Bitcoin Future, Bitcoin Era a Bitcoin System jsou další kryptoměnové podvody

Na uživatele českého internetu čekají další falešné reklamy slibující astronomické výdělky s programy Bitcoin System, Bitcoin Era a Bitcoin Future.

Na stránkách A1Finance jsme nedávno psali například o Bitcoin Revolution a Bitcoin Pro, díky kterým mediálně známé české osobnosti údajně vydělávají velké peníze. V našich recenzích jsme poukázali na to, že se jedná o podvody.

A podvody stejného typu jsou také Bitcoin Future, Bitcoin Era a Bitcoin System, na které se začala objevovat obdobná reklama.

Bitcoin Future, Bitcoin Era a Bitcoin System

Tyto programy slibují výdělky v desítkách tisíc korun denně, v některých případech dokonce až 280 tisíc za jediný den. Mají toho dosahovat díky automatizovanému softwaru, který na burzách obchoduje s kryptoměnou bitcoin.

Zázračná ziskovost má vyplývat z velmi přesných obchodních signálů, které Bitcoin Era, Bitcoin Future a Bitcoin System generují.

Vše je podpořeno pozitivními zkušenostmi uživatelů a jejich recenzemi, které jsou k vidění přímo na webových stránkách těchto podvodů. Všechno je ale falešné.

Skutečné recenze a zkušenosti

Recenze Bitcoin Future, Bitcoin Era a Bitcoin System prezentované na webech těchto programů si vymysleli sami tvůrci těchto podvodů, jak poukázali a dokázali v této recenzi.

Vše bylo stvořeno s pomocí fotek z fotobanky, nejedná se tedy o reálné uživatele.

Ve skutečnosti mají všechny tyto programy jediný cíl, a tím je obrat uživatele o jeho finanční prostředky. Proto je také každý registrovaný uživatel v první řadě vyzván ke vkladu peněz na obchodní účet u předem daného a velmi pochybného brokera, kterému schází povolení poskytovat investiční služby.

Podvodníci používají celou řadu zákeřných přesvědčovacích metod, aby uživatele donutili k co největšímu objemu vkladů peněz na účet. Pak s ním přestanou komunikovat a jeho peníze si nechají.

Závěr

Bitcoin Future, Bitcoin Era a Bitcoin System jsou naprostý podvod, který jen láká z lidí peníze, žádné ziskové obchodní programy to nejsou.

Pro spekulativní obchodování s kryptoměnami je vhodné využít pouze regulovaných brokerů a začít na demo účtu, aby bylo možné si vše vyzkoušet nanečisto bez riskování vlastních peněz.

Obchodování se skutečnými penězi vyžaduje dobrou přípravu a znalost rizik.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru