Floyd Mayweather podpořil už druhé ICO – Hubii Network

Boxerský šampion Mayweather se stává jednou z prvních celebrit podporující kryptoměny.

Boxerský šampion Mayweather se stává jednou z prvních celebrit podporující kryptoměny.

Zatímco se široká veřejnost pomalu seznamuje s Bitcoinem, existují stovky dalších kryptoměn, přičemž mnohé z nich stojí v jádru nadějných projektů s inovativním využitím blockchainových technologií.

Tyto nové projekty se často snaží získat kapitál prostřednictvím tak zvaného Initial Coin Offering neboli prvotního prodeje tokenů vlastní kryptoměny. Zařadil se mezi ně i Hubii Network, jenž se dočkal veřejné podpory od Mayweathera.

Hubii Network je decentralizované tržiště digitálního obsahu, které si klade za cíl usnadnit transakce mezi tvůrci, distributory a spotřebiteli obsahu za pomocí chytrých kontraktů. Hubii už má existující síť čítající více než 50 milionů uživatelů.

Snahou je nahradit prostředníka blockchainovou technologií, která celý proces distribuce a konzumace digitálního obsahu zefektivní, zrychlí a zlevní.

Hubii je norská společnost s pobočkami v USA a Singapuru. Má celou řadu partnerů, od telekomunikačních operátorů, přes výrobce, až po vývojáře. Mimo jiné spolupracuje s Telenorem.

Mayweather nedávno podpořil také ICO společnosti Stox.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru