Yuan Pay Group recenze – Odporný podvod!

0
Yuan Pay Group recenze

V této recenzi vysvětlujeme, proč je YuanPay Group kryptoměnový podvod, který vám žádné zisky zajistit nemůže.

Co je Yuan Pay Group

Kryptoměny mění svět a reagují na to nejen jednotlivci, ale také firmy, vlády a centrální banky po celém světě. Jako jedna z prvních na to zareagovala centrální banka Číny, která se chystá uvést do provozu vlastní digitální měnu.

YuanPay Group tvrdí, že je jediným autorizovaným distributorem této národní čínské kryptoměny a že byste do ní měli investovat. Její cena je teď údajně velmi nízko, takže je tu potenciál na obrovské zhodnocení investice.

YuanPay vás pro vyzývá, abyste se otevřeli obchodní účet, vložili na něj peníze, a tyto peníze investovali do digitálního jüanu.

Je vhodné to udělat, skutečně stojí za to investovat prostřednictvím Yuan Pay Group?

Yuan Pay Group podvod

Bohužel, investovat peníze prostřednictvím YuanPay Group se rovná jisté ztrátě peněz, protože je to podvod.

Je to úplně stejný podvod, jako ten, který láká na investici do švédské národní digitální měny eKrona.

YuanPay Group je fake

Je pravda, že čínská centrální banka dlouhodobě pracuje na digitální verzi národní měny jüanu. Dokonce je tak daleko, že už od loňského roku běží pilotní provoz a v rámci vybraných lokalit a projektů můžou občané platit digitálním yuanem (jüanem).

Ale je to digitální měna vydaná centrální bankou Číny, která je jejím výhradním emitentem a distributorem.

Yuan Pay Group je podvodná entita, která s Čínou, její centrální bankou a digitální měnou nemá vůbec nic společného!

Stačí si projít oficiální webové stránky Yuan Pay a uvidíte, že se jedná o naprosto anonymní společnost, která není nikde registrována, natož pak regulována, jak vyžadují zákony.

YuanPay Group podvod

Stejně by to nebyla investice

Představme si, že byste skutečně získali oficiální možnost nakoupit čínskou národní digitální měnu, kterou vydává centrální banka. Což nemáte, ale dejme tomu.

Tak ani v takovém případě by to přeci nebyla investice, která může zhodnotit vaše peníze. Nejedná se totiž o žádnou typickou kryptoměnu, ale o digitální měnu, jejíž hodnota bude vždy rovná jüanu. A národní měny nejsou aktivum, do kterého byste investovali s vidinou dramatického zhodnocení.

Napadlo vás někdy investovat třeba do amerického dolaru s vidinou, že by se vám vaše peníze několikanásobně vrátily? Určitě ne, protože kurz koruny vůči dolaru sice není stabilní, ale dlouhé roky se pohybuje v určitém pásmu, které nenabízí žádné velké zhodnocení.

A kdyby Česká národní banka vydala digitální korunu, tak to už by vás vůbec nenapadlo, že je to investiční aktivum, protože její hodnota by vždy byla rovná jedné koruně.

A to je princip digitálních měn vydaných centrálními bankami (CBDC), vždy jde jen o digitalizované národní měny, jejichž hodnota je rovná hodnotě národní měny. Je to jen jiná (ne)fyzická forma tradičních peněz, nejsou to jiné peníze.

Falešné recenze a zkušenosti

Na webu Yuan Pay Group najdete vyjádření celebrit jako jsou Richard Branson, Elon Musk nebo Peter Thiel, kteří údajně investice do čínské digitální měny podporují či sami realizují. Všechny jsou samozřejmě falešné.

Jména známých lidí jsou pravidelně zneužívána podvodníky, tohle není první ani poslední případ.

Vězte, že jakékoliv doporučení jakékoliv známé osobnosti a jakékoliv pozitivní zkušenosti s investicemi přes YuanPay Group jsou podvrh, naprosto falešné a smyšlené.

Yuan Pay Group je naprostý podvod, který nikdy nikomu žádné peníze nevydělal, a ani vydělat nemůže.

Branson - Musk- Thiel

Jak Yuan Pay Group doopravdy funguje

Možná se ptáte, jak YuanPay Group funguje a proč vůbec vznikl, když nabízí investici do čínské digitální měny, do které investovat ani nelze.

Ve skutečnosti je to vše jen vábnička s cílem nalákat vás do pasti. Pokud se do Yuan Pay Group registrujete, okamžitě budete přesměrováni do náruči neregulovaného a pochybného brokera, v současnost je to Inertia Finance.

Tento broker samozřejmě digitální yuan nenabízí, protože ani nemůže, jak jsme si už vysvětlili. Úkolem tohoto brokera pouze bude z vás vylákat co nejvíc peněz ve vkladech na účet, aby si je pak jako kořist mohl rozdělit s lidmi, kteří stojí za Yuan Pay Group.

U těchto podvodů je typické, že vám ukazují na online účtu zisky a říkají, že máte vložit ještě víc peněz pro ještě víc zisků.

Když ale budete chtít cokoliv vybrat, vymyslí si všelijaké poplatky a daně, které máte předem zaplatit, abyste peníze mohli vybrat. Jako kdyby nebylo možné je strhnout z vašich zisků, kdyby byly reálné.

Všechny peníze, které jim pošlete, ale budou ztracené. A žádný váš výběr neproběhne, všechny platby budou probíhat pouze jedním směrem, a to od vás k nim.

Pokud jste peníze do YuanPay Group už investovali, zkuste je co nejrychleji získat zpět. Požádejte o výběr a v případě odmítnutí vyhrožujte stížnostmi úřadům a policii.

Pokud se peníze nepodaří vybrat, obraťte se na poskytovatele platby s žádostí o vrácení platby. Například pokud jste peníze poslali přes platební kartu, obraťte se na svojí banku s žádostí o chargeback.

Jak podvod funguje

Yuan Pay Group recenze – Závěr

YuanPay Group je naprostý podvod. Přes tento podvod nemůžete do čínské digitální měny investovat. A i kdybyste mohli, čínský yuan není investiční aktivum, je to národní měna, takže je to celé nesmysl. Vyhněte se mu!

Pokud máte zájem o investování do skutečných kryptoměn, můžete si to nejdříve vyzkoušet na bezplatném demo účtu u regulované společnosti. Dostanete na to virtuální peníze.

Pokud se někdy rozhodnete investovat skutečné peníze, nejdříve se ujistěte, že dobře rozumíte rizikům a že máte připravenou dobře promyšlenou strategii.

Yuan Pay Group

250 EUR
0.7

Důvěryhodnost

1.0/10

Reálnost investice

1.0/10

Návratnost

0.0/10

Plusy

  • Směšně průhlédné

Mínusy

  • Podvod
  • Fake
  • Jasná ztráta investice