Pozor na Komarek Systém, je to podvod

Uživatele českého internetu láká na rychlé a jisté výdělky jistý Honza Komarek přes svůj Komarek Systém, ale je to past.

Komarek Systém má být plně automatizovaný obchodní systém pro finanční trhy, který dokáže vydělávat peníze nezávisle na tom, zda trhy rostou nebo klesají.

Podle Komarka si každý uživatel tohoto systému přijde na 25 tisíc korun denně v podstatě nicneděláním a zadarmo, protože za licenci ke svému softwaru nic nepožaduje.

Pozor podvod

Starý podvodKomarkova nabídka zní absurdně, protože absurdní je. Ve skutečnosti je to povod, a jak upozornil ve své recenzi server Opcebinarni.cz, jedná se o tři roky starý podvod, který se objevil pod novým jménem.

V minulosti byl Komarek Systém nabízen pod názvem 25 tisíc korun denně a hodně lidí připravil o jejich peníze.

V odkazované recenzi autoři předkládají několik důkazů, že se jedná o tentýž program, nová verze dokonce využívá některé podklady z té předchozí, aniž by je jakkoliv změnila.

Princip

Komarek Systém funguje na principu falešných slibů a lží. Uživateli je slibován obchodní program zadarmo, ale nebude mu zpřístupněn, dokud nevloží alespoň 250 eur na účet u předem vybraného brokera, takže vlastně zadarmo není.

A tady nastává stěžejní problém, uživatel je natlačen k neregulovanému brokerovi, který z něj bude pouze tahat další a další peníze. Ziskový obchodní program Komarek Systém je pouze iluze, nic takového neexistuje. Je to pouze záminka, jak z lidí vylákat peníze.

Shrnutí

Komarek Systém je podvod, Honza Komarek je fiktivní osoba. Cílem podvodu je vás připravit o peníze ve spolupráci s neregulovaným brokerem.

K obchodování je vhodné využívat služeb regulovaných brokerů.

1 názor na “Pozor na Komarek Systém, je to podvod”

  1. Jana Kovářová

    Už to zase denně chodí z různých adres, hnus. Nelze blokovat, mění odesílatele.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru