WiseBanc je neregulovaný broker, upozorňuje FCA

WiseBanc je neregulovaný broker, upozorňuje FCA

Britský regulátor Financial Conduct Authority upozornil na aktivity brokera WiseBanc.

WiseBanc nabízí obchodování s rozdílovými kontrakty u podkladových aktiv, jako jsou měny, kryptoměny nebo třeba komodity.

Broker sídlí v Bulharsku, ale není nijak regulovaný. Přesto oslovuje s nabídkou svých služeb rezidenty zemí, kde brokeři musí být regulovaní, jako je Velká Británie. Proto FCA vydala před WiseBanc varování.

My k tomu dodáváme, že je WiseBanc zjevně podvodný broker, protože na svém webu ukazuje smyšlené recenze a fiktivní ocenění.

Podobné články

2 komentáře

 1. Profilový obrázek
  svatava

  chci se zeptat jak dostaneme zpatky nas vklad , ktery jsme vlozili asi podvodne do wisebanc ? po necelych 2 mesicich s nami prstal nas manazer komunikovat . dekujeme za odpoved .

  Odpovědět
  1. JP
   JP

   Dobrý den, pokud jste peníze na obchodní účet vložili přes platební kartu, požádejte banku o tak zvaný chargeback na tu transkakci s odůvodněním, že jste se stali obětí investičního podvodu u neregulovaného brokera. Pokud jste peníze poslali bankovním převodem, bude velmi těžké je získat zpět, zpravidla nezbývá než podat trestní oznámení na policii a doufat, že se to podaří jí.

Vložit příspěvek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *