Pozor na podvody Bitcoin Up a Bitcoin Union

Na peníze českých uživatelů internetu útočí další zahraniční podvody, které se vydávají za obchodní systémy na kryptoměny, jmenují se Bitcoin Union a Bitcoin Up.

Bitcoin Up

Webové stránky programu Bitcoin Up slibují program, který bude v režimu autopilota obchodovat s bitcoinem na váš účet, zatímco vám bude vydělávat 1200 dolarů denně. To proto, že jeho údajná obchodní úspěšnost je 99,4 procenta.

Abyste mohli začít s Bitcoin Up vydělávat peníze, máte vložit alespoň 250 dolarů na účet u určitého brokera, který vám bude vybrán. Ale pozor, nedělejte to, protože je Bitcoin Up podvod.

této recenzi Bitcoin Up přinesli hned několik důkazů, věnujme se alespoň některým. V první řadě je kopie starého podvodu, který existuje pod mnoha různými jmény, sami jsme varovali už před celou řadou z nich, namátkově Bitcoin Loophole a Bitcoin Lifestyle.

Takže díky dlouhodobým zkušenostem reálných uživatelů je už dlouhou dobu známo, že se jedná o podvodné programy, které jen využívají popularity kryptoměn, aby vás připravili o peníze.

Zkušenější obchodníci to pravděpodobně poznají na první pohled, protože slibovaná úspěšnost obchodů 99,4 procenta je naprosto nemožná. A úplně každý by měl poznat, co je Bitcoin Up zač, už jen díky tomu, že slibuje bezplatné a bezpracné výdělky ve výši statisíců korun měsíčně.

V neposlední řadě je důležité, že všechny zkušenosti uživatelů a jejich výdělky uvedené na oficiálních stránkách Bitcoin Up jsou naprosto falešné. Byly stvořené za pomoci obrázků z fotobanky a nepředstavují skutečné uživatele ani skutečné obchodní výsledky.

Platí, že všechny kladné recenze Bitcoin Up jsou falešné, a to i pokud by v nich případně vystupovaly celebrity. Podvodníci mají v oblibě používat jména slavných lidí a tvrdit, že jejich programy používají, ale není to pravda. Jejich články můžou vypadat, jako že je publikovala renomovaná média, ale když se zaměříte na detaily, zjistíte, že jsou falešné.

Bitcoin Union

Bitcoin UnionBitcoin Union je automatický obchodní program na kryptoměny, zaměřený je především na bitcoin. Na vašem účtu a vaším jménem bude obchodovat s touto kryptoměnou a údajně vám vydělávat peníze, až 1500 dolarů denně. Měsíčně tedy zhruba milion korun. A to díky úspěšnosti 99,4 procenta.

Pokud by se vám zdálo, že je to málo zázraků na jeden program, tak ten největší teprve přichází, protože Bitcoin Union je zdarma. To je samozřejmě velmi varovný signál, který by měl vyvolat zvýšenou pozornost u každého.

Realita je samozřejmě taková, že je Bitcoin Union podvod. Opět je to jeden z mnoha klonů starého kryptoměnového podfuku, který existuje už roky.

Z této recenze Bitcoin Union si vypůjčujeme několik důkazů, abychom vás přesvědčili, že tento program nemáte vůbec používat, natož abyste s ním investovali své peníze.

Jeden z nejčastějších triků, který podvodníci používají, aby vás přesvědčili, jsou falešné recenze a zkušenosti uživatelů jejich programu. I v případě Bitcoin Union použili fotky z fotobanky, což se dá snadno odhalit, a potvrdit tak, že uživatelské zkušenosti zobrazené na webu tohoto systému jsou zcela falešné.

Pokud jste s nějakým bitcoinovým podvodem už setkali, je možné, že vás také zaujme udávaná úspěšnost programu 99,4 procenta. Nejenže je naprosto nemožná, navíc toto číslo se opakuje napříč mnoha různými verzemi tohoto podfuku.

Popravdě řečeno podvodníci z Bitcoin Union nejsou moc vynalézaví, zkopírovali mnoho prvků z ostatních verzí tohoto podvodu, takže pokud jste už nějakou jeho předchozí variantu viděli, hned budete vědět, oč běží.

Nejpozději ve chvíli, kdy budete při registraci do Bitcoin Union tlačeni ke vkladu vlastních 250 USD na účet u neregulovaného brokera, by vám mělo být jasno, že se jedná jen o trik, jak z vás vylákat vaše vlastní peníze.

A je tomu skutečně tak, pokud svěříte své peníze Bitcoin Union, rychle z vašeho obchodního účtu zmizí. Sice vám můžou ukazovat na účtu zisky, ale vždy budou falešné a jejich cílem bude z vás dostat ještě více vkladů. Nikdy vás žádné peníze nenechají vybrat.

Shrnutí

Bitcoin Up a Bitcoin Union jsou podvody, které vás lákají na snadné a rychlé výdělky z obchodování kryptoměn, ve finále vás ale jen připraví o vaše peníze. Vyhněte se jim.

Pokud si chcete vyzkoušet skutečné obchodování s kryptoměnami, udělejte to u regulovaného brokera a začněte na demo účtu, abyste nic neriskovali.

Každé finanční obchodování se skutečnými penězi je riskantní, to kryptoměnové obzvlášť, takže si tohle musíte dobře uvědomit, než bude moct případně postoupit dál.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru