Pozor na podvod Ultimate4Trading Czech

Pozor na podvod Ultimate4Trading Czech

K dispozici v češtině je nově obchodní systém Ultimate4Trading, který je podvodný, protože předkládá falšované výsledky.

O čem Ultimate4Trading je

Podle video prezentace se jedná o poloautomatický obchodní systém, který obchodníkovi s binárními opce předkládá obchodní signály. Stačí pak jen kliknout na obchody, které chceme realizovat, a Ultimate4Trading je za nás uskuteční v platformě brokera.

Údajný zakladatel společnosti a její současný šéf John Cross uvádí, že tento systém, který má mít 82procentní úspěšnost obchodů, je k dispozici zdarma pro omezený počet lidí. Tvůrci spoléhají na to, že lidé budou za něj platit dobrovolně, protože jim vydělá hodně peněz.

Důvěryhodnost tohoto projektu mají podpořit stránky Startup365, kde je Ultimate4Trading prezentován jako úspěšná nová firma.

Ultimate4Trading podvod

demo
Demo falšující výsledky.

Zásadním problémem Ultimate4Trading je, že uživatelům předkládá falešné výsledky obchodů, jak doložil server OpceBinarni.cz ve své recenzi. Zájemci totiž mají možnost si obchodní systém vyzkoušet na demu, kde obchody skutečně vycházejí s vysokou úspěšností.

Jenomže jak se ukázalo, systém výsledky přepisuje, takže když by byl určitý obchod ve skutečnosti ztrátový, Ultimate4Trading ho v určitých případech přepíše na ziskový. Tím dochází ke značnému zkreslení výsledků a na demu je pak velmi jednoduché vydělávat virtuální peníze.

Uživatel tak nabude dojmu, že strategie opravdu naděluje zisky, a otevře si skutečný účet u brokera EZTrader, na který vloží svoje peníze. Když pak dál obchoduje s Ultimate4Trading, začne prodělávat, protože ten algoritmus ve skutečnosti ziskový není.

Zkušenosti a ohlasy

preditrend
Francouzská verze.

Autor recenze Ultimate4Trading na serveru CZInvestor uvedl, že pročetl zahraniční recenze tohoto systému a zkušenosti, které uvedli skuteční uživatelé. A ty bez výhrady potvrzují, že lidé, kteří se nechali nalákat falešnými demo výsledky, své reálné peníze s tímto systémem pak prodělali.

Ultimate4Trading je totiž mezinárodní podvod, v angličtině existuje pod stejným názvem, například ve francouzštině se ale jmenuje Préditrend a je prezentovaný člověkem jménem Vincent Bazin.

Shrnutí

Recenze a zkušenosti s Ultimate4Trading dokazují, že se jedná o podvod, který chce pomocí falšovaných demo výsledků přilákat nezkušené lidi k investování vlastních peněz prostřednictvím binárních opcí.

Skutečné a nefalšované demo účty nabízejí regulovaní brokeři binárních opcí, u nichž je možné si obchodování vyzkoušet se skutečnými výsledky.

Pozor na podvod Ultimate4Trading Czech Reviewed by on .
1

Recenze Ultimate4Trading

Důvěryhodnost 20%
20% Držte se mimo
Systém falšuje výsledky obchodů na demu, aby uživatele přiměl k obchodování s vlastními penězi na skutečném účtu. To pak logicky vede ke ztrátám.

Podobné články

Vložit příspěvek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *