Populární XRP Tip Bot se dočkal českého překladu

Nástroj pro posílání drobných finančních příspěvků uživatelům Twitteru, Redditu a Discordu je nyní k dispozici v českém jazyce.

XRP Tip Bot umožňuje komukoliv posílat „spropitné“ registrovaným uživatelům sociálních sítí Twitter, Reddit a Discord.

Využívá se pro poděkování formou drobného finančního daru v kryptoměně XRP. Poslat peníze přes XRP Tip Bot můžete komukoliv, kdo je registrovaným uživatelem v nějaké z výše jmenovaných sociálních sítí, adresát nemusí ani vědět, že XRP Tip Bot existuje.

Návod na používání XRP Tip Bot najdete přímo na jeho stránce, která je teď i v češtině. Pro posílání příspěvků není třeba žádné zvláštní registrace, do bota můžete se přihlásit pomocí účtu sociální sítě. Jen si musíte na svůj účet u XRP Tip Bot poslat nějaké ty XRP, abyste je pak mohli posílat jako spropitné ostatním.

Pokud vám někdo nějaké spropitné přes XRP Tip Bot pošle, stačí se na stránce bota přihlásit pomocí účtu ze sociální sítě, kterému byl finanční příspěvek adresován, a pak můžete XRP vybrat do vlastní peněženky.

Tento nástroj je pochopitelně populární především v komunitě kolem kryptoměny XRP, ale používat ho může kdokoliv. Vyvinul ho @WietseWind a na spropitných přes něj proteklo už více než 73 tisíc XRP, což je zhruba tři čtvrtě milionu korun.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru