Varování před podvodem Binary Robot 365

Binary Robot 365 je podvodný program, který uživatelům může způsobit ztráty při obchodování binárních opcí.

Autoři Binary Robot 365 tvrdí, že se jedná o nejlepšího robota na obchodování binárních opcí, protože má úspěšnost hraničící s 90 procenty. Program je zcela zadarmo, takže má uživatelům vydělávat peníze zadarmo.

Proč je Binary Robot 365 podvod

recenzeJak upozornil web Opcebinarni.cz ve své recenzi Binary Robot 365, celá prezentace tohoto obchodního programu je založena na nepravdivých údajích.

V první řadě je 90% úspěšnost naprostou fikcí, kterou uživatel nikdy nedosáhne při obchodování se skutečnými penězi. Pravděpodobně ji uvidí na testovacím účtu robota, ale ten generuje fiktivní zisky.

Robot používá v některých případech falešné ceny, které nemají s danými podkladovými aktivy nic společného. Zisků tak má mnohem víc, než by měl v reálném obchodování podle skutečných tržních cen.

V důsledku toho zůstatek na testovacím účtu rychle roste, což může u uživatelů vyvolat dojem, že je Binary Robot 365 skutečně ziskový. Ale není. To ale nezkušený uživatel zjistí, teprve až když robota nechá obchodovat s vlastními penězi a začne je ztrácet. V tomto ohledu je tento program velmi nebezpečný.

Jedná se o software, který svoji podstatou znamená investiční poradenství, což je licencovaná činnost. Robot je ale naprosto anonymní a je zjevné, že ho neposkytuje žádná osoba s potřebným oprávněním na tuto činnost.

Navíc je tento stejný software prokazatelně používán celou řadou dalších podvodů, které jsou známé tím, že mnoha lidem prodělaly peníze. Příkladem jsou Option Robot a Binary Option Robot, stojí na totožném obchodním programu.

Na konec je třeba také zmínit recenze, které jsou na webu Binary Robot 365 k dispozici. Ty jsou falešné a fotografie patří lidem, kteří s tímto programem nikdy neobchodovali. Jedná se tedy o naprosto vymyšlené zkušenosti, které nereflektují realitu.

Hodnocení

Binary Robot 365 je podvodný program, který generuje fiktivní zisky na testovacím účtu, ale v obchodování se skutečnými penězi je ztrátový.

Tuto skutečnost lze ověřit paralelním obchodováním na bezplatném demo účtu u regulovaného brokera binárních opcí.

[review]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru