Easy Cash System a Systém ľahkých peňazí jsou podvod

Na českém a slovenském internetu se objevil nový investiční podvod, u nějž lze spatřit jména Pavel Tůma a Tomáš Mikluš.

Vyšetřování investičního programu obvykle vyžaduje registraci, případný nákup a testování daného softwaru, ovšem v tomto případě to není zapotřebí.

Jak totiž vyplynulo z recenzí Easy Cash Systemu na Opcebinarni.cz a CzInvestor.cz, tento program je nabízen i v zahraničí, a to pod různými jmény.

A kontrola zahraničních verzí odhalí, že je prodejní text vždy stejný, ovšem jméno člověka pokaždé jiné. Například ve slovenštině je místo Pavla Tůmy Tomáš Mikluš (název systému byl přeložen na Systém ľahkých peňazí).

Pak jsou tu další zahraniční verze, kdy u stejného příběhu jsou jména jako Pavel Knapec, István Juhász nebo Arvyda Marčiulis.

Navíc stejné weby obsahují i různé variace na téma podvodu Milan Thomas, kdy u stejných fotek a textů najdeme jména jako Alexander Jones, Davor Horvat nebo Lászlo Károly.

Zjevně se tedy jedná o jeden a ten samý podvod vytvořený stejným člověkem nebo skupinou lidí, který je překládán do různých jazyků.

V některých verzích jsou investiční rady zadarmo, jindy je třeba za kompletní systém zaplatit. V žádném případě ale nelze očekávat nic přínosného, protože je nabídka postavená na lžích.

Hodnocení

Easy Cash System je podvod. Jedná se o jednu z mnoha verzí podvodu, který pochází ze stejné dílny. Očekávat lze jen bezcenné rady a obchodní ztráty.

[review]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru