Podvod Bitcoin PRO cílí na bankovní účty běžných uživatelů

Další z variací kryptoměnových podvodů je Bitcoin Pro, který slibuje rychlé výdělky, ale přinese pravý opak.

Bitcoin Pro hraje dlouho ohranou píseň, nabízí vám přístup k obchodnímu systému, který má více než 99 procent obchodů ziskových, díky čemuž z vás prý udělá bohatého člověka během pár měsíců.

Pokud by to samo o sobě nestačilo, tak tento obchodní systém je zcela zadarmo, takže zázrak je kompletní.

Bitcoin Pro je podvod

Bitcoin Pro je ve skutečnosti samozřejmě jen další z podvodů z řady, jako je například Bitcoin Revolution. V podstatě se jedná o kopii, liší se jen název a některé detaily.

Detaily programu Bitcoin Pro rozebírá například tato recenze, princip je stále stejný, místo obchodního systému zadarmo budete muset platit a o své peníze přijdete.

Trik spočívá v tom, že podvodníci tvrdí, že musíte udělat vklad vlastních peněz na obchodní účet u brokera, abyste mohli začít profitovat. Peníze prý zůstanou vaše a budete moct je kdykoliv vybrat.

To by platilo u normálního regulovaného brokera, ovšem Bitcoin Pro vás pošle k neregulovanému a podvodnému brokerovi, který jen od lidí vybírá peníze a nikdy jim nevrátí, natož aby dodaný obchodní systém jakkoliv zhodnotil jejich kapitál.

Celý systém a příběh je v podstatě jen záminkou, jak z vás vylákat peníze. Je však zarážející, kolik se do takové pasti, jako je Bitcoin Pro, chytí lidí, svědčí o tom diskuze a v nich prezentované zkušenosti.

Kdyby vám na ulici někdo řekl, že z vás udělá milionáře, ale že mu nejdřív musíte dát deset tisíc, asi by neuspěl, drtivá většina lidí by pravděpodobně ihned poznala podvod.

Ovšem pokud se naprosto stejné tvrzení zabalí na internetu do pohádky o obchodním systému na bitcoin, uvěří mnohem více lidí. Někteří z nich se pak o své negativní zkušenosti podělí s ostatními, takže vznikne pár varovných recenzí, ale problém zjevně je, že mnoho lidí si nabídku Bitcoin Pro předem nijak nepromyslí ani neověří.

Závěr

Bitcoin Pro je obyčejný podvod, který má kryptoměny jen jako zástěru, aby z vás vylákal peníze. Určitě do něj nic neinvestujte.

Skutečné obchodování s kryptoměnami si můžete vyzkoušet na bezplatném demo účtu u regulovaného brokera.

Pokud se rozhodnete investovat skutečné peníze, mějte na paměti, že můžete vydělat, ale i prodělat.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru