Pozor na podvod Pattern Trader

Binární opce mají nový podvod v češtině, jmenuje se Pattern Trader a je pod ním podepsaný Pavel Buřič.

Buřič se prezentuje jako ředitel firmy, která vyvinula speciální obchodní software pro binární opce, který dokáže vydělávat 2200 eur denně. Tento program je údajně ve fázi konečného testování, a proto Pattern Trader potřebuje 50 beta testovačů, kteří s ním budou obchodovat a vydělávat peníze.

Tito testovači získají program zcela zadarmo, takže by měli teoreticky vydělávat peníze zadarmo.

Pattern Trader je podvod

RecenzeVýše popsané atributy programu Pattern Trader na první pohled zní jako pohádka a pohádkou také jsou. A je snadné najít mnoho důkazů, například tato recenze Pattern Trader ukazuje, že tento program existuje v mnoha jazykových verzích, které se od sebe liší jen v detailech.

A právě tyto drobné odlišnosti dokazují, že je Pavel Buřič podvodník. Respektive osoba, která vůbec neexistuje, protože v ostatních jazykových verzích jsou v naprosto identickém příběhu jiná jména, jako Jeff Robins nebo Philipp Schneider.

Jinými slovy podvodníci svůj příběh přizpůsobují lokálně podle jazyka, vždy do něj vsadí jméno, které odpovídá dané jazykové mutaci. Je to tedy příběh zcela vymyšlený.

Zkrátka řečeno Pavel Buřič, který by vynalezl program Pattern Trader, neexistuje.

Recenze

Důležitým aspektem tohoto podvodu, který může mnoho nezkušených lidí zmást, jsou recenze uživatelů, které Pattern Trader ukazuje na své webové stránce. U fotografií lidí si lze přečíst údajné pozitivní zkušenosti, které mají dokazovat, že tento obchodní software skutečně vydělává peníze.

Ale opět se jedná o podvrh, fotky jsou odcizené a lidé na nich nemají o Pettern Traderu vůbec žádné ponětí, natož aby s ním obchodovali nebo dokonce vydělávali peníze. Jména a příběhy přiřazené k těmto fotkám jsou zcela vymyšlené, s realitou nemají nic společného. Důkazy opět obsahuje výše odkazovaná recenze.

Zadarmo? Ne tak docela

Společným rysem všech podvodů postavených na binárních opcí je příslib výdělku zadarmo, který ovšem padá hned po registraci, když se uživatel dozví, že aby mohl dodaný software používat, musí nejdříve poslat peníze na účet určitému brokerovi.

A Pattern Trader v tomto ohledu nijak nevybočuje, i v jeho případě je používaní programu, který má být zadarmo, podmíněno vkladem na účet u brokera, kterého si uživatel nemůže vybrat.

Důvod pro tuto podmínku je prostý, ve své podstatě je totiž Pattern Trader jen podvodným marketingovým nástrojem, který má získávat nové zákazníky určitému brokerovi. Za to jsou provozovatelé tohoto programu placeni.

Hodnocení

Pattern Trader je jasný podvod, který má mnoho jazykových verzí. Bude po vás chtít vklad na obchodní účet, který vám pak prodělá, protože tento obchodní program je ztrátový.

Představa programu zadarmo, který vydělává peníze obchodováním na burze, je utopická. Burzovní obchodování je řemeslo, které je třeba se naučit. S tím lze začít na bezplatném demo účtu u regulovaného brokera.

[review]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru