V této recenzi se zaměříme na zařízení Asic Pro3, které vám údajně bude vydělávat velké peníze těžbou kryptoměn. Představuje ho profesor Jan Toušek.
Co je Asic Pro3
Asic Pro 3 je malé zařízení, které zapojíte do USB portu svého počítače. Toto zařízení pak údajně začně těžit kryptoměny a už za první týden vám vydělá 60 tisíc korun.
Vaše výdělky půjdou s Asic Pro3 strmě nahoru, až budete vydělávat 1,5 milionu Kč měsíčně. A to všechno bez práce, protože zařízení bude pracovat zcela samostatně ve vašem počítači, příslušný program poběží na pozadí.
Alespoň to tvrdí Profesor Jan Toušek, který celý systém údajně vymyslel. Asic Pro3 vám prodá za 1269 Kč, pošle vám ho na dobírku.
To znamená, už během týdne získáte zpět 47násobek své původní investice. Nebo ne? Je tomu skutečně tak, může vám Asic Pro3 opravdu vydělávat peníze? Bohužel ne, nemůže, protože je to podvod.
Asic Pro3 podvod
Metoda profesora Jana Touška a jeho Asci Pro3 bohužel jsou jednoznačný podvod. Je to vidět na první pohled, pokud máte alespoň nějaké zkušenosti se skutečnými kryptoměnami. My je máme, a proto vám v této recenzi vše vysvětlíme a předložíme důkazy.
Falešný článek
Reklamu systému Asic Pro3 dělá článek v listu Financial Journal, který napsal Milan Hrneček. Všechno je ale falešné.
Když se podíváte do adresního řádku svého prohlížeče, uvidíte, že adresa webu The Financial Journal je úplně jiná.
Žádné odkazy v menu nefungují, všechny vedou na prodejní stránku Asic Pro 3. A žádný novinář Milan Hrneček neexistuje, jeho fotka pochází z fotobanky.
I titulní fotografie článku je odcizená z jiného zdroje. Uvádí se u ní, že na fotce je jakýsi Adam Černý, který „řískal“ kryptoměny v hodnotě přes 40 tisíc korun. Ve skutečnosti je ale na fotce jistý Rakušan jménem Ottocar, který je známým sběratelem vozů Porsche, jak se můžete dočíst na oficiálním webu.
Falešné zkušenosti uživatelů
Na jeho oficiálním webu najdete řadu uživatelských recenzí a zkušenosti s Asic Pro3, všechny jsou pochopitelně velmi pozitivní. Ale také naprosto falešné.
Fotky jsou ukradené z různých zdrojů a lidé na nich nemají s tímto krytpoměnovým programem vůbec nic společného. Podívejte se na příklad na našem obrázku.
Má na něm být Tomáš Jeřábek, který prý tímto způsobem vydělal přes milion korun. Ve skutečnosti je ale na něm Richard Litton z USA, jak uvádí tento článek v Los Angeles Times.
Reálné zkušenosti s Asic Pro3 nehledejte na jeho webu, všechno je to podvod, všechny na něm uvedené recenze jsou vymyšlené.
Asic Pro3 je nesmysl
A teď k samotnému jádru Asic Pro3 podvodu. Co to zařízení vůbec je? Na jeho webu se dočtete, že je to „kopárka“. Že nevíte, co je to kopárka? Za to se nestyďte, protože kopárka je nesmysl, takové slovo v češtině neexistuje.
A není to jediný jazykový nesmysl na webu tohoto podvodu. Dělá to na nás dojem, že jde o strojově přeložené texty z cizího jazyka.
Podvodníci mají sami trochu zmatek v tom, co Asic Pro3 podle nich má být. Na jednom místě uvádějí, že program, na jiném že stroj na výroby nových bitcoinů, etherů a dalších kryptoměn.
Asi tím chtěli říct, že to má být těžební zařízení, které ve vašem počítači bude těžit Bitcoin. Pak prý také Ethereum, což je ale nesmysl, protože kryptoměna ether v síti Ethereum se nedá těžit. Je to z důvodu nedávného přechodu z konceptu proof of work na proof of stake, ale to jsou technické detaily, které teď nejsou důležité.
