CRO je letos nejvýkonnější kryptoměna. Co stojí za jejím úspěchem?

Ředitel burzy Crypto.com Kris Marszalek, jenž stojí za kryptoměnou CRO, je přesvědčený, že její cenový růst způsobuje poptávka po reálných produktech.

Za letošní rok kryptoměna CRO doposud zhodnotila o 273 procent, což je zdaleka nejvíce ze všech předních digitálních měn s podstatnou tržní kapitalizací.

K tomu se Crypto.com podařilo během posledních dvou měsíců navýšit počet uživatelů o 50 procent na tři miliony.

Ovšem i když Crypto.com vede agresivní marketingovou kampaň, úspěchy své firmy připisuje Marszalek především nabídce produktů.

„Čtyři roky jsme strávili budováním hvězdného produktu, který lidé milují a doporučují svým známým. Nyní už máme téměř kompletní krypto ekosystém pokrývající platby (Visa karty, Crypto.com Pay), obchodování (burza, mobilní aplikace) a finance (úročené spoření a půjčky), takže je mnoho důvodů používat naše produkty,“ uvedl pro Coindesk.

U svých platebních karet nabízí Crypto.com až 5% cashback, přičemž je jedinou kryptoměnovou firmou, která poskytuje své karty zároveň v Evropě, USA a Asii. Pro používání platební karty musí klienti nakoupit a na čas uzamknout určitý obnos kryptoměny MCO, za kterou taktéž stojí Crypto.com.

Ta ale neroste tak rychle jako CRO, ke které Crypto.com nabízí nejvyšší úrokovou sazbu 20 procent při spoření. Nákup CRO bývá také podmínkou pro účast ve slevových akcích na kryptoměny. Držení CRO rovněž zajišťuje slevy z obchodních poplatků na burze.

Za úspěchem CRO tedy nestojí platební karty, ale ostatní služby Crypto.com, a zřejmě také větší potenciál samostatného blokchainu a kryptoměny, na rozdíl od MCO, které je tokenem v síti Ethereum.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru