FSMA označila dalších 28 podvodných platforem na kryptoměny

0

Belgický regulační úřad FSMA rozšířil svoji černou listinu podvodných obchodních kryptoměnových platforem.

FSMA pravidelně dostává stížnosti na podvodné investice do kryptoměn, často i do takových, které vůbec neexistují.

Lidé si regulátorovi ale také stěžují na obchodní platformy, které nabízejí obchodování s reálnými kryptoměnami, někdy i slibují jisté zisky, nakonec ale jen vyberou peníze, a tím skončí.

Patří mezi ně následující platformy, jejichž seznam FSMA sestavila právě na základě stížností klientů těchto projektů, a které lze považovat za podvodné:

  • 1st Cryptobank: 1st-cryptobank.com
  • Bitc International: bitc-international.com
  • Bourse Bitcoin: boursebitcoin.com
  • CCG Investment: ccg-investment.com
  • Crown Managers: crownmanagers.com
  • BND Group: crypto.bnd-group.com
  • Crypto Access: crypto-access.com
  • Crypto France Captital: cryptofrancecapital.com
  • Cryptorama Bank: cryptorama-bank.com
  • Cryptos Marketplace: cryptos-marketplace.com
  • Crypto Wallet 24: cryptowallet24.com
  • E-cryptoney: e-cryptoney.com
  • E-crypto International: ecrypto-international.com
  • E-Markets Trade: emarketstrade.com
  • Executive Crypto: executivecrypto.com
  • Fair Oaks Crypto: fair-oakscrypto.com
  • Fast Coin: fast-coin.eu
  • Global Markets Group: globalmarkets-group.com
  • LDC Crypto: ldc-crypto-com
  • LGS Invest Partners: lgsinvestpartners.com
  • London Exchange: london-exchange.com
  • Mined E-crypto: minedecrypto.com
  • Mondial Investment: mondial-investissement.com
  • Placement Crypto: placementcrypto.com
  • Prime Crypto Bank: primecryptobank.com
  • True Trade Capital: truetrade-capital.com
  • Vechain Wallet: vechain-wallet.com
  • Wallet Coins: wallet-coins.com