Řekněme tedy, že Asic Pro 3 má být těžební zařízení na Bitcoin. Údajně ho stačí připojit i k 15 let starému počítači. Ale to je další nesmysl.
Doba, kdy na těžbu Bitcoinu stačil domácí počítač, je už dávno pryč. Dnes, abyste měli šanci vůbec nějaký bitcoin vytěžit, potřebujete speciální počítač, kterým se skutečně říká ASIC (Application-Specific Integrated Circuit).
Ale to jsou velké, samostatné a drahé počítače, které stojí tisíce dolarů. Zcela jistě se nevejdou na USB klíčenku, to je naprosto nemožné. Navíc spotřebovávají velké množství elektrické energie, které se vám značně podepíše na účtu za elektřinu.
Když si pořídíte skutečné těžební zařízení na Bitcoin, vzhledem k jeho ceně a ceně elektřiny budete rádi, když po roce začnete něco vydělávat. Hodně to také bude záviset na tom, jak se bude vyvíjet cena samotného bitcoinu.
Jinak řečeno, představa, že si za 1269 Kč koupíte nějaké zařízení, které vám těžbou kryptoměn přinese zisk už v prvním týdnu, je naprosto nereálná.
Dokonce je to fyzicky nemožné, protože těžba Bitcoinu je tak náročná na výpočetní výkon, a potažmo spotřebu elektrické energie, že se vám náklady nikdy nemůžou vrátit tak rychle, je to zcela vyloučené.
Nesmyslné výdělky
Pokud si pozorně pročtete články ve falešném Financial Journal a na webu falešného profesora Jana Touška, všimnete si, že vám slibují různé finanční výsledky.
Jednou říkají, že na první půl milion korun budete potřebovat půl roku, jinde že si budete vydělávat milion a půl za měsíc.
Minimum má být 240 tisíc korun za první měsíc. A to jen za pár minut práce denně, přičemž čím jste starší a méně technicky zdatní, tím prý lépe. Zní vám tohle reálně?
Opravdu jste ochotní věřit, že vám stačí investovat 1269 Kč, abyste z toho měli za měsíc 240.000 korun? Kdyby tohle bylo opravdu možné, chodil by vůbec ještě někdo do práce? Nebyly by toho plné noviny?
Samozřejmě, že nic takového možné není. Taková návratnost investic nebyla v těžbě kryptoměn možná nikdy.
Asic Pro3 a jeho sliby jsou jedna velké lež, je to podvod, který vás chce prostě okrást o 1269 korun, to je všechno.
Jak to celé funguje
Asic Pro 3 profesora Jana Touška je ve skutečnosti starý známý podvod, který se v čase pouze lehce obměňuje.
V minulosti jsme na něj upozornili například když Profesor Joseph Fuller nabízel falešný Bitcoin nebo Profesor Adam Peterson falešný Tron. Sliby byly vždy podobné, akorát v minulosti nešlo o těžbu kryptoměn, ale o jejich přímý prodej.
Tento podvod vždy fungoval tak, že když jste poslali objednávku, přišel vám poštou na dobírku balíček, ve kterém byly bezcenné papíry. Předpokládáme, že to samé vás čeká s Asic Pro3.
Pokud by vám skutečně poslali nějakou USB klíčenku, určitě jin nezapojujte do svého počítače, může obsahovat viry!
Pokud jste si už balíček objednali, nepřebírejte ho a nechte ho vrátit odesílateli. Pokud jste už zaplatili, zkuste se u doručovací služby informovat, jak získat peníze zpět, protože je to podvod.
Asic Pro3 recenze – Závěr
Asic Pro3 profesora Jana Touška je naprostý podvod. Není to žádné záření na těžbu kryptoměn, nic vám nevydělá, jen ztratíte peníze, které za něj zaplatíte.
Na těžbě kryptoměn rychle nezbohatnete, není to možné. Pokud vás zajímá investování do kryptoměn, zkuste si ho nejdříve na bezplatném demo účtu, abyste nic neriskovali. Před investováním skutečných peněz si musíte být jistí, že dobře rozumíte rizikům a že dobře víte, co děláte.