Bitcoin Profit recenze: Opakující se podvod! [+ důkazy]

Naše recenze přináší důkazy, že je Bitcoin Profit podvod, se kterým nemají Milan Baroš a Jan Kraus vůbec nic společného.

Co je Bitcoin Profit

Magazín CNP přinesl zprávu o nejnovější investici Milana Baroše, který o ní promluvil v talk show Jana Krause. Baroš údajně přímo v televizi ukázal ve svém mobilu aplikaci Bitcoin Profit, která mu vydělává statisíce korun měsíčně.

Kraus si jí poté vyzkoušel, vložil na účet 6500 Kč a během několika minut mu aplikace vydělala více než 11500 Kč.

Bitcoin Profit je automatizovaná obchodní aplikace, která bude za vás obchodovat s kryptoměnou bitcoin. Podle oficiálního webu má tato aplikace úspěšnost 99,4 %, protože je nejrychlejší ze všech. Díky tomu měla také získat řadu ocenění, mimo jiné od Americké obchodní asociace.

Oficiální web Bitcoin Profit uvádí, že abyste mohli s touto aplikací vydělávat peníze:

  • nemusíte nic umět
  • nemusíte se nic nového učit
  • stačí udělat vklad ve výši 6500 Kč a aplikaci nechat obchodovat za vás

A co máte očekávat za výsledky? Uživatelé Bitcoin Profit si prý průměrně přijdou denně na 36100 Kč. Což znamená více než milion korun zisků za jediný měsíc. Je to vůbec možné?

FAQ

Bitcoin Profit je podvod

Bohužel, Bitcoin Profit vám nic nevydělá, protože je to podvod. Všechno, co se o něm dočtete na jeho oficiálních stránkách a v magazínu CNP a podobných, jsou sprosté lži. Zde jsou důkazy.

Bitcoin Profit a Milan Baroš a Jan Kraus

Magazín CNP přináší poměrně detailní reportáž o tom, jak měl Milan Baroš předvést Bitcoin Profit v pořadu Jana Krause. Problém je v tom, že je tato reportáž fiktivní.

Baroš nejenže Bitcoin Profit nikdy u Krause nepředvedl, tuto aplikaci dokonce vůbec nepoužívá a pravděpodobně ani neví, že existuje.

Magazín CNP je falešný a celá reportáž je falešná. Barošovy a Krausovy fotky použil bez povolení a všechno je jen montáž stvořená podvodníky, kteří stojí za Bitcoin Profit.

Tento trik je bohužel celkem běžný, takže se nedivte, pokud někdy narazíte na další slavná jména v souvislosti s Bitcoin Profit, podvodníci rádi lžou o tom, jak jejich aplikace používají například Jaromír Jágr, Bolek Polívka, Daniel Křetínsky, Pavel Nedvěd nebo Petr Kellner.

Aby bylo jasno, Bitcoin Profit nepoužívá a nikdy používat nebude žádná celebrita, protože je to podvod. Všechny články tvrdící něco jiného jsou falešné a podvodné.

Milan Baroš a Jan Kraus

Falešné výsledky

Bitcoin Profit web ukazuje tabulku s údajnými živými obchodními výsledky svých uživatelů. Je to ale podvrh. Jsou to náhodně generovaná čísla, která nemají se skutečnými obchodními výsledky této aplikace nic společného.

Poznáte to podle dvou věcí. Za prvé žádný obchodní systém na světě nemá jen zisky, přesto tabulka ukazuje jen zisky. Za druhé, tabulka ukazuje obchodní páry kryptoměn, které se nikde neobchodují, jako například ETH/LTC (ether/litecoin).

Také je třeba si uvědomit absurdnost tvrzení o ziskovosti Bitcoin Profit. Na účet máte vložit 6500 Kč a program vám bude hned vydělávat 36100 Kč denně? Jako že vám hned první den zhodnotí vklad skoro na šestinásobek?

To přeci musí být každému jasné, že něco takového není možné v žádném finančním obchodování, kryptoměny nevyjímaje. A v investování zvlášť není možné mít konzistentní výsledky každý den, protože trhy se nechovají každý den stejně.

Jinak řečeno, pokud vám někdo slibuje, že vám prostřednictvím kryptoměnové aplikace zadarmo zhodnotí vaše peníze každý den o procento nebo víc, můžete si být jistí, že se jedná o podvod.

Falešné výsledky

Zkušenosti s Bitcoin Profit

Na webu Bitcoin Profit najdete také údajné reálné ohlasy uživatelů a jejich zisky ve stovkách tisíc korun. Opět je ale všechno falešné, tyto uživatelské zkušenosti a recenze si vymysleli podvodníci, kteří tuto aplikaci provozují.

A zde je důkaz. Fotky údajných uživatelů Bitcoin Profit pocházejí z fotobanky, viz. náš obrázek níže. Takže tyto rádoby reálné ohlasy a zkušenosti vznikly tak, že si někdo stáhnul něčí fotku z fotobanky a vymyslel si k ní příběh a velkou sumu zisků.

Pokud vás zajímají reálné zkušenosti s Bitcoin Profit, na jeho oficiálním webu je nenajdete. Ve skutečnosti se jedná o kopii podvodů, jako jsou Bitcoin Prague, Bitcoin Loophole a Bitcoin Lifestyle.

A s nimi je zkušeností hodně, přičemž jsou velmi negativní. Lidé přišli už o mnoho peněz s tímto typem internetových investičních podvodů, které schovávají za kryptoměny, ale ve skutečnosti s nimi mají společného jen málo.

Bitcoin Profit zkušenosti

Jak funguje Bitcoin Profit

Jak jsme už uvedli, zkušeností s Bitcoin Profit podvodem a jemu podobným je mnoho, i v zahraničí. Takže víme přesně, jak funguje. Je to velmi prostý nástroj na to, jak vás připravit o peníze.

Když se do Bitcoin Profit registrujete, budete donuceni poslat alespoň 6500 Kč na účet u určitého neregulovaného a podvodného brokera. Jakmile tyto peníze pošlete, budou ztracené. Nikdy vás nenechají nic vybrat, jen vás budou pod různými falešnými záminkami přemlouvat k dalším a dalším vkladům.

Bitcoin Profit je zkrátka jen pohádka. Máte uvěřit, že vám program zadarmo bude vydělávat miliony korun. Tak vás chtějí podvodníci přesvědčit k tomu, abyste jim poslali své peníze, které přeci musíte vložit na účet, aby vám mohli začít vydělávat…

Tento princip se neustále opakuje dokola už dlouhé roky. Existují už tisíce podvodů, které na něm stojí, akorát mají různá jména, trochu obměněné příběhy a různé webové stránky. Postup a výsledek jsou ale vždy stejné.

Pokud jste peníze do Bitcoin Profit už poslali, můžete ještě zkusit je získat zpět. Přihlaste se k účtu u brokera, kterému jste peníze poslali, a požádejte o výběr. Případně vysvětlete, že jste obětí podvodu Bitcoin Profit. Pokud broker odmítne, můžete zkusit zvrátit vkladovou transakci.

Například pokud jste vklad udělali přes platební kartu, požádejte svoji banku o její vrácení. Vždy musíte důkladně vysvětlit, že jste obětí podvodu.

Bitcoin Profit recenze – hodnocení

Bitcoin Profit je podvod. Jeho cílem je vás přimět poslat peníze podvodníkům, kteří si je nechají. Rozhodně vám žádné peníze nevydělá, jen vás připraví o váš vklad. Proto se mu vyhněte!

Pokud vás zajímá skutečné obchodování kryptoměn, můžete si ho zkusit na bezplatném demo účtu u regulované společnosti s virtuálními penězi.

Jestliže se později rozhodnete investovat skutečné peníze, ujistěte se, že dobře rozumíte rizikům a že máte připravenou promyšlenou strategii.

Bitcoin Profit

6500 CZK
0.8

Výsledky

1.0/10

Spolehlivost

1.0/10

Zisky

1.0/10

Regulace

0.0/10

Plusy

  • Nic

Mínusy

  • Podvod
  • Nelegální aplikace
  • Ztrácí peníze

3 názory na “Bitcoin Profit recenze: Opakující se podvod! [+ důkazy]”

  1. Chci se jen zeptat, jestli vůbec existuje Bitcoin Profit ofiko?Jestli je s ním legálně obchodovat?

    1. Já znám Bitcoin Profit jen jako podvod, který je popsán v této recenzi.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru