FSMA varuje před iMarkets Live

Belgický finanční regulátor FSMA upozornil na nelegální aktivity programu iMarkets Live.

iMarkets Live se prezentuje jako výukový program pro obchodování na burzách, především na těch měnových. Slibuje nejen výukové lekce, ale také obchodní signály, podle kterých má být možné ziskově obchodovat.

K tomu nabízí iMarkets Live partnerský program, který odměňuje členy za přivádění nových členů.

FSMA pak konstatovala, že i když iMarkets Live údajně sídlí v Londýně, nemá žádné oprávnění k poskytování finančních služeb v Belgii a že tento program vykazuje rysy pyramidové hry.

Obdobným způsobem varovala na sklonku loňského roku před iMarkets Live také francouzská Autorité des Marchés Financiers, jedná se o zcela neregulovanou společnost bez oprávnění pro jakoukoliv zemi EU.

4 názory na “FSMA varuje před iMarkets Live”

 1. Ano spravne, cely zivot je jedna velka pyramida! Zakladatel prvej pyramidy je predsa nas stvoritel 🙂 Stvoril Adama a Evu, ti mali deti, ich deti mali deti, ich deti mali deti…. Tak preto, pyramida nie je zla, ak ju vymyslel sam stvoritel sveta no nie? 🙂
  Problem je len v tom, ze par jednotlivcov, tento uzasny system, zneuzilo na svoje obohatenie.
  Je teda rozdiel medzi pyramidou a nelegalnou pyramidou!
  Pyramida moze byt postavena na pevnom zaklade (kvalitne vyrobky a sluzby) alebo hore nohami, bez pevneho základu (nekvalitne, predrazene alebo ziadne vyrobky), kde ide len o regrutovanie dalsich ludi… Taka pyramida sa skor ci neskor sama zruti!

 2. A čo hodláte urobiť s pyramídou novodobého otrokárstva? Zamestnanie je pyramída, ktorá dá ľuďom len toľko zarobiť, aby prežili do ďalšej výplaty… A čím viac sa zamestnanci snažia… tým viac sa darí teamleaderovi… manažérovi… riaditeľovi… viceprezidentovi spoločnosti… atď. až k majiteľovi. Ale zamestnanec sa nikdy nestane majiteľom… Takže čo je potom pyramída?

  1. V zaměstnání dochází k vytváření skutečných hodnot, tudíž jde o reálnou ekonomickou aktivitu. Nic vám nebrání v tom se vzdělávat, získávat zkušenosti a v kariéře postupovat na vyšší místa. V pyramidách se nevytvářejí žádné skutečné hodnoty, je tu jen zástupný produkt pro zakrytí nelegálního točení peněz.

 3. Ondřej Malý

  IML
  Je vyborny vzdelavaci program.
  Doporucuju, skvělá energie skvělá atmosféra.
  Miluju dobrý kvalitní pyramidy. Koneckonců už když se narodime jsme v pyramide.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru