The Millionaire in PJS – recenze podvodného systému na binární opce

The Millionaire in PJS – recenze podvodného systému na binární opce

Do naší pozornosti se dostal obchodní systém na binární opce jménem The Millionaire in PJS. Jedná se o podvod.

Ve své prezentaci slibuje The Millionaire in PJS zhodnocování finančních prostředků prostřednictvím investování do binárních opcí. Klíčové pochopitelně je, že vám tento systém má říkat, jak máte obchodovat, a to prostřednictvím automatizované strategie.

Hlavním lákadlem The Millionaire in PJS je tedy skutečnost, že víceméně nemusíte nic umět, protože potřebné obchodní know-how obsahuje strategie, ke které získáte přístup. Ovšem není třeba ani tento systém testovat na vlastních penězích, abychom mohli s jistotou říct, že se jedná o podvod.

Vedle typických rysů podvodů, jako je získání systému podmíněné otevřením obchodního účtu u vybraného brokera, totiž The Millionaire in PJS existuje v mnoha mezinárodních verzích, které využívají stejná data a výpisy z účtů, jen u nich podle příslušného jazyka přepisují jména, viz. kanál na Youtube.

Z těchto dostupných materiálů je zřejmé, že podklady, které vás mají přesvědčit k investování prostřednictvím tohoto systému, byly zfalšované. A z tohoto důvodu můžeme s klidem konstatovat, že se jedná o podvod.

Na základě zkušeností se dá konstatovat, že pokud je vám nabízen údajně výdělečný systém na binární opce, pro jehož získání se musíte registrovat u předem určeného brokera, je extrémně pravděpodobné, že je nabídka podvodná a že vám daná strategie nic nevydělá, naopak.

To je klasická šablona podvodu na binární opce, se kterou se pravidelně setkáváme. Ověřit si to pak můžete tak, že si na internetu najdete recenze (např. zde) k dané strategii. Ale pozor na ty falešné, které nekriticky opěvují danou nabídku. Projděte si třeba i diskuzní fóra, ve kterých máte větší šanci narazit na autentické ohlasy a zkušenosti skutečných uživatelů, v tomto případě systému Millionaire in PJS.

Při investování je třeba si vždy každý systém nejdříve ověřit na demo účtu zdarma, než s ním začnete investovat své vlastní peníze.

The Millionaire in PJS – recenze podvodného systému na binární opce Reviewed by on .
1

Recenze The Millionaire in PJS

20%
Důvěryhodnost
20%
Držte se mimo
Nabídka se zfalšovanými podklady = podvod.

Podobné články

Vložit příspěvek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *