Profits Maker je podvod

Profits Maker je podvod

Do českého jazyka byl přeložen další podvod na binárních opcích jménem Profits Maker.

Binární opce jsou častým terčem, či spíše nástrojem podvodů, protože brokeři jsou ochotní platit za nové zákazníky. Proto je možné se setkat s pochybnými metodami reklamy, některé jsou vyloženě podvodné, jako FM Profits Maker.

O co jde

Profits Maker nabízí obchodní systém na binární opce, který umí pracovat v automatickém a poloautomatickém režimu. To znamená, že buď obchoduje zcela sám na účet uživatele, nebo mu generuje obchodní signály, které pak uživatel ručně zadává do platformy brokera ve formě obchodních příkazů.

S Profits Makerem má být možné vydělávat tisíce eur měsíčně, aniž by se uživatel jakkoliv vzdělával v oboru investičního obchodování.

Takto údajně ziskový obchodní systém je překvapivě zadarmo na tři měsíce, pak má být cenou jednoprocentní poplatek ze zisků.

Proč je Profit Maker podvod

Recenze Profits Maker na serveru OpceBinarni.cz upozornila na celou řadu nesrovnalostí a lze v ní nalézt hmatatelné důkazy, že se jedná o podvod. Ty nejdůležitější jsou následující.

Uživatelské zkušenosti

Ve videoprezentaci Profits Makeru jsou ukazovány fotky uživatelů, kteří údajně vydělávají peníze s tímto systémem. Jedná se ovšem o marketingové fotky z komerčních databází, takže se nejedná o reálné uživatele a jejich zkušenosti.

Falešné ověření

Důvěryhodnost systému Profits Maker má dodávat údajné ověření ze strany společnosti Trade Verify. Ta ale sama o sobě je fiktivní entitou, jejíž webové stránky byly založeny s cílem podpořit tento a jiné podvody, které využívají binární opce.

Výsledky Profits Algorithm

Profit Algorithm
Prodělečná obchodní aplikace.

Samotnou obchodní aplikací, která má uživateli vydělávat peníze binárním obchodováním, je Profits Algorithm. To je ovšem jen přejmenovaná aplikace už dříve použitá u podvodu Algo Cash Master.

V reálných recenzích skutečných uživatelů této aplikace se pak lze dočíst, že je to program, který dlouhodobě peníze prodělává.

V tomto případě došlo jen k jeho přejmenování a výměně loga, jinak se jedná o zcela stejný softare.

Regulace

Služby nabízené Profits Makerem a Profits Algorithmem jsou ve své podstatě investičním poradenstvím či dokonce investičním obchodováním, což jsou činnosti podle zákona regulované, na které je třeba mít licenci od národního regulačního orgánu.

Na stránkách tohoto systému nejenže chybí údaje o jakékoliv licenci, není možné najít ani jakékoliv kontaktní informace na subjekt, který tuto službu nabízí. Jedná se tak o zcela anonymní projekt, důvody jsou zřejmé.

Závěr

Na základě jasných důkazů lze konstatovat, že je Profits Maker podvod, jehož pravou podstatou je nekalá reklama s cílem získat nové zákazníky pro určitého brokera.

Obchodování binárních opcí je investiční činností, se kterou jsou spjatá určitá rizika. Peníze je možné nejen vydělat, ale také prodělat. Investoři by proto měli vždy začínat na bezplatném demo účtu, na kterém je možné si obchodování vyzkoušet bez rizika, případně se připravit na investování skutečných vlastních peněz.

Profits Maker je podvod Reviewed by on .
1

Profits Maker

20%
Zkušenosti
20%
Důvěryhodnost
20%
Výsledky
20%
Držte se mimo
Existuje celá řada důkazů potvrzujících, že se jedná o podvod.

Podobné články

Vložit příspěvek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *