AMF identifikovala dalších 28 kryptoměnových podvodů

AMF identifikovala dalších 28 kryptoměnových podvodů

Francouzský úřad pro regulaci finančních trhů AMF rozšířil svoji černou listinu o další subjekty, které nelegálně nabízejí kryptoměnové deriváty.

Následující subjekty většinou slibují ziskové obchodování s kryptoměnami a zatajují obchodní rizika. Většinou také neuvádějí, že nenabízejí přímé obchodování s digitálními měnami, ale nepřímé prostřednictvím rozdílových kontraktů.

A ty nabízejí nelegálně, protože působí v Evropě, ale nemají licenci od žádného národního finančního regulátora. Často se jedná o prosté podvody, které od klientů vyberou peníze a neposkytnou žádné plnění.

Neregulovaní krypto brokeři z černé listiny AMF:

  • 365 Global Market – www.365globalmarket.com
  • Acheter des Bitcoins – www.acheter-des-bitcoins.com
  • Algo Crypto – www.algo-crypto.com
  • Bank of Crypto – www.bank-of-crypto.com
  • Bit24coin – www.bit24coin.com
  • C4iex – www.c4iex.com
  • Capital Coins – www.capital-coins.com
  • Crypto Cash 24 – www.cryptocash24.com
  • Crypto Era Online – www.cryptoeraonline.com
  • Crypto France Capital – www.cryptofrancecapital.com
  • Crypto Institute – www.crypto-institute.com
  • Cryptomonaies – www.cryptomonaies.com
  • Crypto Money 888 – www.cryptomoney888.com
  • Cryptoning – www.cryptoning.com
  • Crypto Quicker – www.cryptoquicker.com
  • Epargne Bitcoin – www.epargnebitcoin.com
  • Euro Crypto – www.euro-crypto.com
  • Interactive Coins – www.interactivecoins.com
  • Krypto FX – www.kryptofx.com
  • Krypto Neo – www.kryptoneo.com
  • La Centrale des Cryptomonnaies – www.lacentraledescryptomonnaies.com
  • MonnaiesTech – www.monnaiestech.com
  • Stock Crypto – www.stock-crypto.com
  • Under Cryptos – www.undercryptos.com
  • Union Crypto – www.union-crypto.com
  • YD Consultant – www.ydconsultant.com

Podobné články

Vložit příspěvek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *