Nejvýkonnější kryptoměnou posledních dní je Toilet Paper Token

Server Coinmarketcap spojil aprílový žert se současnou neutěšenou situací kolem koronavirové pandemie.

Kdo pravidelně sleduje kryptoměny a jejich cenový vývoj, mohl již včera zažít menší šok. Nejsledovanější monitor kryptoměn Coinmarketcap.com totiž zařadil na první, respektive nulté místo nad bitcoin, kryptoměnu Toilet Paper Token se zhodnocením o víc než tisíc procent za posledních 24 hodin.

Jedná se pochopitelně o aprílový žert, který ale má vazby na aktuální situaci. Tato fiktivní kryptoměna má reprezentovat toaletní papír (její cenový graf připomíná zadnici), protože v některých zemích, jako například v USA, je značný nedostatek této hygienické potřeby.

Na internetu lze zhlédnout videa z obchodů, kde se zákazníci perou o balení toaletního papíru. Z ne úplně pochopitelných důvodů považuje mnoho lidí toaletní papír za jednu z nejdůležitějších věcí při koronavirové pandemii, skupují ho a regály zejí prázdnotou.

Tedy ne že by toaletní papír nebyl důležitý, ale dá se nahradit jinými věcmi a při nejhorším zcela jistě lze bez něj přežít bez větší úhony.

Coinmarketcap k Toilet Paper Tokenu také sepsal také celkem vtipný článek, ve kterém vysvětluje, proč je tato kryptoměna nyní tak žádaná a výkonná.

A když už jsme u služby Coinmarketcap, za zmínku stojí, že o její koupi údajně jedná kryptoměnová burza Binance, transakce by měla mít hodnotu 400 miliónů dolarů. Oficiální potvrzení ale zatím nepřišlo.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru