ČNB upozorňuje na Questra World a Atlantic Global Asset Management

Česká národní banka rozšířila řadu evropských regulátorů, kteří varovali před španělskými investičními společnostmi AGAM a Questra World.

ČNB upozornila, že AGAM a Questra World z Questra Holdings nabízejí prostřednictvím svých zástupců v ČR obhospodařování majetku zákazníků a správu investičních fondů, přičemž tyto společnosti nemají žádné povolení k poskytování investičních nebo jiných finančních služeb v ČR.

Z toho vyplývá, že investice realizované u společností AGAM a Questra nejsou ze zákona pojištěny ani jinak chráněny.

Před Questrou a Agamem už varovali také regulační úřady v Belgii, Rakousku, na Slovensku a ve Velké Briátnii.

12 názorů na “ČNB upozorňuje na Questra World a Atlantic Global Asset Management”

 1. Potvrzuji příspěvek JP, je konec září a fondy jsou údajně v „restruktualizaci“ a již rok nevyplácejí, pouze slibují, nejprv, že budou otevřeny v lednu, pak duben, nakonec srpen. Srpen je pryč a „skutek utek“..

 2. Je to více jak rok staré tyto komentáře a firma Questra world nyní pro Evropu Lianora Swiss SA .. Stále funguje .. tak to je divný podvod.

  Jak může podvod fungovat , když je podvod ?

  Já myslel , že podvody nemají dlouhou životnost. Půl roku max rok, kord s tímto zhodnocením.

  1. Přečtěte si ostatní komentáře v této diskuzi a zjistíte, že nefunguje.

 3. Zdravim po dlhsom case,

  na tomto linku najdete tu najpodrobnejsiu analyzu podvodu zvaneho Questra Holdings (Questra World, Agam,…….) – http://scamquestra.com – je tu uplne vsetko – cela historia vratane mien podvodnikov a dokonca aj ich fotky…………vysvetlene vsetko do detailu………………takze este raz – kto by chcel patrat do hlbky, tak toto su ich mena: alexander Prochukhan, Pestyuk Czeslaw, Fanis Juraev, Konstantin Mamchur, stanislav Kravtsov!!!!!!!!!! …………cela analyza je v rustine ale skutocne stoji za to!!! …staci pouzit translator a tento podvod pochopi aj hlupak 🙂 …som rad, ze sa na svete najdu aj dobri ludia, ktori vo svojom volnom case bez naroku na odmenu vypracuju tak detailnu analyzu a snazia sa tak ochranit menej financne-gramotnych ludi, ktori investovaniu nerozumeju…………

 4. Takže pozor, tady to funguje jednostranně? NBS může varovat před společnostmi, ale Vy sem články odkazující na nejvyšší vedení NBS a jejich praktiky, které jsem poskytl nedáte?

  Beru na vědomí a zařídím se podle toho.

  1. Jistě, odpovědí na americký bankovní systém je španělský podvod Questra 😀

  2. Važte slova o podvodu a podvodnících!!!!!!! Varuji Vás!!!!!!!!!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru