Bitcoin Billionaire je kryptoměnový podvod

Nebývalé množství kryptoměnových podvodů cílí na české uživatele internetu, mezi ty nejnovější patří Bitcoin Billionaire.

Bitcoin Billionaire přináší velmi typickou nabídku pro tento typ podvodů: program, který bude automaticky obchodovat s kryptoměnami na váš účet a údajně vám vydělávat peníze. Denně prý vygeneruje zisky převyšující šest tisíc amerických dolarů.

Aby toho nebylo málo, tak Bitcoin Billionaire je nabízen zadarmo.

Je to podvod

V ideálním případě by nebylo třeba připomínat a vysvětlovat, že bezplatné výdělky za nicnedělání jsou naprostý nesmysl. Ovšem vzhledem k množícímu se množství podvodů typu Bitcoin Billionaire zjevně je třeba to neustále opakovat.

Samotný web programu pak nabízí další důkazy o tom, že se jedná o projekt s nekalými úmysly.

Recenze a zkušenostiTak například recenze Bitcoin Billionaire uvedené přímo na jeho webu jsou naprosto falešné, jak upozornil tento článek.

Stejné fotografie lidí jsou používány napříč různými jazykovými mutacemi tohoto podvodu, přičemž jsou u nich pokaždé jiná jména.

Dále pak předkládané živé obchodní výsledky jsou také zjevně falešné, žádný obchodní systém totiž nedokáže generovat jen zisky. Což je přesně to, co se vám Bitcoin Billionaire snaží namluvit.

Podstata tohoto programu je stejná jako například u programu Bitcoin Revolution. Uživatelé jsou nuceni ke vkladům na účty u neregulovaných brokerských společností, které si pak jejich peníze nechají a nic jim nevrátí.

Příběhy o zázračně ziskových a bezplatných programech jsou jen nástroj, jak uživatele přesvědčit k poslání peněz velmi pochybným a podvodným firmám.

Závěr

Bitcoin Billionaire je jen další z řady podvodů, které se snaží z lidí vylákat peníze pod vábničkou zisků z kryptoměnového obchodování. Žádný ziskový program to není, naopak, přináší jistotu ztráty.

Žádné zázračné bezplatné obchodní programy neexistují, cesta k ziskům z burzovního obchodování vede přes testování, učení a budování vlastní strategie. Pro obchodování je vždy vhodné použít regulované brokery a před investováním vlastních peněz si vše nacvičit na demo účtu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru