McAfee nechce sníst vlastní přirození a láme hůl nad bitcoinem

John McAfee zaskočil své příznivce, když po letech obrátil a zlomil hůl nad největší kryptoměnou bitcoinem.

McAfee patří ve světě kryptoměn ke kontroverzním osobnostem, má poměrně divoký životní styl, otevřeně se staví proti americkým úřadům a schovává se před nimi, na druhé straně chce kandidovat na prezidenta, přičemž využívá svoji popularitu k placené propagaci kryptoměn.

I když s antivirem nesoucím jeho jméno nemá už dlouho nic společného, stále je McAfee velmi populární a jen na Twitteru ho sleduje přes milion lidí. Těm v roce 2017 mimo jiné sdělil, že pokud cena bitcoinu nedosáhne do konce roku 2020 milion dolarů, sní své vlastní přirození.

Nyní, když už má bitcoin jen rok na to, aby posílil z osmi tisíc dolarů na milion, McAfee svůj slib odvolal s tím, že šlo od začátku jen o vtip. Což je pochopitelné.

Ovšem své fanoušky zaskočil tím, když dodal: „Bitcoin byl první. Je to stará technologie. Všichni to vědí. Novější blockchainy mají soukromí, chytré kontrakty, distribuované aplikace a další věci. Bitcoin je naše budoucnost? Byl (Ford) Model T budoucností aut?“

To byl pro mnohé šok, protože doposud McAfee propagoval bitcoin jako tu nejlepší kryptoměnu. Na doplňující dotazy krypto komunity odpověděl: „Ptáte se, jestli teď nesnáším bitcoin. Samozřejmě, že ne. Ale bitcoin není budoucností kryptoměn. Celou dobu jste to všichni věděli. Jen jste se chtěli svézt na vlně.“

Kryptoměny jsou klíčem k odemknutí našich vězení. Vy ten klíč používáte k drbání vašich zadnic. Proberte se.“

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru