Crypto.com spustí svoji síť v březnu a spálí 70 miliard tokenů

Kryptoměnový projekt Crypto.com oznámil dva důležité kroky, které výrazně ovlivnily cenu jeho kryptoměny.

Zatímco většina kryptoměn dnes zažívá výrazný pokles, kryptoměna CRO patřící pod burzu Crypto.com výrazně vzrostla. Důvodem jsou tři zprávy.

Tou první je, že 25. března dojde ke spuštění sítě Crypto.org do ostrého provozu. Cílem této nové kryptoměnové sítě, jejíž nativní kryptoměnou je token CRO, je poskytnou prostředí pro rychlé a levné transakce, produkty decentralizovaných financí (DeFi) a tokenů NFT (digitalizované předměty).

Spuštění hlavní sítě obvykle doprovází růst ceny dotčených kryptoměn, ovšem Crypto.com přidalo ještě dvě zásadní zprávy.

Zřejmě tou nejdůležitější je, že z původního množství 100 miliard CRO tokenů bude spáleno hned 70 miliard, což je podle všeho největší pálení kryptoměny v historii. Celkově tak zbyde 30 miliard CRO tokenů.

Dnes bude spáleno necelých 60 miliard a zbytek postupně každý měsíc, jak se CRO tokeny budou uvolňovat z časovaných smart kontraktů.

A konečně poslední zprávou je, že odměna za staking CRO v hlavní síti po jejím spuštění 25. března bude zhruba 20 % ročně, což je poměrně vysoké číslo, které by mělo učinit staking atraktivním a zvýšit poptávku po CRO.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru