Upozornění na AlgoCash Master

Upozornění na AlgoCash Master

V českém internetu se objevily nové webové stránky, které vyžadují investování peněz prostřednictvím binárních opcí, jmenují se AlgoCashMaster.

Algo Cash Master je projekt, který nabízí vydělávání peněz v podstatě zdarma. Prezentace tohoto systému uvádí, že můžete získat přístup k automatizovanému obchodnímu algoritmu, který prostřednictvím investování s binárními opcemi vydělává svým uživatelům statisíce eur měsíčně.

5 problémů AlgoCash Master

Nabídka vydělávání peněz nicneděláním je sama o sobě velmi podezřelá a existuje několik věcí, které svědčí o tom, že je lepší se tomuto systému vyhnout.

  • AlgoCash Master má zcela anonymní prezentaci. Jméno Martin Novák je pravděpodobně fiktivní a není dostupný žádný kontakt na osobu či společnost, která tuto službu nabízí. Jelikož se jedná investiční obchodování a poradenství, měly by být dostupné informace o licenci ČNB, ale nejsou.
  • Pokud chcete systém začít používat, musíte si nejdříve otevřít obchodní účet a složit na něj peníze. To je problematické, protože si tak nemůžete nic vyzkoušet a ověřit, jste rovnou nuceni do investování vlastních peněz, což je krajně nebezpečné.
  • Falešné ohlasy a zkušenosti – na stránkách AlgoCash jsou údajné příběhy spokojených uživatelů systému, ale jako upozornil server CZInvestor.cz, jsou falešné a převzaté z jiné jazykové verze tohoto projektu.
  • Napojení na známý podvod – pokud si u AlgoCash Masteru založíte účet, jste přesměrováni na stránky, které nesou název AlgoCash System a video nese logo TheMillionaireInPJS (viz. článek na OpceBinarni.cz), což je podvodný projekt známý z minulosti, se kterým mají uživatelé negativní zkušenosti. Je založený na programu EZTradingBot.
  • Omezená místa – v prezentaci se dozvíte, že je dostupný jen omezený počet míst, takže si zájemci mají pospíšit. Dokonce je prezentován i určitý odpočet zbývajících volných pozic. Podle všeho se ale jedná o falešný nátlak s cílem přesvědčit návštěvníka k rychlému a neuváženému jednání, volných pozic je neomezený počet.

Všechny výše uvedené aspekty činí AlgoCashMaster velmi podezřelým projektem. Má mnoho společných prvků s podvody, které se kolem binárních opcí objevily v minulosti.

Je proto na místě velká opatrnost. Zcela určitě nelze doporučit investování prostřednictvím binárních opcí, pokud se jedná o systém, který není možné si nejdříve vyzkoušet na demo účtu. Investování s jakýmkoliv nástrojem by mělo vždy předcházet testování, protože se skutečnými penězi můžou přijít ztráty, které jsou nevratné. Zisků je možné dosahovat jen s řádně prověřenou obchodní strategií.

Podobné články

Vložit příspěvek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *