Bitcoin 360 Ai recenze – Sprostý podvod!

Bitcoin 360 AI recenze

Díky této recenzi pochopíte, proč je Bitcoin 360Ai obyčejný podvod, který vás chce připravit o peníze prostřednictvím falešných investic.

Co je Bitcoin 360 AI

Bitcoin 360 Ai je prezentován jako nejpřesnější software pro automatické obchodování kryptoměn, jako jsou Bitcoin nebo Ethereum.

Tento software je údajně postaven na nejmodernějších technologiích, které využívají umělou inteligenci. Bitcoin 360Ai je díky tomu prý rychlejší o 0,01 sekundy než konkurenční programy a dosahuje přesnost 99,4% procenta.

Díky těmto svým vlastnostem prý vydělává každý den svým uživatelům průměrně 1300 USD. Což je při počátečním vkladu 250 USD obrovský zisk.

Ale je Bitcoin 360 AI skutečně program, který dokáže vydělávat peníze kryptoměnovým obchodováním? Ne, není.

Bitcoin 360 AI je podvod

Řekněme si to na rovinu, Bitcoin 360Ai je pouhou evolucí starých investičních podvodů, které tu s námi jsou už roky.

Kopíruje hlavní prvky od svých nechvalně proslulých předků, akorát jim dává novou grafickou tvář.

Tak například tvrzení o přesnosti 99,4% a náskoku 0,01 sekundy před konkurencí. Naprosto shodná tvrzení jsme už viděli u podvodů, jako jsou Bitcoin Lifestyle, Bitcoin Revolution nebo Bitcoin Digital.

Bitcoin 360 AI je pouhý klon těchto starých podvodů, které připravily o peníze tisíce lidí. Ve skutečnosti se nejedná o žádný ziskový obchodní software, ale o pouhý nástroj, jak vám ukrást peníze.

Nelegální program

Na svém oficiálním webu Bitcoin 360 AI tvrdí, že se jedná o legální, oceněný a akreditovaný program pro automatické obchodování. Všechno jsou to lži.

Zaprvé, Bitcoin 360 Ai nikdy nezískal žádné ocenění. Nikdy ho ani nedoporučila žádná celebrita, jako například Elon Musk. Všechny články říkající něco jiného jsou také podvod.

Co je ale ještě důležitější, je skutečnost, že Bitcoin 360 AI není legální a licencovaný obchodní program.

Věc se má následovně: Bitcoin 360Ai je program, který má obchodovat finanční trhy za vás. Má za vás rozhodovat a otevírat a uzavírat obchodní pozice s deriváty. To z něj činí investiční službu.

A takové služby jsou regulované po celém světě, v EU, v USA, Austrálii, Japonsku a tak dále. V každé zemi musí mít taková služba povolení od finančního regulátora, pokud má být legální.

A jak je na tom Bitcoin 360 Ai z pohledu licencí? Nemá vůbec žádnou, žádný finanční regulační úřad na světě ho nikdy nepovolil.

To znamená, že informace na oficiálním webu tohoto programu jsou nepravdivé, a to záměrně, což je důkaz o podvodu.

A pořád také platí, že tento program nemůže být legálně nabízen v žádné zemi.

Neregulovaný podvod

Nesmyslná tvrzení

Jak jsme už v této recenzi uvedli, Bitcoin 360 Ai na svých stránkách zmiňuje přesnost 99,4%. Což je nicneříkající číslo, které krásně ukazuje, jak podvodníci ani trochu nerozumí finančnímu obchodování.

Finanční obchodování je vždy o poměru rizika k potenciálnímu zisku. Když budete na obchod riskovat 10000 dolarů a cílit na zisk 1 dolar, tak ani při úspěšnosti 99,4% nebudete ziskoví, jednoduše budete ztrácet peníze.

A výhoda 0,01 sekundy oproti konkurenci? To je podobně nicneříkající číslo. Lze o něm diskutovat z mnoha úhlu pohledů, ale to je nad rámec této recenze.

Bitcoin 360Ai podvod

Pohádka o zisku

A nakonec tvrzení o tom, že Bitcoin 360 AI vydělává každému svému uživateli v průměru 1300 USD denně. Při počátečním vkladu 250 USD.

Jinak řečeno, hned první den vám údajně vydělá 520 %. To by z vás byl dolarový milionář během jednoho měsíce.

Uvěříte, že bezplatný obchodní program z vás udělá milionáře za jeden měsíc? Vidíte, jak pouhá tato otázka zní absurdně?

520% zisk za jeden den je něco, co se vám s velkou dávkou štěstí může podařit jednou za život, možná i párkrát. Ale zcela určitě není možné tolik vydělávat každý den.

A je úplně jedno, o jakém se bavíme odvětví, jestli jde o kryptoměny, jiné finanční trhy nebo o cokoliv jiného na světě. Takové denní zisky prostě nejsou možné.

Dokonce ani není možné krypto obchodováním vydělávat 520% každý měsíc. To je prostě fakt, nikdo to nedokáže, protože finanční trhy jsou ve velké míře nepředvídatelné.

Takže když vám bude kdokoliv tvrdit, že vám bude vydělávat stovky procent denně, týdně nebo měsíčně, můžete si být naprosto jistí, že je to podvodník. Nezávisle na tom, jak takové peníze údajně vydělává.

Pohádkové zisky

Jak Bitcoin 360 Ai opravdu funguje

Bitcoin 360 Ai je prostý podvod. Celý příběh o obchodním softwaru, který vám automaticky bude vydělávat peníze, je pohádka. Jejím cílem je vás přimět poslat alespoň 250 dolarů vybranému brokerovi, který spolupracuje s podvodníky, kteří za tímto programem stojí.

Když jim peníze pošlete, už nikdy je nedostanete zpět. Ano, můžou vám ukazovat zisky na vašem obchodním účtu, ale budou falešné. Jejich jediným cílem bude vás přimět vložit na obchodní účet ještě více peněz.

Také si dávejte pozor, pokud vás nechají Bitcoin 360 AI otestovat na demo účtu a uvidíte zisky. Běžnou praxí u těchto podvodů je totiž používat falešné ceny u demo obchodování a generování falešných zisků, které by v reálném obchodování nikdy nepřišly.

Zkrátka řečeno, Bitcoin 360 Ai je podvod, kterému nemůžete věřit vůbec nic, a proto je třeba se mu vyhnout.

Jak to funguje

Bitcoin 360Ai recenze – hodnocení

Bitcoin 360 AI je starý investiční podvod v novém kabátě. Není to žádný ziskový obchodní software. Je to nelegální platforma, která z vás chce vylákat vaše vlastní peněz a ukrást vám je. Proto se jí musíte vyhnout!

Pokud si chcete vyzkoušet obchodování s kryptoměnami, udělejte na skutečném demo účtu u regulované společnosti.

Mějte na paměti, že obchodování kryptoměn je velmi riskantní. Tohle musíte dobře pochopit, než se případně pustíte do obchodování se skutečnými penězi.

2 názory na “Bitcoin 360 Ai recenze – Sprostý podvod!”

 1. Miroslav Horváth

  Zdravím.Tak jsem narazil na vaši recenzi o podvodu Bitcoin 360,a jsem tomu rád.Dnes mě oslovil jaký si pan od Bitcoinu360,a že jsem se u nich registroval,a jestli mám zájem obchodovat.Psal mi e- mail.Ptal jsem se,jestli má licenci od Kyperského úřadu.Napsal že má.Psal z českého e-mailu.Číslo licence mi napsal 183/12??? Nevím kde si to zjistit.Ptal se,jestli si umím zakoupit kryptomenu Bitcoin,a že mi pomůže aktivovat účet.Byl bych rád,kdyby stě se k tomuto komentáři nějak vyjádřili.Dekuji moc.

  1. Číslo licence se dá ověřit na stránkách kyperského regulátora CySEC: https://www.cysec.gov.cy/
   Bohužel jeho web je teď nedostupný, podívám se na to, až bude.
   Je důležité si najít číslo licence, u kterého bude jméno firmy, ale hlavně také seznam webových stránek, které jsou autorizované pro poskytování investičních služeb.

   Kdokoliv vás oslovil z Bitcoin360 je podvodník, vůbec se s ním nebavte.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru