Martin Pospíšil a Tradeo – recenze

Martin Pospíšil a Tradeo – recenze

Podvodné stránky Martina Pospíšila nabízejí vydělávaní peněz pomocí systému Tradeo.

Pospíšil má stránky pod názvem Přivýdělek na Doma. V jejich úvodní části uvádí, že je finančním poradcem, kterého odjakživa fascinovaly finanční obory. Díky svým znalostem pak dokázal obchodováním zvýšit svůj obchodní kapitál z dvou na 27 tisíc dolarů během pěti měsíců.

Na svém webu se pak Pospíšil o své postupy dělí dvěma způsoby, na binární opce nabízí „Martinovo signály“ a pro Forex sociální obchodní platformu Tradeo.

Martin Pospíšil

Web Přivýdělek na DomaOsobu Martina Pospíšila analyzoval ve své recenzi již web Opcebinarni.cz a odhalil, že se jedná o fiktivní osobu, jejíž příběh byl zkopírován z polské verze Praca W Domu.

Z toho mimo jiné vyplývá, že poskytované investiční poradenství nepochází od subjektu s potřebnou licencí, jedná se o prostý podvod.

Tradeo

Špatný obchodPospíšil v podstatě dělá jen placenou reklamu platformě pro sociální obchodování Tradeo. Jak sám ale na svých stránkách „Jak vydělat s Tradeo“ ukazuje, skutečně vydělávat peníze sociálním tradingem je velmi obtížné.

A to kvůli prostému faktu, že se dlouhodobě ziskoví obchodníci do sociálních sítí zapojují jen výjimečně, pokud vůbec.

Na internetu nenajdete žádné reálné zkušenosti lidí, kteří by dlouhodobě vydělávali peníze kopírováním obchodů někoho jiného.

Obchodník přišel o všeTento článek není recenzí systému Tradeo, nýbrž Pospíšilových stránek, ale obecně se dá o sítích pro sociální trading říct, že nemají moc dobrou pověst.

Když už někdo dokáže zhodnocovat svůj účet delší dobu, většinou je to na úkor money managementu, takže dříve nebo později přijdou velké ztráty, které účet vymažou (viz. příklady na obrázcích).

Navíc některé sítě pro sociální trading falšují statistiky obchodníků, takže pak nekopírujete skutečného tradera, což opět vede ke ztrátám.

Zkušenosti

Uživatelské zkušenostiPospíšil prezentuje na svých stránkách zkušenosti uživatelů jeho rad, ovšem ty jsou zcela jistě falešné.

Je na nich vidět špatný překlad ze zahraniční verze, navíc u jména „Láďa“ najdete fotku ženy.

Tyto vymyšlené a falešné zkušenosti s Pospíšolvým způsobem užívání systému Tradeo dokazují, že jsou jeho stránky podvodné.

Hodnocení

Martin Pospíšil je fiktivní osoba, která prostřednictvím svého podvodného webu Přivýdělek na Doma pouze dělá placenou reklamu systému Tradeo. Nelze proto věřit jeho tvrzením o výdělcích tímto způsobem.

Martin Pospíšil a Tradeo – recenze Reviewed by on .
1

Martin Pospíšil a Tradeo

20%
Důvěryhodnost prezentovaných informací
20%
Uživatelské zkušenost
20%
Držte se mimo
Fiktivní osoba a nepravdivé zkušenosti s obchodováním podle poskytnutých rad.

 

Podobné články

Vložit příspěvek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *