Crypto.com rozdává 50 dolarů, nabízí vysoké úroky z držby a další pobídky

Projekt kryptoměny Monaco prošel výraznou obměnou a srdcem jsou teď kryptoměnové služby, které nabízejí několik způsobů zhodnocení kapitálu.

Od té doby, co projekt Monaco převzal doménu Crypto.com, začaly se dít velké věci. Ambiciózním cílem je stát jednou z největších kryptoměnových burz a služeb obecně. Nové zákazníky se burza snaží přilákat podmínkami a pobídkami, které jsou teď zřejmě nejlepší na trhu.

50 dolarů zdarma

Prvním lákadlem je skutečných 50 dolarů na obchodování, které může každý získat zdarma (je třeba se registrovat prostřednictvím tohoto konkrétního odkazu). Podmínkou je, že nejdříve musíte koupit 1000 jednotek kryptoměny CRO a uzamknout ji (formou stakingu) na burze po dobu šesti měsíců, což je úročeno (aktuálně 20 % p. a.).

To znamená, že je nutné nejdříve investovat zhruba 3500 Kč, teprve pak dostanete zmíněných 50 dolarů na útratu, tedy zhruba 1200 Kč.

Po třech měsících se investice do CRO odemkne a peníze dostanete zpět zúročené, tedy 1100 CRO. To ale může dopadnout různě. Pokud CRO během těch šesti měsíců oslabí, v přepočtu dostanete zpět méně, než zmíněných 3500 Kč. Ovšem pokud CRO posílí, dostanete zpět v přepočtu víc, než jste investovali.

Platební karta

Každému, kdo investuje do kryptoměny CRO a nakoupí zmíněných 1000 jednotek, navíc Crypto.com vystaví platební kartu Visa, která nabízí 2% cashback. To znamená, že z každé platby za zboží a služby touto kartou dostanete zpět 2%.

Je možné investovat do CRO víc a získat vyšší verze platební karty, které nabízí cashback až 5 %. Cashback se pochopitelně netýká nákupu kryptoměn a jiných likvidních aktiv, aby nebylo možné nekonečně točit peníze přes kartu a vydělávat na každé transakci procenta díky cashbacku.

Vysoké úroky

Dalším lákadlem Crypto.com jsou vysoké úroky za držbu kryptoměn. U nativní kryptoměny burzy CRO můžete dosáhnout až na 20% úrokovou sazbu. Když nakoupíte minimálně 5000 CRO, bude váš vklad úročen minimálně 12% (bez výpovědní lhůty), nejvýše 20 %, pokud bude vklad termínovaný na šest měsíců.

Držba ostatních kryptoměn je typicky úročena roční sazbou 4 %, stablecoiny pak 10%.

Další služby

Crypto.com nabízí řadu dalších služeb spojených s kryptoměnami. Má samostatnou peněženku, která vám dává kontrolu nad soukromými klíči, mobilní aplikaci, která umožňuje přímé platby, cashback při nákupu kupónů do různých obchodů a podobně.

Samozřejmě je to také směnárna a burza. Směnárna v rámci mobilní aplikace je bez poplatků za směnu, a dokonce je možné nakupovat kryptoměny přes platební kartu bez poplatků.

Každé 2 týdne pak burza také nabízí novou kryptoměnou s 50% slevou. Vzhledem k tomu, že je ale vždy k dispozici limitované množství jednotek, není možné nakupovat s 50% slevou neomezeně.

Shrnutí a upozornění

Crypto.com nabízí kombinaci výhod pro investory do kryptoměn, která v současnosti nemá na trhu obdoby. Rozdává 50 dolarů na obchodování a umožňuje pasivní příjem z pouhé držby kryptoměn.

Je ale třeba upozornit, že kryptoměny jsou velmi volatilní, takže je třeba dobře rozumět rizikům, než se do případného investování pustíte. Také platí, že kryptoměnové burzy nejsou regulované a vklady nejsou ze zákona pojištěné, takže případný krach burzy může znamenat ztrátu peněz.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru