Pozor na CFD Trader, je to podvod

Mezi investiční podvody cílené na rezidenty České republiky se nově zařadil CFD Trader nebo také Crypto CFD Trader.

Po určitém útlumu se zdá, že online investiční podvody jsou opět na vzestupu. Stále se přitom drží nejmodernějšího tématu, což jsou v současnosti kryptoměny. Jak ukazují recenze, mezi nejaktivnější programy aktuálně patří Bitcoin Revolution a CFD Trader.

CFD Trader

CFD Trader je klasický podvod, který je podpořen řadou falešných článků s často až úsměvnými příběhy. Tak například 26letá Marta z Prahy s tímto programem údajně vydělává 600 tisíc korun denně.

To by znamenalo miliony korun měsíčně, přesto vás nemá překvapit, že tento program můžete získat zadarmo. Racionálně uvažující člověk musí okamžitě vytušit podvod.

Crypto CFD Trader je jen variace stejného podvodu, která akcentuje obchodování s kryptoměnami, detaily najdete v této recenzi.

S těmito podvody se ovšem věci mají tak, že ať už inzerují cokoliv, jsou to všechno jen cíleně poskládané lži s úmyslem vás okrást o peníze. Takže pak například zjistíte, že daný program vůbec neobchoduje s kryptoměnami a tak dále.

Podstatné je, jak vás takové programy chtějí obrat o peníze. Realita je taková, že CFD Trader není zadarmo. Pokud se do programu registrujete, rychle zjistíte, že není zadarmo. Bez vašeho souhlasu vám otevřou účet u neregulovaného brokera a budou vás tlačit, abyste na něj vložili peníze.

A to je ten způsob, jak vás připraví o vaše peníze. Nevěřte jejich tvrzení o tom, jak vám peníze zhodnotí, že si budete moct kdykoliv vybrat libovolnou částku. To u podvodů neplatí, jen od vás budou chtít další a další peníze, přičemž nikdy nebudete moct ze svého účtu cokoliv vybrat.

Zkušeností s CFD Trader a podobnými programy je už mnoho, takže přesně víme, jak fungují a co od nich můžete čekat. Není to nic dobrého, a vzhledem k tomu, že budete jednat s neregulovanými až anonymními společnostmi, těžko se dovoláte pomoci.

Závěr

CFD Trader je nový podvod, který pod příslibem zisků z burzovního obchodování láká z lidí peníze. Držet se od něj co nejdál.

Pro burzovní obchodování je vhodné využívat pouze regulované brokery.

1 názor na “Pozor na CFD Trader, je to podvod”

  1. karel hradecký

    NALETĚL JSEM JIŽ DŘÍVE NĚKOLIKRÁT (KUPONOVÁ OBLBOVAČKA) ATD. NAPOSLEDY PŘED 15 ROKY. ALE OD TÉ DOBY JIŽ NIKDY VÍCE!!! NEVĚŘTE TAKOVÝM RYCHLOZBOHATNUTÍM.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru