Efekt Coinbase už vypršel? BAT po zařazení do nabídky klesá

Zdá se, že Coinbase už ztratila svoji exkluzivitu na poli kryptoměnových burz, pro kryptoměny už nemusí být přínosné se na ni dostat.

Ještě nedávno mnoho tvůrců a podporovatelů kryptoměn doufalo, že se jejich token dostane na Coinbase, protože to znamenalo nemalý nárůst hodnoty.

Coinbase je totiž velmi populární v USA a coby směnárna zjednodušuje nákup kryptoměn na velmi srozumitelnou úroveň. Nová kryptoměna v její nabídce zpravidla vyvolala vlnu nákupů a růst ceny.

Ale pak přišly problémy se zařazením bitcoinu cash, kdy evidentně došlo k nějakým nekalostem a pumpování ceny na základě interních informací, i když oficiální interní vyšetřování nic neodhalilo.

Další kontroverzi způsobilo rozhodnutí Coinbase vyhýbat se kryptoměně XRP a zařazovat podstatně méně významné tokeny, jako 0x nebo teď poslední basic attention token (BAT).

A jak se ukazuje, kouzlo Coinbase už vypršelo, před zařazením BAT do nabídky směnárny došlo k pumpování ceny a po jejím zařazením k výprodejům. Konečný efekt bude zřejmě nulový.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru