahoj, už jsem naletěl na jednu takovou podvodnou platformu a dost mě to vyškolilo. Stačí se jen obrátit na vyhledávač a něco si o tom nejdříve zjistit než do toho dáte své peníze. A co se týče otravných telefonátů, žádné neznámé jen tak nezvedám, volal jsem zpět na několik čísel, které mi ten den po registraci volali a nestačil jsem se divit, co číslo, to člověk, který mi prý ani nevolal nebo výmluvy, že to byl omyl. Čtyři lidé se spletli během jedné hodiny? Asi ne.
  Všem těmto podvodníkům přeji opravdu velmi krutou smrt, za to, co lidem dělají.
  Po tomto přání, už se nikdy neozývají.

 4. Nic jsem jim neposlal od začátku jsem si myslel že to je podvod ale jak to že jsou nadále v reklamě na YouTube ???? Spolupachatel?!!

  1. Taky to na mě vyskočilo jako reklama na YouTube. Úplně mám chuť jim napsat jestli si dělají srandu.

 5. Poslal som 200 eur, bolo to cez platobnú kartu.Vraj sa todá nahlásiť ako podvodná transakcia, ale ja neviem ako mám postupovať.Môžete mi prosím niekto poradiť?

  1. Kontaktujte svojí banku, která Vám kartu vydala. Té je třeba to nahlásit.

 6. Nechápu jak je možné, že platformy jako Google (YouTube), Facebook, apod. blokují nebo demonetizují obsah tvůrců, kteří se vyjádří proti nějakému „standardnímu (schválenému) narativu“ a přitom úplně běžně a dlouhodobě prezentují totálně podvodná videa, která nepochybně připravují lidi o peníze.
  Již jsem takových viděl několik. A při luatraci zjistil, že dané strany fungují dlouhodobě a loví oběti různými typy „inzerce“.
  Za mě je to ukázka úpadku jakýchkoliv zbytků hodnot těchto platforem…

  1. Když za publikaci svých příspěvků platíte (reklama), tak ty platformy bohužel téměř vůbec neřeší, co publikujete. Bohužel.

 7. Toho haj*la dotyčného se slovenským přízvukem jsem poslal dop*dele a on se mohl pos*at a začal mi volat ze 4 čísel 😀 Vždy telefonuje přes číslo na které by vás měl upozornit telefon, že je to spam a že to číslo je šifrované pravděpodobně přes VPN, aby toho šmejda nikdo nedohledal. Ale dneska mu povolili emoce a volal mi i ze 2 klasických čisel běžných zpětně. Jsou to tyto čísla 735586263 a 602969866. Mám chuť to jít ohlásit na policii, protože ten dement vám začne nadávat i do rodiny, když ho odbijete. Blbec 🙂

 8. Antonín

  Proč to okamžitě někdo zodpovědný ne zablokuje a nedá trestní oznámení ,kdo pouští tyto podvodné reklamy. Někdo ty reklamy musí platit tak jsou k dohledání.

  1. Trestní oznámení má podat ten, kdo byl tou nabídkou podveden a přišel o peníze. Bohužel podvedení lidé to většinou neudělají, alespoň mám ten dojem na základě internetových diskuzí.

   Jinak souhlasím s tím, že by takové reklamy vůbec neměly být schválené – mediální domy, marketingové agentury, Google, Facebook a spol. by měly věnovat daleko větší pozornost tomu, co na svých platformách pouštějí za reklamu. Zjevně ale bohužel upřednostňují peníze inzerentů…

 9. Zdravím,

  Přihlásil jsem se na účet, kde jsem zadal číslo. Podvodníci volají z různých čísel a je to dokonce několik osob. Oni stejně nemohou nic udělat, dokud bych jim nedal informace k platebním kartám, že jo?
  Mohu je aspoň potrolit až příště zavolají? A jak dosáhnout toho, aby nevolali?
  Díky a hezký den.

  1. Dokud jim nepošlete peníze nebo neposkytnete údaje platební karty, tak Vás můžou jen otravovat. V telefonu můžete zkusit blokovat jednotlivá čísla, ze kterých volají, ale oni jich často mají k dispozici desítky, takže to může trvat nějaký čas, než to vzdají.

 10. Dobrý den,
  Je možné takto ztracené peníze vůbec dostat zpatky?
  Předem děkuji za odpověď.

  1. Záleží, jak jste provedl vklad. Pokud to bylo platební kartou, je možnost to nahlásit jako podvodnou transakci, a existuje šance, že peníze budou vráceny.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru