Bitcoin Lifestyle je velký podvod, pozor na něj

Tato recenze programu Bitcoin Lifestyle je varováním před investičním podvodem, který útočí na váš bankovní účet.

Se znovu ožívajícími kryptoměnami ožívají také podvody, které se snaží svézt se s nimi na nové vlně. Jedním z nich je Bitcoin Lifestyle.

Ten se ničím nevymyká z řady podvodných programů, na které jsme již upozornili, jako jsou například Bitcoin Billionaire nebo Bitcoin Future, Bitcoin Era a Bitcoin System.

Nabídka je tedy stejná, zadarmo máte získat přístup k obchodnímu programu, který vám bude vydělávat obchodováním kryptoměn, protože v 99 procentech případů správně odhadne pohyb ceny. Na výdělcích máte očekávat tisíce dolarů denně.

Bitcoin Lifestyle musí být podvod

Asi není třeba rozvádět, že pokud by bylo možné inkasovat tisíce dolarů denně za nicnedělání, nikdo by nic nedělal a nejen ekonomika, ale celá společnost by se zhroutila. Z toho je patrné, že Bitcoin Lifestyle musí být podvod, peníze zkrátka zadarmo nejsou a být nemůžou.

Ale jsou tu i jasně hmatatelné důkazy pro závěr této recenze.

Falešné recenze a zkušenosti

Zkušenosti s programemNa webu Bitcoin Lifestyle najdete zkušenosti uživatelů a jejich recenze tohoto programu. Ale všechny jsou falešné, vymysleli si je stejní lidé, kteří tento podvod stvořili.

Své fiktivní uživatele a jejich smyšlené pozitivní zkušenosti doplnili o obrázky z fotobanky, což je nejlepší důkaz, že je vše falešné.

Obchodní výsledky

Je to podvodŽádný burzovní obchodní systém nevyhrává 99 procent obchodů, to totiž ani není možné. Pokud vám někdo tvrdí, že takový obchodní systém má, nemluvě o tom, že vám ho nabízí zadarmo, můžete si být jistí podvodem.

Obchodní výsledky, které uvidíte na webové stránce Bitcoin Lifestyle, jsou samozřejmě také fiktivní. Pozná se to nejen podle toho, že jsou všechny ziskové, ale také podle toho, že v tabulce najdete obchodní páry, jako třeba ETH/LTC, které se nikde nenabízejí a neobchodují.

Jak vás připraví o peníze

Špinavým trikem, které všechny tyto podvody používají, je slib programu zadarmo. Protože ve skutečnosti Bitcoin Lifestyle zadarmo není. Aktivují vám ho pouze tehdy, když vložíte své vlastní peníze na účet u brokera, který vám bude nadiktován.

Zpravidla je to broker neregulovaný a podvodný, který si nechá všechny peníze, které mu kdy pošlete, a podělí se s podvodníky, kteří vás k němu poslali. Takhle jednoduše to funguje, takže jim své peníze neposílejte, abyste o ně nepřišli.

Hodnocení

Bitcoin Lifestyle je program ze známé rodiny podvodů, jen chce z vás vylákat peníze, určitě mu žádné neposílejte!

Pokud chcete zkusit opravdové obchodování s kryptoměnami, začněte na demo účtu u regulovaného brokera, abyste bez riskování peněz zjistili, jak by vám to šlo.

Před případným investováním skutečných peněz je třeba dobře porozumět investičním rizikům.

[review]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru