Pozor na MarketRobo, je to podvod

Nabídka obchodního robota na kryptoměny Market Robo je velice nebezpečná a může vést ke ztrátám.

MarketRobo automatický obchodní program na kryptoměny. Jeho tvůrci tvrdí, že vám bude vydělávat peníze tím, že využije rozdíly v cenách kryptoměn na různých burzách.

Jinými slovy bude nakupovat za nižší ceny na některých burzách a prodávat za vyšší ceny na jiných burzách. Tímto způsobem má dosahovat denního zhodnocení investovaného kapitálu o 0,15 až 2 procenta. Je to vůbec reálné?

Market Robo je podvod

Investiční plánNemusíte rozumět kryptoměnám a burzám, nemusíte ani hledat uživatelské recenze tohoto programu, abyste poznali, že něco není v pořádku. Protože zhodnocení o dvě procenta denně znamená více než 60 procent měsíčně.

A to je naprosto nereálné číslo, žádný obchodní systém na něj nedosáhne, protože to prostě v reálném burzovním obchodování není možné. Za rok ano, ve výjimečném měsíci možná, ale rozhodně ne každý měsíc. Taková je realita.

Fiktivní obchody

ObchodováníKdyž se do programu MarketRobo registrujete, získáte přístup k obchodní platformě. V ní uvidíte, že je to celé špatný vtip.

Program vám totiž nabízí obchody, které by byly jasně ztrátové, protože by znamenaly nákup kryptoměny za vyšší cenu a prodej za nižší.

Recenze a zkušenosti

Web Market Robo se snaží vyvolat dojem, že o tomto systému píší renomovaná média a že je schválen minimálně jedním regulačním úřadem (CySEC).

Ale není to pravda, žádná média o tomto obchodním robotu nepsala, protože je to podvod, který prodělává peníze. Je to anonymní a nepovolený produkt investičního poradenství. A tedy i nelegální.

Ať už MarketRobo podvod funguje jakkoliv, určitě se mu vyhněte. Může to dokonce být pyramidová hra, která nějaký čas bude vyplácet peníze, než nastane nedostatek nových vkladů peněz a celé se to zhroutí. Pak lidé přijdou na to, že všechny peníze už dávno zmizely.

Hodnocení

MarketRobo je jasný podvod, žádné skutečné obchodování neprobíhá, pouze podvodná hra, která vás připraví o peníze. Vyhněte se mu!

Pokud chcete zkusit obchodování s kryptoměnami, udělejte to na demo účtu u regulovaného brokera.

Skutečné peníze neinvestujte, dokud nebudete dobře rozumět rizikům.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru