Profesor Adam Peterson a jeho nabídka kryptoměny Tron je podvod

V Česku se obměnil jeden starý podvod a pod názvem obírá lidi o peníze.

Již delší dobu se na českém internetu objevuje reklama na zázračné zbohatnutí prostřednictvím nákupu určité digitální měny, někdy neexistující, někdy existující. V minulosti se tímto způsobem nechvalně proslavilo jméno Bernard Mohyla.

Nyní přichází stejný podvod pod novým jménem.

Profesor Adam Peterson

Profesor Adam Peterson objevil zázračnou metodu na vydělávání peněz, s jejíž pomocí můžete mnohonásobně zhodnotit svoji investici, píše se na jeho stránkách.

Nabízí vám jakýsi startovací balíček na digitální měnu Tron, který stojí 990 Kč.

Problém je ovšem ten, že Peterson je fiktivní osoba, a pokud si balíček objednáte, žádnou kryptoměnu nedostanete, jen přijdete o peníze, upozornili na to v recenzích na Opcebinarni.cz a CZinvestor.cz.

Na výše odkazovaných webech najdete důkazy, že je Peterson fiktivní osoba, která pouze nahrazuje předchozí fiktivní osoby, jež v tomto dlouhodobém podvodu figurovaly dříve.

Stejně tak jsou fiktivní i recenze uživatelů, které na webu jeho nabídky naleznete, fotky patří lidem, kteří o Petersonovi ani nevědí.

Celou podstatou toho podvodu je pouze od lidí vylákat peníze výměnou za matoucí informace, ale žádné kryptoměny v tom nefigurují. Tron je reálná kryptoměna, ale při koupi startovacího balíčku od Petersona ji zákazník nedostane.

K tomu je třeba poznamenat, že Tron není kryptoměna, která by neustále rostla, cenové pohyby a nejen její obchodování si kdokoliv může vyzkoušet na bezplatném demo účtu.

7 názorů na “Profesor Adam Peterson a jeho nabídka kryptoměny Tron je podvod”

  1. JINDŘICH

    ANO SOUHLAS JE TO PODVOD ZAŠLOU VÁM OKOPÍROVANÉ PAPÍRY A TO ŮPLNĚ JINÝ PRODUKT NEŽ JSTE SI OBJEDNALI NESMYSLNOU KARTIČKU S KODEM KTERÝ VÁM JE K NIČEMU .AKORÁT MÁTE VE FINÁLE S ČÍM SI VYTŘÍT ŘIT A PENÍZE V TRAPU
    JE TO PODVOD A JIŽ JSEM TO POSLAL JAKO PODNĚT K PROŠETŘENÍ PRO ČOI.A POZOR FIGURUJE TAM POD JMÉNEM I MGR.PAVEL BOKŮVKA .ASI TEN LOUPEŽNÍK KTERÉMU SE SYPOU PENÍZKY NA KUPIČKU.

  2. Podľa mňa treba od nich objednať čo najviac balíkov a neprebrat a poslať im všelijaké výhražné e-maili že bol nanich podaný hromadný podnet na políciu za podvodné zavádzanie ľudí do podvodného zárobku.

  3. jsem blbec,odeslal jsem obednavku ale nic neplatil,co kdyz to nezaplatim az to prijde? diky za info.

    1. Prostě to nepřevezměte a nic neplaťte. Vrátí se to odesílateli. Kdyby si náhodou odesílatel stěžoval, řekněte mu, že to předáte policii jako finanční podvod, protože to finanční podvod je.

  4. Jasné že podvod jak jinak,strašně trapné jak se podvodníci snaží okrást lidí lživými kecy všechno vyjde najevo.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru