AMF varuje před dalšími kryptoměnovými projekty

AMF varuje před dalšími kryptoměnovými projekty

Francouzský úřad pro regulaci finančních trhů vydal seznam pochybných investičních projektů, týkají se především kryptoměn, ale i komodit.

Popularita kryptoměn láká podvodníky, kteří vytvářejí nové a nové služby s nimi spojené. Nejčastěji se jedná o obchodní portály, které nabízejí investice do kryptoměn, ale ve skutečnosti jen vybírají peníze od investorů a k žádnému obchodování nedochází.

AMF identifikovala nové projekty tohoto typu, tentokrát do svého varování přidala i pochybné investiční projekty do komodit, jako je víno či cenné kovy.

Jedná se o následující weby:

  • Achat Bitcoin: achat-bitcoin.co
  • Acheter du Bitcoin: acheterdubitcoin.com
  • ADG Placement: adg-placement.com
  • Bitnexx: bitnexx.tech
  • Buy Bitcoin: buy-bitcoin-pagedemo.co
  • Crypto France: cryptofrance.info
  • Cryptos Maker: cryptos-maker.com
  • Eminage: eminage.com
  • Good Coin: goodcoin.fr
  • Infos Crypto: infoscrypto.com
  • Investir Vin: investirvin.info
  • Les Grands Crus: lesgrandscrus.net
  • Netcoin Place: netcoinplace.com
  • Patrimoine Vin: patrimoine-vin.com
  • Prestige Vin: prestige-vin.com
  • Rachat Bitcoin: rachatbitcoin.com
  • STI Metal: sti-metal.com
  • Tout sur le Bitcoin: toutsurlebitcoin.com
  • Versatis Coin: www.versatiscoin.com
  • Vino Capital: vino-capital.com
  • Vinsimo: www.vinsimo.com

Všechny výše uvedené weby jsou neregulované investiční služby.

Podobné články

Vložit příspěvek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *