Prof. Thomas Morty a Netricoin recenze: Obrovský podvod!

V této recenzi najdete důkazy, že kryptoměna Netricoin, kterou propaguje profesor Thomas Morty, je naprostý podvod, který vás obere o peníze.

Kdo je Prof. Thomas Morty a co je Netricoin

Profesor Thomas Morty o sobě říká, že se už 15 let věnuje výzkumu metod vydělávání a boji s nekalými praktikami finančních koncernů. Jaké má vzdělání, kde získal svůj údajný profesorský titul a odkud pochází, to neprozradil.

Morty vám nabízí „jednoduchou metodu na vydělávání opravdu velkých peněz“. Jeho metoda spočívá v nákupu kryptoměny Netricoin, která podle něj už zhodnotila na stonásobek původní hodnoty a dál roste. Jeden balíček této kryptoměny vás bude stát 990 Kč, přičemž vám zaručuje, že během jediného měsíce vyděláte minimálně dvanáctinásobek.

Jeden Netricoin balíček vám údajně vydělá v průměru 42 tisíc Kč měsíčně a 726 tisíc Kč ročně. Balíčků si můžete koupit víc najednou, abyste vydělávali víc. Alespoň to tvrdí Morty.

Abyste díky této metodě vydělávali, prý se nemusíte nic učit, nemusíte mít žádné odborné znalosti ani pokročilé nástroje. Prostě stačí nakoupit Netricoin a vybírat zisky. Opravdu je to takhle jednoduché?

Netricoin je podvod

Profesor Thomas Morty je podvodník

Bohužel, metoda profesora Mortyho vám nic nevydělá, protože je to podvodník. Ve skutečnosti je to fiktivní osoba, žádný takový profesor neexistuje. Je to už několikátá kopie stejného podvodu, před kterým jsme několikrát varovali.

Například profesor Graham Le Roux nebo profesor Adam Peterson a jejich prodej balíčků Tron a Ripple jsou předchůdci tohoto podvodu.

Tito fiktivní profesoři vždy vyprávějí stejný příběh o tom, jak se jim podařilo odhalit zázračnou metodu na vydělávání peněz prostřednictvím určité kryptoměny. Teď je to Netricoin, zítra to může být něco jiného.

Vždy tvrdí, že vám stačí jen malá částka, abyste okamžitě začali vydělávat velké peníze. A vždy si od nich musíte koupit nějaký balíček, který vám přijde domů poštou. A vždy je to podvod, který vám nic nevydělá. Jediným výsledkem budou ztracené peníze, které jste zaplatili za balíček.

Netricoin je podvod

Co se týče samotné kryptoměny Netricoin, kterou se vám snaží Morty prodat, vůbec neexistuje. Ano, čtete správně, je to fiktivní kryptoměna, kterou si vymysleli podvodníci, aby vás okradli.

Netricoin nemá žádný blockchain, není to dokonce ani druhotný token vydaný v jiné síti, a nenajdete ho na žádném webu monitorujícím kryptoměny, jako je Coinmarketcap.com. Zkrátka neexistuje.

To je samo o sobě jednoznačný důkaz, že je Netricoin podvod a že se vás fiktivní profesor Thomas Morty pouze snaží okrást o peníze.

A nenechte se zmást jinými weby. Podvodníci, kteří za tímto projektem stojí, vytvářejí falešné weby, které vyvolávají dojem, že Netricoin existuje. Jeden web dokonce uvádí, že Netricoin představuje jakýsi balíček jiných kryptoměn, což by z něj dělalo nepovolený cenný papír. Všechno jsou to ale lži, Netricoin je podvod a jako kryptoměna neexistuje.

Recenze a zkušenosti

Profesor Morty ukazuje na svém webu recenze tří spokojených zákazníků. Jsou mezi nimi údajný ekonomický expert a doktor matematiky z Cambridge. Všichni souhlasně tvrdí, že Netricoin vydělává peníze a vydělávat bude dál.

Jak už ale asi tušíte, tyto recenze a zkušenosti jsou naprosto falešné. Vymysleli si je podvodníci, kteří tento Netricoin podvod stvořili. A dokázat se to dá velmi snadno.

Profesor Morty má totiž svoji webovou stránku v různých jazycích. A když si srovnáte tyto recenze a zkušenosti v různých jazycích, zjistíte, že u stejných příběhů a fotek lidí jsou různá jména. Jsou tedy jednoznačně falešné.

Co se týče zkušeností skutečných zákazníků, kteří si základní balíček kryptoměny už koupili, jsou výhradně negativní. Jak jsme už totiž v této recenzi uvedli, tento podvod existuje už několik let pod různými jmény.

A reálné zkušenosti jsou stále stejné, lidé s Netricoinem přicházejí o peníze, které za něj zaplatili.

Netricoin zkušenosti

Jak Netricoin opravdu funguje

Profesor Morty je podvodník a Netricoin je podvod. Všechno funguje velmi jednoduše. Když si objednáte balíček Netricoin, zaplatíte za něj peníze, a buď vám nepřijde vůbec nic, nebo vám přijde balíček, ve kterém budou bezcenné papíry.

Rozhodně nedostanete žádnou skutečnou kryptoměnu a už vůbec nedostanete nic, co by vám mohlo vydělat peníze. Netricoin je jen lež stvořená proto, aby z vás vylákala vaše peníze.

A to by mělo být jasné každému už při pohledu na to, co vám profesor Morty slibuje. Protože když vám někdo slibuje, že za tisíc korun získáte bezpracně desítky až stovky tisíc korun během několika málo týdnů až měsíců, víte, že je to nesmysl, a tudíž podvod.

Ano, skutečné kryptoměny dokážou dosahovat velkých a rychlých zhodnocení. Ty jsou ale pak následovány rychlými a velkým propady. Kryptoměny jsou velká horská dráha, na které je velmi obtížně načasovat vstupy a výstupy z obchodů tak, abyste dosahovali zisků.

V každém případě platí, že žádná kryptoměna na světě nevykazuje jen růst a u žádné kryptoměny nemůžete zaručit budoucí vývoj ceny. Kdokoliv vám bude tvrdit, že určitá kryptoměna zaručeně půjde nahoru, je lhář a podvodník. V investování neexistují žádné záruky budoucího vývoje ceny, je to pouze hra s pravděpodobnostmi. To je fakt, se kterým je třeba se smířit.

Netricoin neobjednávejte, nepřebírejte

Řešení v případě podvodu profesora Thomase Mortyho a Netricoinu je jednoduché, nic si od něj neobjednávejte, nic mu neplaťte.

Pokud jste si balíček už objednali, zpravidla platíte až při jeho převzetí, takže ho nepřebírejte a nechte ho vrátit odesílateli.

Pokud jste Netricoin balíček už zaplatili a převzali, můžete se obrátit na toho, kdo platbu zprostředkoval (například pošta). Vysvětlete, že se jedná o podvod, a zeptejte se, jaké jsou možnosti získat peníze zpět.

Profesor Morty a Netricoin – hodnocení

Profesor Thomas Morty je fiktivní osoba a Netricoin je neexistující kryptoměna. Dohromady je to jeden velký podvod, který vás chce okrást o peníze. Netricoin si neobjednávejte a nic neplaťte.

Pokud vás zajímá skutečné investování do skutečných kryptoměn, můžete si vyzkoušet bezplatné demo u regulované společnosti. S virtuálními penězi můžete vše otestovat bez rizika.

Pokud se pak rozhodnete investovat skutečné peníze, ujistěte se, že dobře rozumíte rizikům.

Netricoin

990 CZK
0.5

Kryptoměna Netricoin

1.0/10

Profesor Morty

1.0/10

Zisky

0.0/10

Regulace

0.0/10

Plusy

  • Snadno odhalitelný

Mínusy

  • Podvod
  • Netricon neexistuje
  • Profesor Morty neexistuje

1 názor na “Prof. Thomas Morty a Netricoin recenze: Obrovský podvod!”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru