McAfee prý zná totožnost tvůrce Bitcoinu Nakamota a odhalí ji

Kontroverzní John McAfee si opět řekl o pozornost, když oznámil, že se Satoshi Nakamoto buď sám představí veřejnosti, nebo to za něj udělá sám.

McAfee, který se v minulosti proslavil antivirovým programem, jenž dodnes nese jeho jméno, ale už dlouho mu nepatří, se poslední roky věnuje kryptoměnám a je jejich velkým propagátorem. Jeho osobnost je však velmi kontroverzní, sám přiznává, že užívá drogy, utíká před zákonem a za peníze propagoval v podstatě jakoukoliv kryptoměnu.

Nyní na svém twitterovém účtu oznámil, že už má dost sporů o tom, kdo je skutečný tvůrce Bitcoinu Satoshi Nakamoto, poslední kapkou bylo agresivní prosazování se do této role ze strany Craiga Wrighta.

McAfee proto uvedl, že buď Nakamoto odhalí svojí skutečnou identitu sám, nebo to udělá za něj. Každý den prý bude na Twitteru poskytovat zužovat kruh, dokud nejdojde k úplnému odhalení. Za Bitcoinem prý podle něj stojí skupina osob, nicméně původní whitepaper napsal jeden člověk, ten pravý Nakamoto, který v současnosti bydlí ve Spojených státech.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru