Vydělávej s Filipem je investiční podvod

Na českém internetu se objevil nový podvod Vydělávej s Filipem, jenž láká na velké výdělky peněz.

Vydělávej s Filipem je projekt prezentovaný Filipem Horákem, který o sobě tvrdí, že vyvinul velmi ziskový algoritmus pro obchodování na burze. Tento algoritmus má být schopný generovat každý den zisky přesahující 30 tisíc korun.

Program Vydělávej s Filipem je podle Horáka ve fázi testování, a tak má šedesát lidí možnost získat jej bezplatně, než bude jeho cena 200 tisíc korun.

Důkazy podvodu

Podvodný robot používaný mnoha programyServer Opcebinarni.cz poukázal ve své recenzi Vydělávej s Filipem, že se jedná o přejmenovaný podvod, který je již delší dobu známý v zahraničí pod názvem 50k a Week. Srovnání se zahraniční verzí přináší hned několik důkazů o podvodu.

Filip Horák je smyšlená postava, nejedná se o skutečného obchodníka s binárními opcemi či jakýmkoliv jiným investičním nástrojem.

Server CZInvestor.cz pak ve svém článku připomněl, že Vydělávej s Filipem je svým charakterem investiční služba, a jako taková podléhá regulaci. Ovšem Horákův projekt je zcela anonymní, lze tudíž předpokládat, že žádným oprávněním k poskytování investičních služeb nedisponuje.

Vzhledem k tomu, že je Vydělávej s Filipem postavený na obchodním softwaru, který podle všeho používají jen investiční podvody, je jisté, že se jedná o prodělečný program, který uživatelům negeneruje zisky, ale ztráty.

Program je postaven účelově tak, aby donutil uživatele k otevření obchodního účtu a vkladu peněz na něj u určitého brokera. Pokud uživatel vklad neučiní, nebude obchodní program aktivní.

Za tím je skrytý jeho skutečný účel, jedná se o klamavou reklamu brokerovi, který jeho prostřednictvím získává nové klienti, jež mylně věří, že jim bude vydělávat peníze.

Shrnutí

Vydělávej s Filipem je investiční podvod, který uživatele donutí vložit peníze na účet u určitého brokera a poté mu je prostřednictvím automatizovaného softwaru prodělá.

Zájemci o burzovní obchodování by měli začínat na demo účtu a nejdříve si uvědomit všechna rizika s obchodováním spojená.

[review]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru