Podvod Crypto Trader opět láká z lidí peníze

Kryptoměny jsou v současnosti oblíbenou zástěrou pro podvodníky, svědčí o tom i program Crypto Trader.

Vynalézavost podvodníků nezná mezí, což někdy produkuje až úsměvné historky, jako v případě Crypto Trader. Tento program má totiž po internetu řadu falešných recenzí a podpůrných článků, jako je ten v Daily Newsfeed.

Ten uvádí, že česká vlád objevila stínové bankovnictví založené na kryptoměnách, které lidem vydělává miliony korun. Zapojením do tohoto bankovnictví je možné vydělávat 150 tisíc korun měsíčně, a to zcela pasivně, zadarmo a bez povinnost tento příjem zdanit.

Zdá se, že něčemu takovému nemůže nikdo uvěřit, ale podle aktivity tohoto a podobných podvodů se evidentně najde pořád dost lidí, kteří uvěří.

Crypto Trader je podvod

V životě jsou dvě jistoty: smrt a daně. Takže pokud vám někdo slibuje pravidelný příjem ve vysokých částkách, které nemusíte danit, máte jistotu, že je to podvod. Tento úvod recenze je možná trochu sarkastický, ale závěr je pravdivý.

Lidé, kteří nemají zkušenosti s burzovním obchodováním, možná můžou uvěřit, že je možné zpětinásobit obchodní kapitál během jediného dne, ale ve skutečnosti to možné není. Respektive možné to je, ale vyžadovalo by to ohromné riskování, případný úspěch by byl dílem náhody a rozhodně by takový výsledek nebyl opakovatelný pravidelně, jak tvrdí Crypto Trader.

Co by ale měl vědět každý, je, že peníze nejsou zadarmo. Coby hodnota jsou pravým opakem bezplatného. Takže pokud vám někdo slibuje bezpracné výdělky zadarmo, musíte vědět, že něco není v pořádku.

Recenze Crypto Traer

ZkušenostiNa webu Crypto Trader s ním spojených webech můžete najít pozitivní recenze lidí, dle jejichž zkušeností je s tímto programem snadné vydělávat peníze. Ovšem všechny jsou falešné, jak ukázala tato recenze.

Podvodníci používají obrázky z fotobank doplněné o fiktivní příběhy, aby podpořili svá tvrzení a obalamutili vás.

Modus operandi

Podvody jako Crypto Trader jsou ve své podstatě velmi prosté. Jen chtějí vaše peníze, takže všechno, co vám vypráví, jsou lži s cílem vás přimět k tomu, abyste jim své peníze poslali. To je celé.

Takže když se do programu registrujete, zjistíte, že zadarmo tak úplně není. Ihned budete vyzváni, abyste poslali peníze na účet u předem vybraného a neregulovaného brokera. Pokud to uděláte, přijdete o ně.

Závěr

Crypto Trader je podvod, žádný ziskový program na obchodování kryptoměn to není. Žádné peníze mu neposílejte, jinak o ně přijdete.

Pokud chcete zkusti obchodování s kryptoměnami, začněte s virtuálními penězi na demo účtu u regulovaného brokera.

Nejdříve se musíte naučit obchodovat a pochopit rizika, teprve poté můžete investovat skutečné peníze.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru