Pozor na Goldmans Banc, BitsMax a Cryptopmarket

Regulační úřad Velké Británie (FCA) varoval veřejnost před třemi novými investičními službami.

Goldmans Banc

Goldmans Banc nabízí obchodování s komoditami, měnami a akciemi. Obchodování probíhá na platformě Metatrader.

Abyste mohli začít, budete muset na účet vložit alespoň 400 dolarů. Broker nabízí bonusy ke vkladům, takže vám údajně navýší váš obchodní kapitál.

Ale raději to s ním vůbec nezkoušejte, protože Goldmans Banc sídlí na Svatém Vincentu a Grenadinách, přičemž není regulovaný, takže nemá oprávnění poskytovat finanční služby. Zjevně je to podvodný broker, protože na svém webu vystavuje fotku z fotobanky a tvrdí, že je na ní ředitel společnosti.

BitsMax

BitsMax je investiční program, který nabízí neuvěřitelné denní zhodnocení kapitálu o 5 procent. Dosahovat toho má díky obchodním systémům založených na umělé inteligenci.

Přesvědčit vás má mimo jiné tvrzení, že je BitsMax regulovaný ve Velké Británii, dokonce poskytuje odkaz na certifikát. Jenomže tato registrace patří jiné společnosti, která BitsMax podvodem nemá nic společného.

Nikdo vám nedokáže zhodnocovat kapitál o 5 procent denně. Kdo to nabízí, je jednoduše podvodník.

Cryptopmarket

Cryptop Market má v nabídce přes 1000 obchodních aktiv, jako jsou kryptoměny, akcie, komodity a běžné měny. Podmínky pro otevření obchodního účtu nejsou známé.

Zásadní problém je, že Cryptopmarket je zcela anonymní a neregulovaná investiční služba. A jelikož působí ve Velké Británii, porušuje zákony, a proto ji regulační úřad FCA zařadil na svoji černou listinu.

Shrnutí

Goldmans Banc, BitsMax a Cryptopmarket jsou nepovolené investiční služby, před kterými varoval veřejnost britský regulační úřad FCA.

Pro investiční obchodování vždy používejte jen regulované brokery a společnosti.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru