Kryptoměnová zoufalost pokračuje, nahoru letí SHIBA INU

Dogecoin stagnuje, ale jeho roli nesmyslně předraženého tokenu přebírá SHIB.

Elon Musk v posledních měsících dokázal s Dogecoinem, že zoufalost kryptoměnových investorů nezná mezí. Všichni, kdo věnují čas budování inovativních řešení nebo poctivé rešerši o jednotlivých projektech, dostávají s Dogecoinem tvrdou lekci.

Aby toho nebylo málo, nahoru teď letí další nesmyslný coin se psem. Použil stejné plemeno jako Dogecoin, ale dal si ho přímo do názvu, jmenuje se tedy Shiba Inu (SHIB). Denně zhodnocuje o desítky procent, za poslední týden jeho cena vzrostla na 17násobek.

Přitom Shiba Inu na rozdíl od Dogecoinu ani nemá vlastní kryptoměnovou síť, je to pouhý ERC20 tokenEthereu.

Když se podíváte na oficiální stránky Shiba Inu, zjistíte, že ze svého rádoby ekosystému ještě nemá funkční nic. Všechno je v přípravě.

A dopředu můžeme říct, že všechno bude stát za nic, protože to poběží v Ethereu, takže poplatky za transakci budou v desítkách dolarů, můžou trvat hodiny a můžou být zamítnuté, když těžaři usoudí, že jste jim nabídli málo peněz za potvrzení.

Tržní kapitalizace Shiba Inu v tuto chvíli přesahuje 12 miliard dolarů, což je naprostý výsměch všem projektům, které řeší reálné problémy prostřednictvím svých inovativních technologií. Shiba Inu je obyčejné Ponzi schéma, které nemůže dopadnout dobře.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru