Rise Standard recenze brokera – Lepší obchodovat jinde

Tato Rise Standard recenze přináší vysvětlení, proč neposílat žádné peníze tomuto podivnému brokerovi, který je ve skutečnosti podvod.

Co je Rise Standard

Rise Standard se představuje jako makléřská společnost, která vám umožní obchodovat na různých finančních trzích, jako jsou Forex, akcie, indexy, komodity a kryptoměny (bitcoin, ethereum, xrp, apod).

V nabídce brokera jsou čtyři typy obchodních účtů, přičemž minimální vklad pro ten základní je 250 USD.

Kvůli zjevně špatnému překladu do češtiny nejsou všechny parametry účtů zcela zřejmé, ale zdá se, že Rise Standard slibuje automatické zhodnocení vkladů.

Společnost provozující Rise Standard údajně sídlí v České republice, a to konkrétně ve Vyškově.

Dá se tomuto brokerovi věřit? Bohužel, nedá.

Rise Standard recenze

Vyhněte se Rise Standard – důvody

Během našeho zkoumání Rise Standard jsme narazili na několik problémů, kvůli kterým musíme doporučit s touto společností neobchodovat. Určitě ji neposílejte žádné peníze!

Falešná adresa

Rise Standard uvádí, že sídlí ve Výškově v ulici Průmyslová 742/8b. Na této adrese se ovšem nenachází, sídlí tam jiná společnost s obdobným jménem, která ale s tímto brokerem nemá nic společného

Jedná se tedy o falešnou adresu, což je samo o sobě velmi varovným signálem a důvodem se této firmě vyhnout.

Rise Standard podvodná adresa

Upozornění ČNB

Že Rise Standard používá falešnou identitu, potvrdila také Česká národní banka ve svém upozornění.

Rise Standard dokonce zneužívá identitu vícero jiných společností, se kterými není nijak spojena. Co víc, dokonce lidem předkládá zfalšované dokumenty ČNB o svém zápisu do seznamu depozitářů investičního fondu. To je naprostý podvod.

Česká národní banka zároveň potvrdila, že Rise Standard ve skutečnosti nemá vůbec žádné povolení poskytovat investiční služby v České republice. Svojí činností tedy porušuje zákony.

Rise Standard zjevně nemá povolení poskytovat finanční služby nikde na světě.

Falešné statistiky

Že je Rise Standard ve své podstatě podvod, dokládají také falešná čísla, kterými se prezentuje na svých oficiálních webových stránkách.

Uvádí v nich totiž, že denně získává až 200 nových klientů a provádí desítky tisíc transakcí. To ale zjevně není pravda, protože broker vznikl teprve v únoru letošního roku, a za tak krátkou dobu nemohl dosáhnout takového růstu.

Falešné statistiky

Jak Rise Standard funguje

Na závěr této Rise Standard recenze se pojďme podívat, co se stane, pokud u tohoto brokera budete obchodovat finanční trhy.

Praktiky Rise Standard jsme viděli už mnohokrát, jsou naprosto typické pro podvodné brokery. Jejich přístup je takový, že z vás budou chtít vytáhnout co nejvíce peněz na vkladech, a pak vás budou ignorovat.

Nenechte se zmást, tento typ brokerů na finančních trzích ve skutečnosti vůbec neobchoduje. Jen přijímá vklady od lidí, ukazuje jim falešné obchodní statistiky a zisky, a vymýšlí si důvody, proč byste jim měli poslat další peníze.

Jakmile budete chtít vybrat nějaké peníze, budou od vás chtít zaplatit předem další poplatky, jako by vám je nemohli strhnout z toho, co máte u nich na obchodním účtu. Všechno to budou lži a nic vám zpět nepošlou.

Rise Standard recenze – Závěr

Rise Standard je zjevně podvodný broker, protože se prokazuje zfalšovanými úředními dokumenty, udává falešnou adresu, zneužívá identitu jiných firem a nemá potřebné povolení poskytovat investiční služby.

Pokud chcete obchodovat na finančních trzích, je vhodné se orientovat pouze na regulované společnosti. A vždy si nezávisle ověřte, že daná společnost skutečně má povolení poskytovat investiční služby.

 

7 názorů na “Rise Standard recenze brokera – Lepší obchodovat jinde”

  1. Taky jsem si založila účet, po chvíli jsem zjistila že to je podvod tak jsem chtěla smazat účet, přestali komunikovat. Do toho volal borec, že je advokát a pomůže mi získat peníze a smazat účet. Bohužel smlouvu jsem mu podepsala. Teď se bojím jak to dopadne, protože je to zřejmě taky podvod a je s nimi.. nevím jak z toho ven.

  2. Mě taky volali, zalozila jsem si u nich ucet a ted po měsíci mi volali, at jim reknu cislo uctu a ze mi poslou 7 tisic korun, cislo uctu jsem jim dala a nepamatuji si zda kdyz jsem se registrovala do te platformy, zda jsem tam zadavala op, myslíte, že na mě muzou udelat nějaky podvod?

    1. Jestli mají jen číslo bankovního účtu, tak s tímto samotným údajem nic nezmůžou. Jestli jste jim dala i kopii občanského průkazu, tak to už zneužít můžou.

  3. Dobrý den. Dneska jsem se ze zvědavosti registroval na této stránce risestandard a teď mi neustále volají jde tomu nějak zabránit aby mě už nekontaktovali?

    1. Můžete v telefonu zablokovat číslo, ze kterého vám volají. Podvodníci ale bohužel často mají k dispozici velké množství čísel a můžou je střídat, takže to může být těžké.

    2. Normálně jim řekněte, že již nemáte zájem, že jste si zjistil, že to jsou podvodníci a dají vám pokoj.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru