Eleon Capital recenze – Tento broker je podvod!

Přečtěte si naší recenzi Eleon Capital a uvidíte, že s tímto brokerem byste určitě neměli obchodovat na finančních trzích.

Co je Eleon Capital

Eleon Capital se představuje jako ryze český broker se sídlem na Václavském náměstí v Praze.

V jeho nabídce najdete řadu různých aktiv pro obchodování, jako jsou měny na Forexu, akcie či kryptoměny.

U tohoto brokera si můžete vybrat ze čtyř typů obchodních účtů, přičemž ten základní je spojen s minimálním vkladem 250 eur. Vyšší typy účtů přidávají osobního manažera, automatické obchodování či věrnostní program.

Jelikož Eleon Capital údajně sídlí v ČR, mohl by se zdát být dobrou volbou pro občany ČR, kteří chtějí spekulovat na finančních trzích. Ale je tomu skutečně tak? Není!

Recenze Eleon Capital

Eleon Capital podvod

Naše analýza ukázala, že je broker Eleon Capital podvod. V této recenzi vám vysvětlíme hlavní důvody pro tento závěr.

Falešné statistiky

První náznak, že je Eleon Capital podvod, jsme při psaní této recenze uviděli ve statistikách, které broker uvádí na svých webových stránkách.

Uvádí v nich totiž velmi působivá čísla, která se na první pohled nezdají moc reálná. Jako například že má více než 300 tisíc klientů po celém světě.

Když jsme se podívali, kdy byl tento broker spuštěn, zjistili jsme, že jeho internetová doména eleon-capital.com byla poprvé zaregistrována teprve 24. května 2023. To znamená, že v době psaní této recenze nebyl broker ani měsíc starý.

A to se naprosto neslučuje se statistikami, které na svých stránkách uvádí, za méně než 30 dní určitě nemohl získat více než 300 tisíc zákazníků po celém světě.

Eleon Capital podvodné statistiky.

Falešná identita

Co je absolutním důkazem o podvodném charakteru Eleon Capital, je jeho falešná identita. Říká totiž, že sídlí na Václavském náměstí 776/10 a že identifikační číslo firmy je 02451778.

Tato adresa a toto identifikační číslo ale patří zcela jiné firmě, a to konkrétně brokerovi Lynx, který s Eleon Capital nemá vůbec nic společného.

Jinak řečeno, Eleon Capital se vydává za někoho jiného, zneužívá identitu jiné společnosti, což z něj činí naprostý podvod. Tohle se jinak charakterizovat nedá. Na uvedené adrese ho pochopitelně nenajdete.

Eleon Capital česká firma.

Varování České národní banky

Na závěr této Eleon Capital recenze je třeba zmínit, že před tímto brokerem varovala i Česká národní banka coby náš finanční regulátor.

ČNB na svém webu uvedla, že Eleon Capital nemá žádné povolení k poskytování finančních služeb v České republice a že případné investice s tímto brokerem nejsou jinak chráněné.

K tomu dodala, že Eleon Capital na eleon-capital.com nemá nic společného se skutečnou společností Eleon Capital na eleoncapital.com.

Jinak řečeno, je to další zneužití identity jiné firmy. Eleon Capital na eleon-capital.com zneužívá jméno kyperské firmy a adresu české firmy.

Jak Eleon Capital funguje

S podvodnými brokery typu Eleon Capital máme rozsáhlé zkušenosti, takže aniž bychom si u této konkrétní firmy otevírali účet, můžeme předpovědět, jak všechno probíhá.

Naslibují vám snadné zisky, které nakonec i na svém obchodním účtu můžete vidět, ale budou zcela falešné, půjde jen o fiktivní čísla v jejich informačním systému, která nejsou krytá reálnými penězi.

Eleon Capital žádné reálné obchodování na finančních trzích nedělá, jen láká z lidí peníze pod příslibem snadných zisků. Bude si vymýšlet všelijaké důvody, proč musíte vždy vložit na obchodní účet další peníze, ale nikdy vás žádné nenechá vybrat.

Proto tomuto brokerovi neposílejte žádné peníze, a pokud jste to už udělali, určitě neposílejte žádné další. Nevěřte žádným řečem o tom, že musíte poslat další peníze na poplatky, odblokování výběru či jakési (fiktivní) daně. Všechno bude jen lež s cílem dostat z vás další peníze.

Eleon Capital recenze – Závěr

Eleon Capital (eleon-capital.com) je podvodný broker, který zneužívá identifikační údaje dvou jiných firem, se kterými nemá vůbec nic společného. Proto se mu musíte vyhnout, určitě mu neposílejte žádné peníze!

Pro obchodování na finančních trzích je vhodné volit pouze regulované společnosti, které mají oprávnění poskytovat investiční služby. Pokud o to máte zájem, doporučujeme si nejdříve vše vyzkoušet na demo účtu.

5 názorů na “Eleon Capital recenze – Tento broker je podvod!”

  1. Paulina Pfeiferová

    No to já zkusím bez policii. Bo můj manžel nemůže se o tom dozvědět.

  2. Paulina Pfeiferová

    Já jsem náletela na ten podvod. Dala jsem 5400 Kč které jsem nasbírala přes půl roku na dovolenou. A tak chtěla jsem se zbavit finančních problémů. Měla jsem naději že teď budu mít hodně peněz za to že nic nedělám. Jsem zoufalá nevěděla jsem že to je takovej velký podvod. Teď místo do pokladničky dát jenom 1000kc tak bych už měla 6400 Kč. A mám hovno nejde nějak zařídit aby dostat svoje peníze od nich zpět?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru