Negativní zkušenosti s Profitonline

Negativní zkušenosti s Profitonline

Profitonline coby systém pro binární obchodování opcí se mezi uživateli neosvědčil, jsou s ním špatné zkušenosti.

Především prostřednictvím nevyžádaných emailů probíhá propagace systému Profitonline, který má být schopný vám vydělávat peníze na binárních opcí. Má generovat obchodní signály, které když budete dodržovat, zhodnotíte svůj kapitál. Jak se ale ukazuje, opak je pravdou.

Reálné zkušenosti uživatelů

Recenzí systému Profitonline je na českém internetu mnoho a téměř všechny správně poukazují na nesrovnalosti v prezentaci systému na webu Pracujonline. Jsou to především falešné ohlasy obchodníků zkopírované spolu s fotkami ze zahraničních stránek. To je první hmatatelný důkaz, že s tímto systémem něco není v pořádku.

V diskuzi na serveru Opcebinarni.cz jsme pak narazili na celou řadu skutečných zkušeností lidí, kteří s Profitonline zkusili obchodovat. Uvádíme tu jen některé, podle kterých si lze udělat představu o skutečné funkčnosti tohoto programu.

„Dobrý den, také jsem naletěl jako řada z Vás.“
„Investovala jsem „jen“ 100 euro, párkrát jsem klikla na tom eztraderu a zjistila jsem, že to nezvládnu, jeden obchod ok a dva špatné.“
„Dobrý den, vždy jsem tak opatrný a takovýmhle reklamám nevěřím, ale tohle se mi zdálo tak seriózní, že jsem do toho taky vlezl a investoval 100€. Momentálně mám na účtě nějakých 56€ a nejraději bych je dostal zpět.“
„Já jsem viděla rozhovor p. Květoňové s moderátorem 3x. Včera jsem investovala 100 Eur a o 85 přišla. Držela jsem se návodu p. Květoňové.“

Shrnutí

Jak je vidět, zcela se naplnila podezření vyplývající z velmi pochybné prezentace Jana Kovandy a Lucie Květoňové. Nenašli jsme jediný pozitivní ohlas, kdy by někdo říkal, že s pomocí Profitonline vydělal peníze. Na druhé straně negativních ohlasů je celá řada.

Jedná se tedy o další podvod, který zneužívá binární opce. Binární obchodování je seriózní záležitost, která může vydělávat peníze, jen pokud budete mít robustní obchodní strategii. Připravit si jí můžete na testovacím účtu, dřív s vlastními penězi obchodovat nezačínejte.

Negativní zkušenosti s Profitonline Reviewed by on .
1

Zkušenosti s Profitonline

20%
Zkušenosti
20%
Držte se mimo
Ohlasy skutečných uživatelů jsou výhradně negativní, žádné pozitivní jsme nenašli.

Hodnocení čtenářů:

11%
(2 hlasů)

Podobné články

Vložit příspěvek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *