ProfitSignalsPro je nový podvod na binárních opcích

ProfitSignalsPro je nový podvod na binárních opcích

České verze se dočkal nový podvod, který láká na neuvážené obchodování binárních opcí, pod jménem ProfitSignalsPro.

Pro Signals Pro je polo-automatizovaný obchodní systém na binární opce. Program pracuje na základě algoritmu, který vyhodnocuje obchodní příležitosti a uživateli generuje obchodní signály.

Uživateli pak stačí ve své obchodní platformě otevřít obchod přesně podle dodaného signálu. Prezentaci Pro Signals Pro uvádí Pavel M., jenž o sobě tvrdí, že je tvůrcem tohoto softwaru a profesionálním burzovním obchodníkem, který si tímto způsobem vydělává více než 30 tisíc eur měsíčně.

Důkazy o podvodu

Existuje mnoho indicií, které ukazují, že se jedná ve skutečnosti jen o podvod. Server CZInvestor uvedl v recenzi Profit Signals Pro pět důkazů.

Na prvním místě je třeba poukázat na skutečnost, že se zcela jistě jedná o nabídku investičního poradenství, protože uživatelé mají zadávat burzovní obchody podle dodaného softwaru. To je činnost licencovaná a dozorovaná ČNB, ovšem údaje o licenci na stránkách Profit Signals Pro chybí.

ProgramChybí dokonce jakékoliv údaje, název společnosti, kontakt, telefonní číslo apod. Tím je nabídka v podstatě zcela anonymní, což ji činní nedůvěryhodnou.

Podezření se potvrzuje při porovnání programu a grafiky se SuperAlertsPro, což je prokázaný binární podvod z minulosti. Je zřejmé, že oba projekty mají stejné základy a pravděpodobně i tvůrce.

Jasným důkazem jsou rovněž zfalšované výpisy z bankovních a obchodních účtů. Bankovní jsou stejné jako u předchozího podvodu, zatímco obchodní výpis obsahuje nemožné transakce, protože návratnost u binárních opcí nadhodnocují desetinásobně, což je možné ověřit přímo u brokera Anyoption.

Falešené je také údajné ocenění na Business Finance Awards 2015. Další grafické důkazy obsahuje recenze ProfitSignalsPro na webu OpceBinarni.

Závěr

ProfitSignalsPro je ve skutečnosti jen marketingovou akcí, jejímž cílem je lidi svést k rychlému obchodování binárních opcí s vlastními penězi u vybraných brokerů. Kdo za ní stojí, se můžeme jen domnívat, jisté ale je, že je velmi nebezpečná a může vás velmi rychle připravit o peníze.

Investiční obchodování může přinést zisky, ale také ztráty, proto by se každý zájemce o něj měl nejdříve seznámit se všemi detaily na demo účtu, který slouží jako tréninkové prostředí, ve kterém neriskujete žádné peníze.

ProfitSignalsPro je nový podvod na binárních opcích Reviewed by on .
1

Hodnocení ProfitSignalsPro

Důvěryhodnost 20%
Zkušenosti 20%
Regulace 20%
20% Držte se mimo
Podvody založený na historických podvodech založených na binárních opcích.

Podobné články

1 komentář

Vložit příspěvek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *