Pozor na RI Markets, LV Grow Markets, Wealth Capital a MyCoinBanking

Financial Conduct Authority (FCA) coby finanční regulátor Velké Británie varoval před dalšími nepovolenými investičními službami.

RI Markets

RIMarkets dává svým klientům k dispozici platformu Metatrader, se kterou můžou obchodovat Forex, akcie a komodity.

Broker nabízí tři typy obchodních účtů, každý má trochu odlišné podmínky, ale minimální vklad uveden není.

Hlavní problém brokera RI Markets je, že je anonymní a neregulovaný. Přitom ale nabízí své služby v regulovaných zemích, jako jsou Velká Británie nebo Austrálie, čímž si zasloužil místo na černé listině FCA.

LV Grow Markets

LV Grow Markets nabízí nejen investiční služby, ale také poradenství. Můžete u něj obchodovat akcie, komodity nebo třeba měny. K tomu dostanete osobního poradce, který vám poskytne obchodní strategie a bude radit, jak obchodovat.

Jenomže na tyto činnosti nemá tento broker žádné oprávnění. LV Grow Markets tají adresu svého sídla, není regulovaný, přesto oslovuje obyvatele Velké Británie, mimo jiné země. Proto před ním regulační úřad varoval.

Wealth Capital

WealthCapital.fm je broker, který vás kromě měn, komodit a akcií nechá obchodovat také s kryptoměnami. Jeho zvláštností je vysoký minimální vklad na účet ve výši 5000 dolarů. To je více než desetinásobek toho, co je běžné.

Kromě toho, že broker na svém webu vystavuje ocenění, která nezískal, neposkytuje žádné skutečné kontaktní informace. Wealth Capital je neregulovaný a nedůvěryhodný broker, kterému je lepší se vyhnout.

MyCoinBanking

MyCoinBanking má ve své nabídce více než 250 obchodních aktiv, jako jsou kryptoměny, měny, akcie a komodity. Minimální vklad na obchodní účet broker neuvádí, ovšem minimální částka, kterou lze vybrat, je 500 dolarů. Dá se předpokládat, že minimální vklad nebude nižší.

Důvod, proč se MyCoinBanking ocitl na černé listině FCA je ten, že se jedná o neregulovaného brokera, který oslovuje obyvatele Velké Británie s nabídkou svých služeb, čímž porušuje zákony. Broker údajně sídlí na Svatém Vincentu a Gernadinách.

Shrnutí

RI Markets, LV Grow Markets, Wealth Capital a MyCoinBanking jsou neregulovaní brokeři, před kterými varoval britský úřad pro regulaci finančních trhů FCA.

Pro burzovní obchodování je vhodné využívat služeb regulovaných brokerů, čímž vy a váš kapitál získáte určitou ochranu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru